עו”ד ביטוח סיעודי

בנים ובנות רבים להורים סיעודיים קורסים תחת הנטל הנדרש בטיפול בהוריהם ופעמים רבות אינם מוצאים את הזמן, הידע הנדרש והכוחות הנפשיים לפנות ולממש את זכותם מפוליסת הביטוח הסיעוד. במקרים אחרים חברות הביטוח דוחות את תביעת הסיעוד כמעט באופן אוטומטי ותעצומות הנפש הנדרשות להתמודד עם תאגידי הביטוח בנקודת הזמן המורכבת הזאת, לרוב אינן נמצאות. 

התוצאה היא כי חולים סיעודיים רבים ובני משפחותיהם פעמים רבות מתייאשים ומרימים ידיים מתוך עלבון מהחלטת הדחייה, מתוך חוסר בידע, מתוך יאוש נוכח המצב הרפואי והמשפחתי החדש ולפעמים בשל כולם גם יחד.   

לבדיקה ראשונית, ללא עלות לחץ כאן

חשוב לנו בנקודה זו להגיד לכם: דחיית התביעה אינה סוף פסוק, נהפוך הוא. לעו”ד ביטוח סיעודי יש הרבה מאד מה לתרום לכם לפני הגשת התביעה לחברות הביטוח ואף אחרי שפינתם וקיבלתם החלטה הדוחה את תביעתכם. 

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף!
בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות:
 

אף “ברי המזל” שתביעתם לגמלת סיעוד התקלה יכולים, וחשוב שיתייעצו עם עו”ד לתביעות סיעוד, וזאת מאחר שחברות הביטוח יאשרו תביעה על פי רוב מרגע זה ואילך, כאשר מטופלים רבים זכאים לקבל פיצויים באופן רטרואקטיבי וסכום גבוה ביותר באופן מצטבר.  

לחצו וקראו על המלצות של לקוחות משרדנו

עו"ד ביטוח סיעודיהתמודדות עו”ד ביטוח סיעודי מול תאגידי הביטוח

מטופלים סיעודיים, בין שהם ילידם, מבוגרים או קשישים, מוגבלים ביותר ביכולתם להתמודד מול תאגידי הביטוח. חוסר האיזון ביחסי הכוחות נותן לחברת הביטוח תמריץ לדחות תביעות באופן שאינו מוצדק ובמגוון תירוצים רחב. מטופל סיעודי אשר חסך כל חייו ליום שחור, עלול למצוא עצמו בזמן האמת ללא כיסוי להוצאותיו ההולכות וגדלות. 

תמונת המצב שונה בתכלית כאשר נעזרים בליווי של עו”ד ביטוח סיעודי. סיכויי ההצלחה של תביעה המוגשת על ידי עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח סיעוד עולים באופן משמעותי ביותר עוד בטרם הוגשה תביעה לבית המשפט:

  • עו”ד לביטוח סיעודי ידאג להכין עבורכם את התיעוד הרפואי הרלוונטי שיציג את מצבו של החולה הסיעודי בהתאם לתנאי פוליסת הסיעוד ולמקסם את תקופת הזכאות שרלוונטית עבורכם. 
  • עו”ד ידאג לפנות למומחים הרפואיים הטובים ביותר אשר יבחנו את הבסיס הרפואי לצורך תמיכה  בטענותיכם ויחזקו את תביעתכם באופן שיקשה על חברות הביטוח לדחותן. 
  • עו”ד ביטוח סיעודי יתלווה איתכם לבדיקת המומחים מטעם חברות הביטוח וידאג לוודא כי הבדיקה נערכת באופן ראוי שמכבד את כבודו של המבוטח ויכול להציג בפני הרופא את המצב התיפקודי באופן משקף.
  • עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי ידאג לעמוד בקשר מול חברת הביטוח ויבטיח שההליך יתנהל באופן מהיר ויעיל ולא יאפשר לחברות הביטוח “למרוח” את הזמן מבלי שהחולה הסיעודי יקבל את מלוא התשלומים המגעים לו, כאשר אנו יודעים שבתביעות אלה מרכיב הזמן הוא קריטי למתן טיפול מייטבי למטופל הסיעודי. 

חברות הביטוח מבינות שכאשר מעורב בעניין עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי המבין ומתמחה בתביעות סיעוד, היכולת שלהן לדחות את התביעה ללא סיבה כבדת משקל אשר תחזיק גם בבית המשפט מאוד מצטמצמת. 

לצד האמור, לחברות הביטוח אינטרס ברור וממשי שלא לשלם גמלה בגובה אלפי שקלים לחודש, והן יודעת שמשיכת הזמן פועלת לטובתן כאשר מרבית החולים הסיעודיים הם קשישים לקראת סוף חייהם. כך, בדרך כלל מוצאות חברות הביטוח עילה טכנית או רפואית בשביל לדחות את התביעה הראשונית המוגשת אליהן ללא כל הצדקה. 

בנקודה זו מומחיותו וניסיונו של עו”ד בביטוח הסיעודי יעמדו כיתרון ממשי וברור ללקוחותיו. אמנם, אחד הכינויים השגורים בתחום הוא עו”ד דחיית תביעות סיעוד, מן הטעם שמרבית התביעות נדחות בחברות הביטוח, אך עו”ד לתביעות סיעוד טוב אשר מכיר את חוק הסיעוד, את חוזה ביטוח ואת הנחיות המפקחת על הביטוח ידע כיצד לתקוף את מכתבי הדחייה של חברות הביטוח ולאלץ אותן לשלם למבוטח הסיעודי את מלוא התשלומים המגיעים לו. 

הטיפול של עו”ד ביטוח סיעודי יפחית את הנטל מכתפי המשפחה ויאפשר לה לחזור ולנהל אורח חיים שגרתי ככל הניתן. עו”ד יסייע לחולה הסיעוד לקבל את הגמלה לה הוא זכאי במהירות וביעילות.

ההשפעה הקשה שיש לדחיית תביעת סיעוד על המבוטח ומשפחתו

אירוע של דחיית תביעת סיעוד, בשונה מהליכים משפטים אחרים בדרך כלל אינו סובל דיחוי. חברות הביטוח מנסות להרוויח זמן, משום שעבורן ‘זמן’ זה ‘כסף’ – הכסף שהן חוסכות ולא משלמות לכם בזמן שמתנהל משא ומתן על כסף שמגיע לכם בדין ושעבורו שילמתם פרמיה כל החיים. . כאשר עלות הטיפול בחולה סיעודי יכולה להסתכם בעשרות אלפי שקלים מדי חודש, הרי שמדובר במלחמת ההתשה שניתן למנוע על ידי סיוע של עו”ד ביטוח סיעוד.

מנגד, לחברת הביטוח יש את כל הזמן, הכסף והאינטרס לנהל התדיינות ארוכה ככל הניתן, ולדחות את המבוטח בטענות שונות. כאשר אלו הם יחסי הכוחות הרי שניהול מאבק, ללא עו”ד ביטוח סיעוד, על קבלת גמלה לה אתם זכאים וזקוקים ואשר עליה שילמתם משך שנים ארוכות בציפייה כי תעמוד לרשותם בעת הצורך גובה מהמטופל הסיעודי ומקרוביו עומס רגשי, כלכלי, תסכול ומצוקה אמיתיים. 

עו”ד לתביעות ביטוח סיעודי טוב מבין היטב את המורכבות שבצומת הדרכים הזו וידע איך לנתב את ההליך המשפטי למען האינטרס הרחב של המבוטח, ובמידת הצורך ידע כיצד להגיע לפשרה נכונה ומהירה מול חברת הביטוח או להמשיך ולנהל מאבק משפטי באופן אגרסיבי מול חברת הביטוח עד לקבלת מלוא הזכויות המגיעות לחולה הסיעודי. עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי עם ניסיון, צריך לדעת לזהות את צרכי המטופל ומשפחתו ולקבל עבורם את הפיצוי המקסימלי במינימום זמן.

חוקר פרטי אינו רשאי לפנות למבוטח סיעודי המיוצג על ידי עורך דין

חברות הביטוח אינן מסתפקות בבדיקת המצב הרפואי של החולה הסיעודי כפי שהוא עולה מהמסכים הרפואיים ולעיתים מוצאות לנכון להיעזר בחוקרים פרטיים אשר כל מטרתם היא לספק לחברת הביטוח ממצאים שיסעו לשלול את הגמלה הסיעודית. המדובר בהתנהלות מטרידה שלא פעם נעשית באופן מקומם ולעיתים אף לא חוקי. 

לכן יש לפניה לעורך דין לתביעות סיעוד ייתרון נוסף, מאחר שלחברת הביטוח אסור לפנות באופן ישיר למבוטח סיעודי המיוצג על ידי עו”ד. גם כאשר חברת הביטוח מנסה את מזלה ופונה לחולה הסיעודי באפשרותו להפנות לעו”ד המייצג תוך שמירה על עיקרון של הזכות לייצוג משפטי. המדובר ביתרון חשוב שיש לקחת בחשבון כאשר מתנהלים מול חברות הביטוח. נדגיש: ככל שיגיעו המטופל ומשפחתו בשלב מוקדם יותר, יוכל עורך הדין להשפיע בצורה הרבה ביותר על התפתחות ההליך ועל סיכוי התביעה.  

עו”ד לתביעות סיעוד יוכל לסייע במילוי טפסי התביעה לגמלת סיעוד. לסוגיית מילוי הטופס השלכות קריטיות על ההליך כולו והאמור בו יכול להשפיע ולהתוות את ההליך המשפטי כולו. מילוי נכון של התביעה הראשונית יכול להפחית את הסיכוי שתתקלו בדחיות מיותרות של התביעה ויקצר את ההליך.  

נציין כי חולים סיעודיים רבים אינם מודעים לקיומה של פוליסת סיעוד על שמם וזאת מאחר שקופות החולים מבטחות בביטוח סיעודי את מרבית מבוטחיהן. ביכולתו של עו”ד לביטוח סיעוד גם לבחון קיומן של פוליסות חופפות או משלימות ולגבש עבורכם את מתווה הפניה אליהן באופן שימקסם את סך הגמלה שתגיע למטופל הסיעודי. 

מתי הכי נכון לפנות לעו”ד ביטוח סיעודי?

פניה מוקדמת לעורך דין לתביעות ביטוח סיעודי תפחית מהעומס הכלכלי והטיפולי מהמשפחה ותעלה את סיכויי התביעה. עו”ד יכין את המבוטח ומשפחתו לבחינתה של חברת הביטוח בפני הבדיקות שנערכות על ידי המומחים הרפואיים מטעמן וגם בפני חברת חקירות הפרטית.

עורך דין ביטוח סיעודי יתלווה לחולה הסיעודי בעת הבדיקה באופן אשר גם בו יש כדי למנוע הפעלת מניפולציות על תוצאות הבדיקה לטובתה של חברת הביטוח. סקירת ההליך בטרם הגעת חברת הביטוח לבית המטופל תסייע לו בצמצום אי הוודאות ותחושת החדירה לפרטיותו, זאת כאשר הבחינה המתבצעת עלולה פעמים רבות לגרום לחוסר נוחות עד אשר מבוטחים מבקשים לוותר על זכותם רק שלא ירגישו מושפלים בעת הבדיקה של חברת הביטוח. 

עורך דין ביטוח סיעודי המבין לעומק את תחום הסיעוד יוכל לסייע למטופל הסיעודי במיצוי זכויותיו אף מעבר לדחיית תביעת הסיעוד למשל במוסד לביטוח לאומי מס הכנסה ועוד. למשרדנו ניסיון רב ועשיר בתביעות סיעוד, תביעות ביטוח סיעודי, וטיפול בטענות דחייה של חברות הביטוח השונות. כמו כן, למשרדנו התמחות ייחודית בשלל היבטים נוספים הנוגעים לכל הקשור בטיפול בחולה הסיעודי ובמשפחתו. 

משרד עורך דין רועי לייכטמן עומדים לרשותכם בכל עת ומאפשרים לכם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ללא עלות. אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים עורך דין ביטוח סיעודי המתמחה בביטוח סיעוד יחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

המשרד בתקשורת
נושאים נוספים

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

תביעות ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים? כפי שאומרים זקני השבט יש רק דבר אחד בטוח. למרבה הצער מוות של קרוב או בן משפחה יפגוש את כולנו בשלב כלשהו

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

ביטוח לאומי נכות כללית

אחת התביעות הכי משמעותיות לאדם נכה בישראל היא תביעת נכות כללית לביטוח לאומי. מטרת התביעה היא לקבל אישור מביטוח לאומי לקבלת קצבה חודשית אשר יכולה

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעוד

רבים מאד מאיתנו מבוטחים בביטוח סיעוד, ביטוח הנפוץ במיוחד בין היתר מאחר שרבים מבוטחים באמצעות קופות החולים בביטוח סיעוד קבוצתי.  התוצאה הישירה של ביטוח באמצעות

קרא עוד »

עורך דין לתביעות סיעוד

רבים מאיתנו רכשו במהלך חייהם ביטוח סיעודי, רבים נוספים מבוטחים דרך קופת החולים אליה הם שייכים לעיתים אף מבלי לדעת שיש ברשותם ביטוח.אנו משלמים ממיטב

קרא עוד »

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

עו”ד ביטוח סיעודי

בנים ובנות רבים להורים סיעודיים קורסים תחת הנטל הנדרש בטיפול בהוריהם ופעמים רבות אינם מוצאים את הזמן, הידע הנדרש והכוחות הנפשיים לפנות ולממש את זכותם

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

אלצהיימר היא מחלה טראגית והלוקים בה הם לעיתים האחרונים להכיר במצבם. באופן פרדוקסלי הסיטואציה הזו גורמת לכך שדחיית תביעות אלצהיימר היא עניין נפוץ. מכת מדינה:

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט ‘דחיית תביעות ADL’ מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של ‘דחיית תביעת adl’ בדרך

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים ‘התמודדות תביעות סיעוד’ ימצא

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח ‘זמן’ מקבל

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

פוליסת תלמידים

כולנו שולחים את ילדנו מדי יום למוסדות החינוך, לחוגים, למגרשי המשחקים ולקיטנות השונות בתקווה שאלה ילמדו, יבלו ויתפתחו אך לצערנו עובדות החיים מלמדות שלעיתים תאונות יכולות

קרא עוד »

פנסיית נכות

לפי הוראות צו ההרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק, ציבור העובדים השכירים במדינה, זכאי להיות מבוטח בקרן פנסיה, המבטיחה קבלה של קצבה חודשית פנסיית נכות בגיל

קרא עוד »

ביטוח סיעודי

בשנים האחרונות גוברת בקרב הציבור הישראלי המודעות לגבי הצורך ברכישת ביטוח סיעודי, על מנת להבטיח כי יהיה זכאי לקבלת תמיכה כספית במידה ולא יוכל לתפקד

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

תביעת אובדן כושר עבודה

לציבור העובדים במדינת ישראל קיימת האפשרות לקבל פיצוי כספי מסוים מטעם המוסד לביטוח לאומי, במקרים של אובדן כושר עבודה הנגרם כתוצאה מנכות כללית (זמנית או

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

ביטוח עבודה

אובדן כושר עבודה הינו מצב בעל פוטנציאל ממשי לשיבוש חיי הנפגע ובני משפחתו. מצב זה עלול להתרחש בשל פציעה בעבודה או בשל מחלה המשבשת את

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

ביטוח תלמידים

במדינת ישראל, כל תלמיד מבוטח בביטוח תאונות אישיות, כאשר הממוצע לפיצוי עבור מקרה של 100% צמיתה עומד על 340 אלף שקלים. פוליסת תאונות אישיות לתלמידים

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

תמיסה רפואית לא נכונה

בכל ניתוח רפואי קיים סיכון שעלול להיגרם נזק גופני ולעיתים אף למוות. למרות הסיכונים הקיימים בביצוע ניתוחים רפואיים הם נדרשים לעיתים לצורך טיפול רפואי שנדרש,

קרא עוד »

להערכת סיכוי תביעתך
ללא התחייבות

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: