עורך דין לתביעות סיעוד

רבים מאיתנו רכשו במהלך חייהם ביטוח סיעודי, רבים נוספים מבוטחים דרך קופת החולים אליה הם שייכים לעיתים אף מבלי לדעת שיש ברשותם ביטוח.
אנו משלמים ממיטב כספנו מדי חודש בחודשו על מנת למנוע מצב בו בשעת צרה או כאשר תגיע הזקנה העורבת לכולנו, ניפול לעול כלכלי על כתפי המשפחה, על מנת שנוכל לזכות לסיוע בתשלום, על מנת שנוכל למלא את כל צרכינו ובעיקר לשמור על כבודנו אף במצב סיעודי.

למרבה הצער, קיומו של ביטוח אינו מבטיח כי אכן נזכה בכיסוי ובתשלומים המיוחלים, עבורם שילמנו מרבית חיינו, במקרה של תביעת סיעוד.

למרבה הצער חברות הביטוח דוחות תביעות סיעודיות באחוזים ניכרים ביותר, תוך מתן סיבות דחייה שגויות עובדתית, משפטית ולעתים אף מוסרית. כל זאת מתוך מחשבה שהציבור הסיעודי הוא ציבור מוחלש, לא תמיד מודע לזכויותיו ובכל מקרה נעדר כוח להלחם.

אך תביעת סיעוד אינה פריווילגיה, היא צורך ממשי אשר יש בידיו להפוך את המצב הקשה גם כך, למעט נסבל יותר עבור החולה הסיעודי, ובוודאי עבור משפחתו.

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

זאת כאשר גמלת סיעוד חודשית מאפשרת שכירת שירותי עובד סיעוד, קנית עזרי ספיגה, רכישת עזרים רפואיים ופרא-רפואיים והבטחת מתן טיפול ראוי ושמירה על כבודו של החולה הסיעודי, מבלי שימוטט הטיפול היקר את המשפחה כולה באופן כלכלי.

הדבר מתחדד שבעתיים במקרה של חולים סיעודיים שכתוצאה ממחלה או תאונה הפכו לסיעודיים בגיל צעיר, למרבה הצער, מאחוריהם מעט מאד שנות עבודה וחסכון אם בכלל, ולפניהם הרבה מאד שנות טיפול סיעודי על העלויות הנלוות.

כעורכי דין המתמחים בתחום תביעות סיעודיות אנו עדים לטענות דחייה שונות ומשונות של חברות הביטוח.

אך אתם צריכים לדעת: דחיית תביעת סיעוד אינה סוף הסיפור!

פנייה לעו”ד לתביעת סיעוד יכולה להפוך את התמונה לחלוטין, להוציא מחברת הביטוח את התגמולים להם זכאי המבוטח וכן לבחון אפיקים נוספים שיש בהם כדי להקל את הטיפול בחולה הסיעודי.

כך למשל מבוטחים רבים זכאים לכפל פיצוי או לפיצוי משלים מן הטעם שיש ברשותם שני ביטוחים משלימים או חופפים. כמו כן מבוטחים עשויים לענות על התנאים הרלוונטיים ולזכות הן בגמלת סיעוד של המוסד לביטוח לאומי והן בגמלה של חברת הביטוח.

עו”ד לתביעת סיעוד ידע לבחון ולהעריך את כלל אפשרויות הפיצוי העומדות בפניכם.

כתבה מערוץ 13 בה מסביר עו"ד רועי לייכטמן על תביעות סיעוד וחשיבותן

מי זכאי להגיש תביעת סיעוד? 

כל מי שיש בידיו פוליסת ביטוח סיעודי ואשר עונה על ההגדרה “חולה סיעודי”. 

לבדיקת זכאות מלאו את השאלון המופיע משמאל למאמר זה.

הגדרה של חולה סיעודי נבדקת באמצעות הערכת תפקוד שמתחלקת לשתי חלופות:

  • חלופה ראשונה- מבחן הבודק את יכולתו של המבוטח לבצע שלוש מתוך שש פעולות בסיסיות ביותר (ADL): רחצה, התניידות, אכילה, שליטה בסוגרים, קימה משכיבה או קימה מישיבה, התלבשות והתפשטות. ככל שנמצא שמבוטח אינו מסוגל לבצע שלוש פעולות מתוך השש, הרי שהוא זכאי לגמלת סיעוד. 

להרחבה בעניין הגדרת “ADL” – היכנסו לקישור זה

  • אפשרות חליפית היא במצב של תשישות נפש, בו יתכן כי המבוטח מסוגל מבחינה פיזית לבצע את הפעולות. אולם מצבו הקוגניטיבי אינו מאפשר לו את ביצוען או שמעמיד אותו בסכנה ומחייב השגחה עליו משך כל שעות היום. תחת אפשרות זו נכללים למשל מבוטחים הסובלים מדמנציה או אלצהיימר.   

להרחבה בעניין הגדרת “תשישות נפש” – היכנסו לקישור זה

ככל שאתם או בן משפחתכם זכאים לגמלת סיעוד ונידחתם על ידי חברת הביטוח, אל תתייאשו! יש הרבה מה לעשות. פנו לעורך דין לתביעת סיעוד  אשר בעזרת המומחים הרפואיים המתאימים יפעל למיצוי זכויותיכם ויאלץ את חברת הביטוח לשלם את הגמלה אשר אתם זכאים לה. 

מתי הזמן הנכון להגיש תביעת סיעוד? 

טרם פניה לבית המשפט בתביעת סיעוד יש להגיש דרישה לחברת הביטוח. אך אנו ממליצים להיוועץ בעורך דין אפילו לפני הגשת הדרישה ובמועד המוקדם ביותר. לפניה לחברת הביטוח באמצעות עורך דין לתביעות סיעוד ישנם יתרונות ברורים ולא מבוטלים:

  • ראשית, עצם הפניה באמצעות עורך דין יש בה כדי לצמצם פעמים רבות את זמן הטיפול בתביעה ולהרתיע את חברת הביטוח מלדחות אותה בטענות שגויות, מה שיכולה למנוע מהמשפחה את האילוץ לפנות להליך משפטי שמטבעו אורך זמן רב יותר.

המשמעות עבור חולה סיעודי, אשר מרכיב הזמן הוא קריטי עבורו היא אדירה. 

  • שנית, עורך דין המתמחה בתביעות סיעוד יסייע למשפחה בטיפול בכל הבירוקרטיה הנגררת ויאפשר לה להתעסק בדבר החשוב באמת – טיפול בבן המשפחה הסיעודי וקיום שגרת חיים רגילה ככל הניתן. נציין כי לאופן הגשת הדרישה יש השלכות משמעותיות ביותר על ההליך המשפטי כולו, והפרטים שמולאו בטפסים הראשוניים יתוו את התנהלות ההליך והטענות שניתן יהיה לטעון ואת אלו שלא ניתן יהיה. לכן המלצתנו היא לפנות לעורך דין לתביעת סיעוד עוד טרם יצירת הקשר עם חברת הביטוח. 
  • שלישית, עורך הדין יסייע בכל הליך הבדיקה מול חברת הביטוח. ימנע שימוש לרעה בחוקרים פרטיים הנשלחים לא פעם ללקוחות, ינכח בבדיקה הרפואית ויוודא שזו מתנהלת בהגינות. 
  • רביעית, יוכל עורך הדין להציע למשפחה אפיקי פיצוי נוספים, אשר לעיתים לא היתה המשפחה מודעת אליהם, אך החולה הסיעודי זכאי גם מכוחם לשירותים סיעודיים או לגמלה חודשית. 

נסכם: ההבדל בין להיות חולה סיעודי מחוסר הכנסה ונעדר יכולת להבטיח את תנאי המחייה הבסיסיים, ובין חולה סיעוד אשר יש לו הגב הכלכלי לחיות את חייו באופן ראוי ומכובד, הוא הבדל של שמיים וארץ. 

האפשרות הכלכלית להעסיק עזרה סיעודית, לרכוש עזרים רפואיים ומוצרים נוספים נדרשים יכולה להיות ההבדל בין חיים בכבוד וברווחה ובין פגיעה פיזית של ממש כתוצאה מהיעדר השגחה. 

למשפחת החולה, יכול הדבר להוות ההבדל בין התמוטטות כלכלית בנסיון לספק לחולה הסיעודי רמת חיים נאותה, ובין האפשרות לקיים חיים שגרתיים לצד המחלה.

למרכיב הזמן בעניין זה משמעות קריטית, לכן בתביעות סיעוד יש צורך בהתנהלות מהירה מקצועית ואפקטיבית אשר תביא בחשבון את כלל צרכי המבוטח ואת הפוליסות השונות שיש ברשותו, תשיג את הפיצוי המקסימלי ותעשה זאת תוך פגיעה מינימלית בכבודו של המבוטח, בחדירה המינימאלית לפרטיותו ובזמן הקצר ביותר. 

למשרדנו ניסיון רב שנים בתביעות סיעוד והיכרות מיטבית עם חברות הביטוח המבטחות ועם הפוליסות השונות. 

אנו פועלים באמצעות טובי המומחים ומתוך שליחות לאפשר חיים בכבוד לאלה אשר אין בידם הכוח להילחם בתאגידי הביטוח בעצמם.  

במאות מקרים קודמים זכו לקוחותינו למלוא זכויותיהם ונשמח לסייע גם במיצוי הזכויות שלכם.

למכתבי המלצה של לקוחות משרדנו- קישור

לקביעת פגישת יעוץ ללא התחייבות- ניתן להשאיר פרטים. 

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בכמות האנשים באוכלוסייה הרוכשים פוליסת ביטוח סיעודי, באמצעות קופות החולים או ישירות מחברת הביטוח. זאת, בשל הרצון לאפשר לעצמם בגיל זקנה או במידת הצורך להמשיך ולחיות בכבוד ולא להיות לנטל על המשפחה. מכאן, הביטוח הסיעודי מהווה חוזה משפטי בין המבוטח לבין חברת הביטוח, במסגרתו המבוטח משלם את דמי הביטוח מדי חודש ואילו חברת הביטוח מתחייבת לשלם לו תגמולים כספיים, אם וכאשר יהיה במצב סיעודי, כפי שמוגדר בתנאי הפוליסה הספציפית. אולם, לעתים קרובות, מסרבות חברות הביטוח לעמוד באחריותן לפי הפוליסה, מערימות קשיים ודוחות את התביעה, באופן מלא או חלקי, מסיבות ונימוקים שונים. בנוסף, ישנם מקרים בהם טעויות והתנהלות לא נכונה מצד המבוטח, מובילה לדחייה של תביעת סיעוד על ידי חברת הביטוח.

דגשים חשובים בעת הגשת תביעת סיעוד

הקפידו לרכז ולשמור בצורה מסודרת את תוצאות הבדיקות, המסמכים והאישורים הרפואיים שיש בידכם.

לפני הפנייה אל חברת הביטוח חובה לקרוא בעיון את כל תנאי הפוליסה ולראות שאתם או בן המשפחה, מוגדרים כחולה סיעודי לפי הקריטריונים המפורטים בה ולכן זכאים לקבלת התגמול הכספי. בנוסף, חשוב לוודא כי לא מופיע בפוליסה חריג כלשהו העוסק במקרה הספציפי שלכם.

על פי חוק, במקרה של דחיית תביעת סיעוד, מחויבת חברת הביטוח לשלוח למבוטח מכתב מפורט בכתב, ולציין את כל הנימוקים עליהם מתבססת החלטתה. לכן, וודאו שאתם מקבלים מהחברה מכתב דחייה.

דרך הפעולה המומלצת

במצב בו תביעת סיעוד נדחתה על ידי חברת הביטוח, אנו מזמינים אתכם לקבוע בהקדם האפשרי פגישת ייעוץ עם עו”ד רועי לייכטמן, המתמחה בתחום, ולא לפנות לביטוח. זאת, כדי לא לאפשר לחברת הביטוח להוסיף סיבות לדחייה ולהרחיב חזית או להשתמש בתכתובות כראיות נגדכם בהמשך הדרך. לפגישה עליכם להביא את כל המסמכים והחומר הרלבנטי שברשותכם, כדי שנוכל לבחון לעומק את נסיבות המקרה ולהחליט איך הכי נכון להמשיך לפעול מכאן. עו”ד רועי לייכטמן וצוות המשרד, עוסקים באופן שוטף בליווי וייצוג של מבוטחים נגד חברות הביטוח ומסייעים להם לקבל את כספם ביעילות ובקלות.

תביעות סיעוד רבות, המוגשות בימים אלה לחברות הביטוח השונות, נדחות על הסף, כולן או חלקן ומותירות את ציבור המבוטחים, ששילמו כל חייהם ממיטב כספם עבור פוליסת ביטוח סיעודי ואת משפחותיהם – פגועים, כועסים ובעיקר חסרי אונים. שכן, מדובר על פי רוב באנשים מבוגרים שאינם מסוגלים לתפקד ביומיום באופן עצמאי ורגיל, אשר הסתמכו על כספי הביטוח שיסייעו להם בבוא העת.

אנו, במשרד עו”ד רועי לייכטמן, יודעים כי ההתמודדות בסיטואציה בה אחד מבני המשפחה הופך לסיעודי, אינה פשוטה ומצריכה מכם להתנהל באופן נכון ויעיל מול חברת הביטוח כמו גם כוחות נפשיים ומשאבים כלכליים. לכן, אנו מחזיקים בידע המקצועי ובניסיון המעשי הדרושים לניהול מיטבי של תביעות סיעוד, על מנת שתקבלו את סכומי הפיצוי המקסימליים המגיעים לכם מכוח הביטוח.

מהו מצב סיעודי?

עורך דין לתביעות סיעוד
מתי תזדקקו לעו”ד לתביעות סיעוד?

ההחלטה אם להגיש תביעות סיעוד תלויה בכך שהמבוטח עונה על ההגדרה של מצב סיעודי. כך, מדובר על מצב שבו, כתוצאה מבעיה בריאותית – רפואית, מחלה קשה, תאונה או בשל הזקנה, האדם, בין אם מדובר על בחור צעיר או איש מבוגר, אינו מסוגל לבצע בעצמו ארבע מתוך שש הפעולות הבסיסיות השוטפות (מבחן ADL) או סובל מפגיעה קוגניטיבית ומוגדר כ”תשוש נפש”. כך, החוק מתייחס לפעולות יומיומיות רגילות בהן רחצה, קימה ושכיבה, אכילה ושתייה, לבוש והפשטה, יכולת הליכה וניידות ושליטה על הסוגרים.

למרבה הצער, בפועל אנו נתקלים במקרים רבים לפיהם למרות שהמבוטח עונה על התנאים האמורים, חברת הביטוח מקשה עליו וטוענת כי הוא אינו סיעודי ולכן לא זכאי לקבלת כספי הביטוח.

תכנון והיערכות נכונה לפני הגשת תביעות סיעוד

בכדי להגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים לאישור התביעות וקבלת הכספים מחברת הביטוח, חשוב מאוד לקבל ליווי והכוונה מאת עו”ד מקצועי ומנוסה, כבר מראשית התהליך ועד סופו.

עו”ד רועי לייכטמן וצוות המשרד המיומן והאיכותי, מתמחים בניהול וייצוג של תביעות סיעוד מול חברות הביטוח השונות ובמיצוי מלוא הזכויות עבור ציבור הלקוחות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או בעיה בנושא, נשמח לתת גם לכם שירות מקצועי ויחס אישי.

מה אומר חוק סיעוד בישראל? >>

המשרד בתקשורת
נושאים נוספים

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי

קרא עוד »

תביעות ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים? כפי שאומרים זקני השבט יש רק דבר אחד בטוח. למרבה הצער מוות של קרוב או בן משפחה יפגוש את כולנו בשלב כלשהו

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

ביטוח לאומי נכות כללית

אחת התביעות הכי משמעותיות לאדם נכה בישראל היא תביעת נכות כללית לביטוח לאומי. מטרת התביעה היא לקבל אישור מביטוח לאומי לקבלת קצבה חודשית אשר יכולה

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעוד

רבים מאד מאיתנו מבוטחים בביטוח סיעוד, ביטוח הנפוץ במיוחד בין היתר מאחר שרבים מבוטחים באמצעות קופות החולים בביטוח סיעוד קבוצתי.  התוצאה הישירה של ביטוח באמצעות

קרא עוד »

עורך דין לתביעות סיעוד

רבים מאיתנו רכשו במהלך חייהם ביטוח סיעודי, רבים נוספים מבוטחים דרך קופת החולים אליה הם שייכים לעיתים אף מבלי לדעת שיש ברשותם ביטוח.אנו משלמים ממיטב

קרא עוד »

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

עו”ד ביטוח סיעודי

בנים ובנות רבים להורים סיעודיים קורסים תחת הנטל הנדרש בטיפול בהוריהם ופעמים רבות אינם מוצאים את הזמן, הידע הנדרש והכוחות הנפשיים לפנות ולממש את זכותם

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

אלצהיימר היא מחלה טראגית והלוקים בה הם לעיתים האחרונים להכיר במצבם. באופן פרדוקסלי הסיטואציה הזו גורמת לכך שדחיית תביעות אלצהיימר היא עניין נפוץ. מכת מדינה:

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט ‘דחיית תביעות ADL’ מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של ‘דחיית תביעת adl’ בדרך

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים ‘התמודדות תביעות סיעוד’ ימצא

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח ‘זמן’ מקבל

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

פוליסת תלמידים

כולנו שולחים את ילדנו מדי יום למוסדות החינוך, לחוגים, למגרשי המשחקים ולקיטנות השונות בתקווה שאלה ילמדו, יבלו ויתפתחו אך לצערנו עובדות החיים מלמדות שלעיתים תאונות יכולות

קרא עוד »

פנסיית נכות

לפי הוראות צו ההרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק, ציבור העובדים השכירים במדינה, זכאי להיות מבוטח בקרן פנסיה, המבטיחה קבלה של קצבה חודשית פנסיית נכות בגיל

קרא עוד »

ביטוח סיעודי

בשנים האחרונות גוברת בקרב הציבור הישראלי המודעות לגבי הצורך ברכישת ביטוח סיעודי, על מנת להבטיח כי יהיה זכאי לקבלת תמיכה כספית במידה ולא יוכל לתפקד

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

תביעת אובדן כושר עבודה

לציבור העובדים במדינת ישראל קיימת האפשרות לקבל פיצוי כספי מסוים מטעם המוסד לביטוח לאומי, במקרים של אובדן כושר עבודה הנגרם כתוצאה מנכות כללית (זמנית או

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

ביטוח עבודה

אובדן כושר עבודה הינו מצב בעל פוטנציאל ממשי לשיבוש חיי הנפגע ובני משפחתו. מצב זה עלול להתרחש בשל פציעה בעבודה או בשל מחלה המשבשת את

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

ביטוח תלמידים

במדינת ישראל, כל תלמיד מבוטח בביטוח תאונות אישיות, כאשר הממוצע לפיצוי עבור מקרה של 100% צמיתה עומד על 340 אלף שקלים. פוליסת תאונות אישיות לתלמידים

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

תמיסה רפואית לא נכונה

בכל ניתוח רפואי קיים סיכון שעלול להיגרם נזק גופני ולעיתים אף למוות. למרות הסיכונים הקיימים בביצוע ניתוחים רפואיים הם נדרשים לעיתים לצורך טיפול רפואי שנדרש,

קרא עוד »

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: