כמה עולה להגיש תביעת סיעוד נגד חברת הביטוח

עו"ד רועי לייכטמן בראיון בערוץ 13

ישנם לא מעט כלים ביטוחים אשר יוכלו לסייע לנו ולבני משפחתנו לרכוש רשת בטחון כלכלית עבור מקרים רפואיים כגון מחלות מורכבות או אפילו במקרים של ירידה קוגניטיבית קשה (כגון אלצהיימר). אחת הדרכים להבטחת סיוע כלכלי במצבים מורכבים אלה היא רכישת ביטוח סיעודי. הביטוח הסיעודי יכול להבטיח שקט כלכלי בגין מקרים בהם המבוטח זקוק לטיפול סיעודי ולעזרת הזולת. עם זאת, לא מעט מהמבוטחים זקוקים לעזרה משפטית כאשר הם דורשים להפעיל את הביטוח שכן הגשת תביעות מסוג זה עשויה להיות מבלבלת עבור המבוטחים ובחלק מהמקרים אף להזיק להליך הבקשה ולהוריד את הסיכויים להפעיל את הביטוח. כאשר המבוטחים מקבלים מטעם חברת הביטוח החלטה על דחיית תביעתם, הם צריכים ייעוץ משפטי לצורך בחינת דרכי הפעולה מול תאגידי הביטוח.

לפני הגשת תביעה – מה כדאי לדעת?

הליך של תביעת סיעוד כנגד חברת ביטוח עלול להיות הליך לא רק מבלבל כנ"ל, אלא כזה אשר ידרוש מהמבוטחים הרבה סבלנות ובעיקר הכנה מדוקדקת לפני כל מהלך. זאת מכיוון שתביעות כאלה דורשות מגוון של מסמכים, סידור אישי, מענה ללא מעט שאלות, בירור זכויות ועוד מגוון פעולות. במידה שהמבוטח אכן "יפספס" טופס או "ישמיט" מידע, תביעתו עלולה להידחות ולעיתים אף להשפיע על עתיד גורלו.

לעיתים מבוטחים הסובלים לעיתים מירידה קוגניטיבית, בעיות זיכרון או מגבלות פיזיות אחרות עלולים לבצע מנעד רחב של טעויות בעת מילוי ושליחת הטפסים. בשל כך אחת ההמלצות היא שהמבוטחים יקבלו סיוע מקרובי משפחה בעת מילוי הטפסים וכדומה, בנוסף מומלץ לפנות אל אנשי משפט אשר יוכלו להדריך ולסלול את הדרך למיצוי הזכויות המגיעות למבוטחים על פי חוק.

ממה יש להישמר?

לא פעם חברות הביטוח משתמשות במנעד רחב של טכניקות ודרכי מעקב, בין אם בתיעוד פעולות שונות של מבוטחים, בין אם בחוקרים פרטיים המנסים "לדלות" מידע כזה או אחר ועד לזריקת כסף על הרצפה וצילום של המבוטח בפעולה, מתכופף בכדי לקחת את השטר. כמובן שקיימות דרכים נוספות, חלקן אף פוגעות בכובדם של המבוטחים, לכן נוצרו הנחיות ברורות על ידי מפקח על הביטוח. הנחיות אלו נועדו לעשות סדר- להבדיל בין דרכי החקירה המותרות בהן יכולות חברות הביטוח לנקוט לבין אלו שאסור להן.

נקבע כי בחקירה שכזו מטעם חברת ביטוח, תתבצע חקירה מכבדת- נאסר על חוקרים של חברת הביטוח ושליחים מטעמה להורות למבוטחים על ביצוע פעולות כאלה ואחרות שלא בצורה סמויה ולא בצורה גלויה. עם זאת, חלק לא קטן מחברות הביטוח עדיין נוקטות בתחבולות שונות במהלך חקירה כנגד מבוטחים, ואף חלקן לעיתים "עוברות" על האיסורים שנקבעו ו/או נמצאות ב"אזורים אפורים". לכן מומלץ להכיר בעובדה זו ולהישמר ממקרים אלה לאחר הגשת תביעת הסיעוד כנגד חברות הביטוח.

תנאים להפעלת פוליסת ביטוח סיעודי

כאמור רכישה של פוליסת ביטוח בדומה לרכישת מוצרים ושירותים שונים, כוללת בתוכה לא רק התחייבויות של החברה המבטחת אלא גם קריטריונים בהם ניתן יהיה להפעיל את הפוליסה. פוליסות הביטוח בין מרבית חברות הביטוח די דומות והן מקיימות תנאים דומים לקיומו של מקרה ביטוח. למשל פוליסות הסיעוד הנמכרות באמצעות קופות החולים, כוללות תנאים זהים וזאת בהתאם לפוליסה התקנית אותה פרסם המפקח על הביטוח בשנת 2015. קריטריונים אלו נעים בין יכולת קוגניטיבית של המבוטח ועד למגבלות פיזיות שונות, שכן עבור מגבלות פיזיות קיימים שישה תנאים כשעל המובטח לעמוד רק בשלושה מהם.

תנאים אלו כוללים יכולת מעבר משכיבה למצב ישיבה או יכולת לעבור ממצב ישיבה למצב עמידה בצורה עצמאית, אכילה עצמאית, ניוד עצמאי, שליטה על סוגרים, לבוש עצמאי ויכולת להתרחץ באופן עצמאי לרבות היכולת להכניס ולצאת באופן עצמאי מחדר הרחצה. כאשר המבוטח איננו מצליח לבצע שלושה מתוך ששת התנאים, מתקיים מקרה ביטוח ועל כן יכול המבוטח להפעיל את פוליסת הביטוח הסיעודי שרכש. באשר למצבים קוגניטיביים חברות הביטוח מתייחסות גם למקרים של תשישות נפש, מחלות כדוגמת אלצהיימר וירידה ביכולות קוגניטיביות שונות כמו זיכרון, התמצאות אשר דורשות את הצורך בהשגחת הזולת במרבית שעות היממה.

שלבים הכרחיים למימוש זכויות

במידה ומבוטח אכן עונה על הגדרות הסיעוד השונות, חשוב להכיר מספר נקודות נוספות שעלולות להיות קריטיות בעת הגשת תביעת סיעוד. לכן הרבה לפני הגשת המסמכים או התביעה, חשוב להצטייד בכל המסמכים הרפואיים לתקופה הרלוונטית, בין אם המבוטח נפגע בשל תאונה (לשים לב שברוב הפוליסות תאונת דרכים או תאונות עבודה לא מכוסה בפוליסה) ובין אם בשל מחלות כרוניות שונות או ירידה במצב רפואי. מסמכים אלו יכללו צילומים, חוות דעת, טיפולי פיזיותרפיה ועוד. צעד נוסף הוא כמובן בדיקת כשירותו המשפטית של המבוטח, זאת מכיוון שבמידה והמבוטח אכן חתם על טפסים או הגיש בקשה בצורה עצמאית זה עלול להוכיח בדיוק את ההפך.
על כן בדיקת כשירות משפטית על ידי נוירולוג או פסיכוגריאטר זמן רב לפני הגשת המסמכים או חתימה עליהם תעניק אישור לאי כשירות קוגניטיבית ומשפטית, ותעלה את סיכויי הצלחת התביעה שתוגש על ידי התערבות של אפוטרופוס.

כמו כן חשוב לזכור כי גם עבור ביטוחים סיעודיים קיימים זמני התיישנות, שכן במקרה ובו מבוטח הגיע לכדי מצב סיעודי בפוליסות הסיעוד שנרכשות מקופת החולים, הוא יוכל לתבוע עד חמש שנים מהיום בו ענה על ההגדרה של מצב סיעודי. אך יש לשים לב על פי דין יש להודיע לחברת הביטוח מיד על המצב הסיעודי ולא להשתהות עם הפניה לחברת הביטוח (סעיפים 22-24 לחוק חוזה הביטוח). אולם גם אם חלף זמן מה מיום קיומו של המקרה הביטוחי, אך טרם חלפו להם שלוש שנים (או חמש שנים בפוליסות שנמכרו או חודשו לאחר 11/2020) ותוגש תביעה לבית המשפט, יהיה זכאי המבוטח לדרוש את מלוא זכאותו לתקופת העבר. תקופה שלאחר שלוש שנים (או חמש בפוליסות חדשות) מיום קיומו של המקרה הביטוחי הולכת לאיבוד, כלומר המבוטח לא יוכל לדרוש תשלום בגינה מחברת הביטוח (תקופת התיישנות). אבל שימו לב, גם לתקופת ההתיישנות יש חריגים להם צריכים להיות ערים, למשל במקרה ביטוחי של אדם תשוש נפש אשר לא מונה עבורו אפוטרופוס, אדם זה לא יכול היה לפנות בשמו לחברת הביטוח. לכן מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בהקדם ולשמור על כל זכויותיכם או זכויות יקירכם.

כיצד מקבלים הודעת דחייה?

לא פעם מבוטחים בני הגיל השלישי מצליחים להקל ראש בקבלת הודעות קריטיות, אחת מהן יכולה להיות הודעה על דחיית התביעה ולאו דווקא בדמות מכתב, אלא בצורה טלפונית. מקרים אלה הינם פסולים שכן חברות הביטוח מחויבת לספק נימוקים לדחיית התביעה בכתב. מול טיעונים אלה יהיה ניתן לטעון כנגד החברה בבית המשפט. נוסף על כך, חשוב מאוד שלא להמשיך ולהתדיין עם חברת הביטוח לאחר קבלת המכת בשכן טענות אשר יעלו על ידי המבוטחים ככל הנראה ישמשו כנגדם בבית המשפט.

מכאן, היוועצות עם עורך דין המתמחה בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח, יהיה קריטי כל כך וחשוב כדי לממש את הזכויות המגיעות למבוטחים. במסגרת הייעוץ הראשוני, יהיה ניתן לקבוע במרבית הפעמים, על פי הנימוקים של חברת הביטוח, האם אכן מדובר ביכולת לטעון כנגדה או במידת הצורך האם קיימות ערכאות משפטיות אשר הכריעו בעבר בנושאים דומים.

נימוקים לדחיית תביעה

כאשר מדובר במקרים של דחיית תביעת סיעוד כנגד חברת ביטוח, ישנם לא מעט נימוקים שהפכו לפופולריים עם השנים מטעם חברות הביטוח השונות. אחת מהדוגמאות לכך היא כי המבוטח ביצע "הפרה של חובת גילוי" או במילים אחרות בעצם הסתיר מידע רפואי בעת מועד ההצטרפות. במקרים כאלה תטען חברת הביטוח כי המידע שנמסר לה היה חלקי ולא כנה, עם זאת מרבית חברות הביטוח אינן חותרות לכדי הסבר מעמיק ובחלק מהמקרים אף מזניחות את טפסי הצהרת הבריאות.

טענה פופולרית במיוחד היא "לא מתקיים מקרה ביטוחי" או בשפה פשוטה יותר -המבוטח אינו עומד בשלוש מתוך ששת הפעולות היום יום או שאינו עונה להגדרה של "תשוש נפש". במקרים רבים מסוג זה יזדקקו המבוטחים להתערבות עורך דין בעל ניסיון בתביעות ביטוח ולעיתים יעלה הצורך להביא חוות דעת נוספת אשר תעיד על מצבו של המבוטח. נימוק נוסף, לא פחות שכיח, הינו "הודעה מאוחרת", טענה כזו עוזרת לחברות הביטוח לשלם רק מהרגע שהתקבלה ההודעה. מקרים אלה לא פעם גוררים את חברות הביטוח לביסוס טענה מורכבת מאוד להוכחה בבית המשפט ובמיוחד כאשר בידי המבוטח קיימים מסמכים המעידים על ביטוח תקף.

שכר טרחה עורך דין ביטוח סיעודי והוצאות נוספות

אחד הנתונים הגורמים למבוטחים רבים לפנות לייעוץ עורך דין מומחה ביטוח סיעודי, הוא שאחת מתוך שלוש תביעות ביטוח סיעודי נדחות. חשוב להכיר את נתוני השכר עליהם מתבסס שכרו של עורך הדין כשבראש ובראשונה, מרבית עורכי הדין המתמחים בתחום תביעות הסיעוד אינם גובים תשלום על הייעוץ הראשוני. הייעוץ הראשוני מתקיים במטרה להבין האם ישנה עילת תביעה כנגד חברת הביטוח. במידה שהתברר שיש עילת תביעה גם אז, על פי רוב, לא תדרשו לתשלום מראש ועורכי הדין יוכלו להציע את השירות המשפטי על בסיס הצלחה בלבד. בשיטה זאת תוכלו להיות יותר בטוחים כי עורך הדין באמת מאמין בעילת התביעה שלכם (אחרת אין לא אינטרס שהרי אין לעורך הדין רצון לעבוד ולהשקיע זמן רב מבלי שיקבל בסופו של יום תשלום על עבודותו) ובנוסף תוכלו להיות רגועים שעורך הדין יעשה את כל המאמץ להביא לכם את הפיצוי המירבי- הרי שכר טרחתו הינו בהצלחה כתוצאה ישירה מהצלחת התיק. בנסיבות אלה, אנו ממליצים להיזהר מדרישות תשלום מראש ומבלי שקבלת הסבר שמניח את הדעת לגביו.

בנוסף, ראוי להדגיש כשתביעתכם תתקבל בבית המשפט, עורכי הדין מטעמכם ידרשו את הוצאות בית המשפט (למשל אגרה ששולמה), שכר הטרחה של עורכי הדין וכמובן את הפיצוי המגיעים לכם מחברת הביטוח.

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
48 Google ביקורות
Yury Kozhevnikov
Yury Kozhevnikov
2023-01-22
עו"ד קפדני ומדויק מי שצריך טיפול אישי וחם - זה המקום
Ilya Abramovich
Ilya Abramovich
2023-01-10
המלצה חמה על עורך דין מעולה רועי לייכטמן, מומחה אמיתי בתחום מיצוי זכויות מול חברות הביטוח, מציג את כל האפשרויות בבירור, לא מוותר ונלחם עד הניצחון במקום שאחרים מוותרים. קיבלתי יחס אישי, מענה מהיר לכל פניה במשרד ובנייד, במילה אחת השירות ״חוויה״. המון תודה, תמשיך ותצליח :)
Haim Zazrin
Haim Zazrin
2023-01-07
פנינו לעו''ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבויות במוקדים שונים שהיו לנו בבית מהשכן.רועי הפגין כישרון, ויכולות, להגיע לתוצאות המקסימליות בקבלת העזרה בדרך היעילה והמהירה , לעשיית הצדק בנתינת פסק הדין שזכינו בו , וכן היחס האישי שקיבלנו. ממליצים בחום על עו''ד רועי לייכטמן לייצג במיקרים דומים ובמיקרים הרבים האחרים שיש לרועי את ההתמחות בהם מש' זזרין
Yali Gold
Yali Gold
2023-01-04
עורך דין רועי ליכטמן טיפל בתיק שלי במקצועיות ובמסירות שאין כמוה. שמו יכול להכנס למילון תחת הגדרות אלו. תותח כבד, דאג לכל הפרטים הקטנים תוך כדי קשר אישי ויחס חברי. רועי הגיע לעסקה מול בית המשפט שלא נופלת ממדהימה ועשה את הבלתי אפשרי. על הכל אני מודה לו בצורה שלא תתואר. מלך
lilach kantarovich
lilach kantarovich
2022-12-12
ממליצה בחום על עו"ד רועי לייכטמן. קיבלתי מענה אישי וליווי מקצועי, מהיר ובנוסף, יחס יוצא מהכלל.
עודד חן
עודד חן
2022-08-30
הטיפול היה מקצועי ומהיר . אני מאוד מרוצה מהתוצאות. יישר כוח רועי.
ליאל גלעדי
ליאל גלעדי
2022-08-25
ייעץ לנו במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום
יובל שלם
יובל שלם
2022-08-22
רועי טיפל באופן מהיר ומקצועי בתיק בענין נזקי הרכוש שלנו. היינו מרוצים מאד גם מהשרות, מהמקצועיות ומהתוצאה של התביעה.
tali avraham
tali avraham
2022-06-20
עו"ד מקצועי קשוב ונותן מענה מיידי בקי ברזי הביטוחים והתנהלות מול חברות הביטוח
שני בר
שני בר
2022-04-01
ממליצה בחום. הגעתי למשרד של רועי לאחר המלצה, קיבלתי יחס רגיש ואישי מצד רועי שליווה ותמך לאורך כל הדרך, תמיד עדכן ושיתף בכל. אני מרגישה שהוא נלחם ובסוף התוצאה הייתה מעבר לכל הציפיות שלי ובדיוק בזמן. תודה על הכל!

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

המלצות מלקוחותינו

[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

כתבו עלינו

נושאים נוספים בנושא סיעוד

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

אתה כבר לא סיעודי

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור מצער אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו. כתוצאה מהפגיעה

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעודי כללית הראל

מהו ביטוח סיעודי קבוצתי במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט 'דחיית תביעות ADL' מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של 'דחיית תביעת adl' בדרך

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

הכל על תביעת סיעוד

מאמר שיעשה לכם סדר אם אתם לקראת תביעת סיעוד רבים מאיתנו היו מעוניינים ברשת ביטחון כלכלית במקרים של חולי קיצוני או מוגבלות, על כן בשנים

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים 'התמודדות תביעות סיעוד' ימצא

קרא עוד »

חוק סיעוד

חוק סיעוד במדינת ישראל קובע כי גמלת סיעוד ניתנת ע"י המוסד לביטוח לאומי. חוק ביטוח סיעוד חוקק בכנסת בשנת 1986 והוא מופעל על ידי משרד

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

מה נותנים אחוזי נכות?

זכאות לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי תנאי הזכאות לקבלת קצבה מורכבים מארבע חלקים: ראשית, על התובע להיות תושב ישראל, שגילו גדול מ-18 אך נמוך

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

סיעוד

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים: במצב דמנטי ו/או

קרא עוד »

סיעוד ילדים

מחפשים מידע בנושא תביעות סיעוד ילדים? אנו נוטים לחשוב כי מצב סיעודי קורה אך ורק לקשישים אך המציאות מלמדת כי הורים רבים נדרשים להתמודד עם

קרא עוד »

עו”ד ביטוח סיעודי

ביטוח סיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי.  הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב

קרא עוד »

עורך דין תביעות סיעוד

מהו ביטוח סיעודי? ביטוח סיעודי הוא ביטוח שנרכש באמצעות קופת החולים או באופן פרטי. תביעת סיעוד מיועדת לענות על מצבים שבהם המבוטח נדרש לסיוע כספי

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח 'זמן' מקבל

קרא עוד »

קצבת סיעוד

אזרחי המדינה שהינם בגיל פרישה עלולים להיתקל באתגרים ייחודיים (בפרט בשנותיהם המאוחרות). קצבאות סיעוד מבקשות להבטיח את רווחתם של האזרחים הללו ומעניקה להם סיוע כלכלי

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

שיתוק מוחין

CP – שיתוק מוחין הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר לנכות מוטורית. על פי ההגדרה העדכנית, שיתוק מוחין היא קבוצה של הפרעות קבועות בהתפתחות התנועה והיציבה

קרא עוד »

תביעות ביטוח סיעודי

אחד מהחששות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא להפוך לסיעודיים, ובכך ליפול לנטל על בני משפחתם וקרוביהם. לכן, הם רוכשים במהלך החיים ביטוח סיעודי. כך,

קרא עוד »

תשוש נפש

ככל שאנו מתבגרים הסיכון לחלות במחלות סיסטמיות או להיפצע בצורה חמורה ממקרים כאלו ואחרים, עולה באופן עקבי. עם זאת, תופעה אשר כוללת בתוכה מספר סימפטומים

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא
המשרד בתקשורת

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: