כמה עולה להגיש תביעת סיעוד נגד חברת הביטוח

ישנם לא מעט כלים ביטוחים אשר יוכלו לסייע לנו ולבני משפחתנו לרכוש רשת בטחון כלכלית עבור מקרים רפואיים כגון מחלות מורכבות או אפילו במקרים של ירידה קוגניטיבית קשה (כגון אלצהיימר). אחת הדרכים להבטחת סיוע כלכלי במצבים מורכבים אלה היא רכישת ביטוח סיעודי. הביטוח הסיעודי יכול להבטיח שקט כלכלי בגין מקרים בהם המבוטח זקוק לטיפול סיעודי ולעזרת הזולת. עם זאת, לא מעט מהמבוטחים זקוקים לעזרה משפטית כאשר הם דורשים להפעיל את הביטוח שכן הגשת תביעות מסוג זה עשויה להיות מבלבלת עבור המבוטחים ובחלק מהמקרים אף להזיק להליך הבקשה ולהוריד את הסיכויים להפעיל את הביטוח. כאשר המבוטחים מקבלים מטעם חברת הביטוח החלטה על דחיית תביעתם, הם צריכים ייעוץ משפטי לצורך בחינת דרכי הפעולה מול תאגידי הביטוח.

לפני הגשת תביעה – מה כדאי לדעת?

הליך של תביעת סיעוד כנגד חברת ביטוח עלול להיות הליך לא רק מבלבל כנ"ל, אלא כזה אשר ידרוש מהמבוטחים הרבה סבלנות ובעיקר הכנה מדוקדקת לפני כל מהלך. זאת מכיוון שתביעות כאלה דורשות מגוון של מסמכים, סידור אישי, מענה ללא מעט שאלות, בירור זכויות ועוד מגוון פעולות. במידה שהמבוטח אכן "יפספס" טופס או "ישמיט" מידע, תביעתו עלולה להידחות ולעיתים אף להשפיע על עתיד גורלו.

לעיתים מבוטחים הסובלים לעיתים מירידה קוגניטיבית, בעיות זיכרון או מגבלות פיזיות אחרות עלולים לבצע מנעד רחב של טעויות בעת מילוי ושליחת הטפסים. בשל כך אחת ההמלצות היא שהמבוטחים יקבלו סיוע מקרובי משפחה בעת מילוי הטפסים וכדומה, בנוסף מומלץ לפנות אל אנשי משפט אשר יוכלו להדריך ולסלול את הדרך למיצוי הזכויות המגיעות למבוטחים על פי חוק.

ממה יש להישמר?

לא פעם חברות הביטוח משתמשות במנעד רחב של טכניקות ודרכי מעקב, בין אם בתיעוד פעולות שונות של מבוטחים, בין אם בחוקרים פרטיים המנסים "לדלות" מידע כזה או אחר ועד לזריקת כסף על הרצפה וצילום של המבוטח בפעולה, מתכופף בכדי לקחת את השטר. כמובן שקיימות דרכים נוספות, חלקן אף פוגעות בכובדם של המבוטחים, לכן נוצרו הנחיות ברורות על ידי מפקח על הביטוח. הנחיות אלו נועדו לעשות סדר- להבדיל בין דרכי החקירה המותרות בהן יכולות חברות הביטוח לנקוט לבין אלו שאסור להן.

נקבע כי בחקירה שכזו מטעם חברת ביטוח, תתבצע חקירה מכבדת- נאסר על חוקרים של חברת הביטוח ושליחים מטעמה להורות למבוטחים על ביצוע פעולות כאלה ואחרות שלא בצורה סמויה ולא בצורה גלויה. עם זאת, חלק לא קטן מחברות הביטוח עדיין נוקטות בתחבולות שונות במהלך חקירה כנגד מבוטחים, ואף חלקן לעיתים "עוברות" על האיסורים שנקבעו ו/או נמצאות ב"אזורים אפורים". לכן מומלץ להכיר בעובדה זו ולהישמר ממקרים אלה לאחר הגשת תביעת הסיעוד כנגד חברות הביטוח.

תנאים להפעלת פוליסת ביטוח סיעודי

כאמור רכישה של פוליסת ביטוח בדומה לרכישת מוצרים ושירותים שונים, כוללת בתוכה לא רק התחייבויות של החברה המבטחת אלא גם קריטריונים בהם ניתן יהיה להפעיל את הפוליסה. פוליסות הביטוח בין מרבית חברות הביטוח די דומות והן מקיימות תנאים דומים לקיומו של מקרה ביטוח. למשל פוליסות הסיעוד הנמכרות באמצעות קופות החולים, כוללות תנאים זהים וזאת בהתאם לפוליסה התקנית אותה פרסם המפקח על הביטוח בשנת 2015. קריטריונים אלו נעים בין יכולת קוגניטיבית של המבוטח ועד למגבלות פיזיות שונות, שכן עבור מגבלות פיזיות קיימים שישה תנאים כשעל המובטח לעמוד רק בשלושה מהם.

תנאים אלו כוללים יכולת מעבר משכיבה למצב ישיבה או יכולת לעבור ממצב ישיבה למצב עמידה בצורה עצמאית, אכילה עצמאית, ניוד עצמאי, שליטה על סוגרים, לבוש עצמאי ויכולת להתרחץ באופן עצמאי לרבות היכולת להכניס ולצאת באופן עצמאי מחדר הרחצה. כאשר המבוטח איננו מצליח לבצע שלושה מתוך ששת התנאים, מתקיים מקרה ביטוח ועל כן יכול המבוטח להפעיל את פוליסת הביטוח הסיעודי שרכש. באשר למצבים קוגניטיביים חברות הביטוח מתייחסות גם למקרים של תשישות נפש, מחלות כדוגמת אלצהיימר וירידה ביכולות קוגניטיביות שונות כמו זיכרון, התמצאות אשר דורשות את הצורך בהשגחת הזולת במרבית שעות היממה.

שלבים הכרחיים למימוש זכויות

במידה ומבוטח אכן עונה על הגדרות הסיעוד השונות, חשוב להכיר מספר נקודות נוספות שעלולות להיות קריטיות בעת הגשת תביעת סיעוד. לכן הרבה לפני הגשת המסמכים או התביעה, חשוב להצטייד בכל המסמכים הרפואיים לתקופה הרלוונטית, בין אם המבוטח נפגע בשל תאונה (לשים לב שברוב הפוליסות תאונת דרכים או תאונות עבודה לא מכוסה בפוליסה) ובין אם בשל מחלות כרוניות שונות או ירידה במצב רפואי. מסמכים אלו יכללו צילומים, חוות דעת, טיפולי פיזיותרפיה ועוד. צעד נוסף הוא כמובן בדיקת כשירותו המשפטית של המבוטח, זאת מכיוון שבמידה והמבוטח אכן חתם על טפסים או הגיש בקשה בצורה עצמאית זה עלול להוכיח בדיוק את ההפך.
על כן בדיקת כשירות משפטית על ידי נוירולוג או פסיכוגריאטר זמן רב לפני הגשת המסמכים או חתימה עליהם תעניק אישור לאי כשירות קוגניטיבית ומשפטית, ותעלה את סיכויי הצלחת התביעה שתוגש על ידי התערבות של אפוטרופוס.

כמו כן חשוב לזכור כי גם עבור ביטוחים סיעודיים קיימים זמני התיישנות, שכן במקרה ובו מבוטח הגיע לכדי מצב סיעודי בפוליסות הסיעוד שנרכשות מקופת החולים, הוא יוכל לתבוע עד חמש שנים מהיום בו ענה על ההגדרה של מצב סיעודי. אך יש לשים לב על פי דין יש להודיע לחברת הביטוח מיד על המצב הסיעודי ולא להשתהות עם הפניה לחברת הביטוח (סעיפים 22-24 לחוק חוזה הביטוח). אולם גם אם חלף זמן מה מיום קיומו של המקרה הביטוחי, אך טרם חלפו להם שלוש שנים (או חמש שנים בפוליסות שנמכרו או חודשו לאחר 11/2020) ותוגש תביעה לבית המשפט, יהיה זכאי המבוטח לדרוש את מלוא זכאותו לתקופת העבר. תקופה שלאחר שלוש שנים (או חמש בפוליסות חדשות) מיום קיומו של המקרה הביטוחי הולכת לאיבוד, כלומר המבוטח לא יוכל לדרוש תשלום בגינה מחברת הביטוח (תקופת התיישנות). אבל שימו לב, גם לתקופת ההתיישנות יש חריגים להם צריכים להיות ערים, למשל במקרה ביטוחי של אדם תשוש נפש אשר לא מונה עבורו אפוטרופוס, אדם זה לא יכול היה לפנות בשמו לחברת הביטוח. לכן מומלץ לפנות לייעוץ משפטי בהקדם ולשמור על כל זכויותיכם או זכויות יקירכם.

כיצד מקבלים הודעת דחייה?

לא פעם מבוטחים בני הגיל השלישי מצליחים להקל ראש בקבלת הודעות קריטיות, אחת מהן יכולה להיות הודעה על דחיית התביעה ולאו דווקא בדמות מכתב, אלא בצורה טלפונית. מקרים אלה הינם פסולים שכן חברות הביטוח מחויבת לספק נימוקים לדחיית התביעה בכתב. מול טיעונים אלה יהיה ניתן לטעון כנגד החברה בבית המשפט. נוסף על כך, חשוב מאוד שלא להמשיך ולהתדיין עם חברת הביטוח לאחר קבלת המכת בשכן טענות אשר יעלו על ידי המבוטחים ככל הנראה ישמשו כנגדם בבית המשפט.

מכאן, היוועצות עם עורך דין המתמחה בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח, יהיה קריטי כל כך וחשוב כדי לממש את הזכויות המגיעות למבוטחים. במסגרת הייעוץ הראשוני, יהיה ניתן לקבוע במרבית הפעמים, על פי הנימוקים של חברת הביטוח, האם אכן מדובר ביכולת לטעון כנגדה או במידת הצורך האם קיימות ערכאות משפטיות אשר הכריעו בעבר בנושאים דומים.

נימוקים לדחיית תביעה

כאשר מדובר במקרים של דחיית תביעת סיעוד כנגד חברת ביטוח, ישנם לא מעט נימוקים שהפכו לפופולריים עם השנים מטעם חברות הביטוח השונות. אחת מהדוגמאות לכך היא כי המבוטח ביצע "הפרה של חובת גילוי" או במילים אחרות בעצם הסתיר מידע רפואי בעת מועד ההצטרפות. במקרים כאלה תטען חברת הביטוח כי המידע שנמסר לה היה חלקי ולא כנה, עם זאת מרבית חברות הביטוח אינן חותרות לכדי הסבר מעמיק ובחלק מהמקרים אף מזניחות את טפסי הצהרת הבריאות.

טענה פופולרית במיוחד היא "לא מתקיים מקרה ביטוחי" או בשפה פשוטה יותר -המבוטח אינו עומד בשלוש מתוך ששת הפעולות היום יום או שאינו עונה להגדרה של "תשוש נפש". במקרים רבים מסוג זה יזדקקו המבוטחים להתערבות עורך דין בעל ניסיון בתביעות ביטוח ולעיתים יעלה הצורך להביא חוות דעת נוספת אשר תעיד על מצבו של המבוטח. נימוק נוסף, לא פחות שכיח, הינו "הודעה מאוחרת", טענה כזו עוזרת לחברות הביטוח לשלם רק מהרגע שהתקבלה ההודעה. מקרים אלה לא פעם גוררים את חברות הביטוח לביסוס טענה מורכבת מאוד להוכחה בבית המשפט ובמיוחד כאשר בידי המבוטח קיימים מסמכים המעידים על ביטוח תקף.

שכר טרחה עורך דין ביטוח סיעודי והוצאות נוספות

אחד הנתונים הגורמים למבוטחים רבים לפנות לייעוץ עורך דין מומחה ביטוח סיעודי, הוא שאחת מתוך שלוש תביעות ביטוח סיעודי נדחות. חשוב להכיר את נתוני השכר עליהם מתבסס שכרו של עורך הדין כשבראש ובראשונה, מרבית עורכי הדין המתמחים בתחום תביעות הסיעוד אינם גובים תשלום על הייעוץ הראשוני. הייעוץ הראשוני מתקיים במטרה להבין האם ישנה עילת תביעה כנגד חברת הביטוח. במידה שהתברר שיש עילת תביעה גם אז, על פי רוב, לא תדרשו לתשלום מראש ועורכי הדין יוכלו להציע את השירות המשפטי על בסיס הצלחה בלבד. בשיטה זאת תוכלו להיות יותר בטוחים כי עורך הדין באמת מאמין בעילת התביעה שלכם (אחרת אין לא אינטרס שהרי אין לעורך הדין רצון לעבוד ולהשקיע זמן רב מבלי שיקבל בסופו של יום תשלום על עבודותו) ובנוסף תוכלו להיות רגועים שעורך הדין יעשה את כל המאמץ להביא לכם את הפיצוי המירבי- הרי שכר טרחתו הינו בהצלחה כתוצאה ישירה מהצלחת התיק. בנסיבות אלה, אנו ממליצים להיזהר מדרישות תשלום מראש ומבלי שקבלת הסבר שמניח את הדעת לגביו.

בנוסף, ראוי להדגיש כשתביעתכם תתקבל בבית המשפט, עורכי הדין מטעמכם ידרשו את הוצאות בית המשפט (למשל אגרה ששולמה), שכר הטרחה של עורכי הדין וכמובן את הפיצוי המגיעים לכם מחברת הביטוח.

כדאי לדעת

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
48 Google ביקורות
Yury Kozhevnikov
Yury Kozhevnikov
2023-01-22
עו"ד קפדני ומדויק מי שצריך טיפול אישי וחם - זה המקום
Ilya Abramovich
Ilya Abramovich
2023-01-10
המלצה חמה על עורך דין מעולה רועי לייכטמן, מומחה אמיתי בתחום מיצוי זכויות מול חברות הביטוח, מציג את כל האפשרויות בבירור, לא מוותר ונלחם עד הניצחון במקום שאחרים מוותרים. קיבלתי יחס אישי, מענה מהיר לכל פניה במשרד ובנייד, במילה אחת השירות ״חוויה״. המון תודה, תמשיך ותצליח :)
Haim Zazrin
Haim Zazrin
2023-01-07
פנינו לעו''ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבויות במוקדים שונים שהיו לנו בבית מהשכן.רועי הפגין כישרון, ויכולות, להגיע לתוצאות המקסימליות בקבלת העזרה בדרך היעילה והמהירה , לעשיית הצדק בנתינת פסק הדין שזכינו בו , וכן היחס האישי שקיבלנו. ממליצים בחום על עו''ד רועי לייכטמן לייצג במיקרים דומים ובמיקרים הרבים האחרים שיש לרועי את ההתמחות בהם מש' זזרין
Yali Gold
Yali Gold
2023-01-04
עורך דין רועי ליכטמן טיפל בתיק שלי במקצועיות ובמסירות שאין כמוה. שמו יכול להכנס למילון תחת הגדרות אלו. תותח כבד, דאג לכל הפרטים הקטנים תוך כדי קשר אישי ויחס חברי. רועי הגיע לעסקה מול בית המשפט שלא נופלת ממדהימה ועשה את הבלתי אפשרי. על הכל אני מודה לו בצורה שלא תתואר. מלך
lilach kantarovich
lilach kantarovich
2022-12-12
ממליצה בחום על עו"ד רועי לייכטמן. קיבלתי מענה אישי וליווי מקצועי, מהיר ובנוסף, יחס יוצא מהכלל.
עודד חן
עודד חן
2022-08-30
הטיפול היה מקצועי ומהיר . אני מאוד מרוצה מהתוצאות. יישר כוח רועי.
ליאל גלעדי
ליאל גלעדי
2022-08-25
ייעץ לנו במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום
יובל שלם
יובל שלם
2022-08-22
רועי טיפל באופן מהיר ומקצועי בתיק בענין נזקי הרכוש שלנו. היינו מרוצים מאד גם מהשרות, מהמקצועיות ומהתוצאה של התביעה.
tali avraham
tali avraham
2022-06-20
עו"ד מקצועי קשוב ונותן מענה מיידי בקי ברזי הביטוחים והתנהלות מול חברות הביטוח
שני בר
שני בר
2022-04-01
ממליצה בחום. הגעתי למשרד של רועי לאחר המלצה, קיבלתי יחס רגיש ואישי מצד רועי שליווה ותמך לאורך כל הדרך, תמיד עדכן ושיתף בכל. אני מרגישה שהוא נלחם ובסוף התוצאה הייתה מעבר לכל הציפיות שלי ובדיוק בזמן. תודה על הכל!
[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

כתבו עלינו

נושאים נוספים

תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם

הורים רבים לילדים הנמצאים על הרצף האוטיסטי אינם תמיד מודעים לזכויות וההטבות שבאפשרותם לקבל מהמדינה ומגופים שונים, על מנת לקבל מענה מיטבי לצרכיהם המיוחדים של

קרא עוד »

ביטוח סיעודי אוטיזם

אוטיזם הוא שורה של הפרעות אשר המשותף להן, הוא קושי באפשרות לייצר ולקיים אינטראקציה חברתית ותקשורת עם הסביבה. בישראל, במערכת החינוך בלבד לומדים למעלה מ-40,000

קרא עוד »

תביעת סיעוד רטרואקטיבית

התקופה שבה מצבו של קרוב משפחה אהוב משתנה באופן דרסטי, הינה עמוסה רגשית ודורשת אין סוף משימות שקשורות למצב ולטיפול הרפואי. זו הסיבה שבגללה נזכרים,

קרא עוד »

אלצהיימר ודמנציה

החיים עלולים להפגיש את רובנו עם לא מעט הפתעות שונות לאורכם. כאשר נתקלים בתסמינים של דמנציה או באבחנה למחלת אלצהיימר, אין ספק שמדובר ברוב הפעמים

קרא עוד »

עורך דין לדיני ביטוח

דיני ביטוח תופסים, ללא כל צל של ספק, תפקיד מכריע בהגנה על זכויות של אנשים פרטיים ואינטרסים שלהם ושל עסקים בכל הנוגע לתביעות ומחלוקות מול

קרא עוד »

חוק סיעוד לקשישים

מי מאיתנו לא היה מבקש להבטיח את עתידו הכלכלי? הרי רובנו עובדים לא רק בשל הרצון העז לפתח קריירה או להתפרנס, אלא גם כדי לתכנן

קרא עוד »

מה זה סיעוד

מצב סיעודי מתייחס למצב רפואי או מחלה הדורשים טיפול ותמיכה בחולים סיעודיים מתמשכים. מצבים אלו משפיעים לעתים קרובות על מבוגרים ואנשים עם מחלות כרוניות נלוות,

קרא עוד »

זכויות חולי אלצהיימר

לא מעט מחלות עלולות לגרום לירידה דרסטית בתפקוד הגוף. אף מערכת בגוף האדם אינה חסינה בין אם מדובר במערכת העיכול, מערכת הראייה וכמובן מוח האדם.

קרא עוד »

ביטוח לאומי גמלת סיעוד

ברגעים מורכבים של החיים כולנו, ככל הנראה, נצטרך כתף תומכת ועזרה פיזית. כאשר מדובר במקרים של בני הגיל השלישי, אלה זכאיים לגמלת סיעוד. מקרי סיעוד

קרא עוד »

טופס גמלת סיעוד

המוסד לביטוח לאומי נועד להבטיח בסיס כלכלי עבור אוכלוסיות חלשות אשר מצויות במצוקה יומיום.  כחלק מהמדיניות החברתית בישראל קבע המוסד לביטוח לאומי את חוק הסיעוד.

קרא עוד »

ביטוח סיעוד דרך קופות החולים

בעשורים האחרונים תוחלת החיים עלתה וכפועל יוצא מזה הסיכויים של האוכלוסייה הוותיקה להיות במצב סיעודי עלו. לכן הורחב חוק בריאות ממלכתי המציע לכלל האזרחים בישראל

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: