דגשים חשובים לבחירת עורך דין תאונות דרכים

דגשים חשובים לבחירת עורך דין תאונות דרכים

במדינת ישראל מתרחשות תאונות חמורות מדי יום ולצערנו כולנו מכירים אנשים שנפגעו או חלילה שנפגענו בעצמנו. התאונות גורמות למוות ולנכויות קשות המשנות את אורח החיים של הנפגע, של משפחתו וסביבתו הקרובה. גם לתאונה המסתיימת ללא פגיעות גוף חמורות עשויות להיות משמעויות כלכליות משמעותיות.

כשנקלעים למעורבות בתאונה צריך שיהיה מי שיהיה קשוב לנו, שיתמוך ויגן ויסייע מקצועית. האיש הנכון הוא עו”ד שמומחיותו בנושא תאונות דרכים.

הבחירה בעורך הדין המתאים היא קשה ומורכבת. הביקוש גדול, כאמור, והשוק מוצף היום בעורכי דין תאונות דרכים. חשוב מאוד לבחור את עורך הדין הנכון עבורכם. איך עושים את זה? יש כמה דגשים שחשוב להכיר לפני שבוחרים.

התמחות בתאונות דרכים

כדי לטפל בתאונות דרכים, נדרש עורך דין שמתמחה בדיני נזיקין, בדיני ביטוח ובנזקי גוף. ברור כי פיצוי כספי לא יכול לרפא אתכם ושום סכום שבעולם לא יחזיר לכם יקיר שנפטר אך איכות הטיפול, במקרים של תאונות דרכים, תעשה את כל הבדל בין קבלת פיצויים ראויים לכשלונו של ההליך. רק עורך דין מתמחה המכיר את לשון החוק ובנוסף גם תקדימים משפטיים, וליווה אנשים אחרים במצבים דומים, יוכל לתת לכם את הייעוץ והתמיכה הטובים ביותר עבורכם באותו רגע קשה ובעייתי.

חשוב לדעת כי בעת תאונות דרכים יש שלל היבטים שעו”ד המתמחה בתחום נדרש לבדוק ולהתאים עבורכם כדי לממש את כל זכויותיכם כגון: המוסד לביטוח לאומי, סוגי פוליסות ביטוח שונים כמו “תאונות אישיות”, “אובדן כושר עבודה”, “סיעוד”, “חיים”. כמו כן, לעיתים, כשנותרו נזקים שיוריים כמו נכויות גבוהות, יש מקום לפנות בבקשה לפטור ממס הכנסה.

עו”ד רועי לייכטמן, מתמחה בתאונות דרכים בפרט ובדיני ביטוח ונזיקין בכלל. עו”ד לייכטמן צבר ניסיון ייחודי כאשר ייצג בעבר את חברות הביטוח הגדולות במשק וכיום מתגאה לייצג אך ורק את המבוטחים אל מול חברות הביטוח. לעו”ד לייכטמן יש את ההשכלה המתאימה לאחר שסיים את לימודי התואר השני במשפטים שכללה התמחות ייחודית בתחום המשפט ובריאות.

יחסי אנוש

תאונות דרכים הן סיטואציה לא נעימה, ואף קשה המציבה אתכם בסערת רגשות לא פשוטה. אתם צריכים מישהו שילך אתכם ביחד, צעד צעד, ישרה בכם ביטחון באנושיות, אדיבות, סבלנות, רגישות ואמפטיה. מישהו שיהיה שם בשבילכם ממש, ולא יישלח אתכם למישהו אחר במשרד. שיסביר וישקף לכם מה קורה, ומה צריך עוד לעשות.

לקריאה על המלצות של לקוחות המשרד, לחץ כאן

מענה מהיר, זריז וזמין

לאחר תאונת דרכים לא יודעים מה צריך לעשות וההתלבטויות הן רבות: מה להגיד בבית החולים? האם צריך לדווח למקום העבודה? האם לקבל את הפיצוי שחברת הביטוח הציעה? האם צריך לגשת לדווח למשטרה? עורך דין שנמצא שם בזמן אמת יכול לתת מענה מהיר לכל שאלה שלכם.

זיכרו כי ייעוץ של עו”ד המתמחה בתאונות דרכים יכול לשפר באופן משמעותי את סיכוי תביעתכם.

לחצו כאן — > וראו את המקרה שקרה ללקוח משרדנו שנפגע בתאונות דרכים:

דגשים חשובים לבחירת עורך דין תאונות דרכים

אמינות

עורך דין טוב הוא זה שמשקף לכם בדיוק את מצבכם, ומכוון אתכם בהתאם לנסיבות הייחודיות שלכם לעבר התוצאה הטובה ביותר עבורכם. כדאי להתרחק מעורך דין לא אמין, שמתעלם מכל אלה, ומבטיח לכם מיד בהתחלה הרים וגבעות על סמך תיקים ומקרים אחרים, לפני שלמד את המקרה שלכם. במידה ועורך הדין הבטיח לכם סכומים או התחייב למועדים לקבלת הפיצוי, זה הזמן שצריכה “להידלק לכם מנורה אדומה”.

עורך דין אמין הוא כזה שבוחן את התיק, את הנסיבות ואת הראיות, ואז מציע לכם את דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורכם.

בשורה התחתונה: רגישות, מומחיות ומקצועיות

עורך דין תאונות דרכים צריך להיות מקצועי, בעל ניסיון ומומחה ספציפית לתחום תאונות הדרכים. עורך דין שמכיר את עולם תאונות הדרכים לעומקו, וליווה אנשים אחרים באופן אישי. לא רק ברגעים הראשונים והקשים ביותר, אלא גם לאחר מכן, מול נבכי הביורוקרטיה הישראלית.

עורך דין שיהיה שם בשבילכם כל הדרך עד לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

לתיאום פגישת ייעוץ עם עו”ד רועי לייכטמן ללא התחייבות לחצו להשאירו פרטים או התקשרו או שלחו לנו הודעה לווטסאפ במספר: 03-8053322

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: