אובדן כושר עבודה

אנו עובדים במהלך חיינו הבוגרים תוך דאגה לפרנסתנו ולפרנסת משפחתנו.

מחפשים עורך דין אובדן כושר עבודה? למה בדיוק צריך אותו? מדי חודש בחודשו אנחנו משלמים דמי ביטוח (פרמיות) לחברות הביטוח על מנת לקבל כיסוי למצב של אובדן כושר העבודה.

באמצעות הכיסוי הביטוחי אנחנו למעשה מגינים על פרנסתנו ועל פרנסת משפחתנו בעת, שחס וחלילה, לא נוכל להמשיך בעבודתנו בשל מחלה או תאונה שתמנע מאתנו להמשך ולעבוד כבעבר.

בתמורה לתשלום דמי הביטוח, כאשר חברת הביטוח מכירה במצב של אובדן כושר עבודה, היא נושאת בסכום הביטוח שנקבע בפוליסה, תגמולי הביטוח מהווה למעשה מען תחליף לפרנסתכם ופרנסת משפחתכם.

חשוב להיות ערים לכך ששיעור התשלום לא יעלה על 75% ממוצע השכר של השנה החולפת והיא מחויבת במס.

אנו ממליצים לבחון את סכום הביטוח שנקבע בפוליסה שלכם, שכן ככל שממוצע השכר שלכם גבוה מהסכום שנקבע בפוליסה, הרי שבעת התקיימות אובדן כושר עבודה, חברת הביטוח תשלם רק מה שקבוע בסכום הביטוח ולא בהתאם לממוצע השכר שלכם.

מנגד, כאשר ממוצע השכר שלכם נמוך מסכום הביטוח, חברת הביטוח תהיה זכאית לשלם לכם תגמולים בשיעור גובה מממוצע השכר שלכם ולא על פי סכום הביטוח בגינו שלמתם דמי ביטוח רבים.

על מנת להוכיח את מקרה הביטוח לא די בקביעה רפואית שאינכם יכולים להמשיך לעבוד, ומרבית הפוליסות קובעות שיש צורך להוכיח שבפועל אינכם עובדים.

ברוב הפוליסות יש צורך להראות שיש הפחתה של 75% מהיכולת לעבוד. 

ישנה אפשרות לרכוש הרחבות לפוליסות כך שיספיק להראות שיש 25% הפחתה מהיכולת לעבוד (אובדן כושר עבודה חלקי) ולמעשה תהיו זכאים להמשיך לעבודה במסגרת המותרת וגם לקבל תגמולי ביטוח.

הערכת היכולת לעובד נערכת על פי רוב באמצעות מומחה לרפואה תעסוקתית שבוחן את העיסוק והדרישות הרלוונטיות לביצוע התפקיד שלכם, את השכלתכם, את הגיל שלכם ואת היתכנות השיקום שלכם. לכל אלה, יש השפעה מכרעת על זכאותכם לתגמולי ביטוח מכוח הפוליסה.

אי המסוגלת לעבודה צריכה להתאים לתנאי הפוליסה הספציפית שלכם מאחר שבכל פוליסה יש הגדרה למונח "אובדן כושר עבודה" שונה שעשויה להשפיע על זכאותכם.

מעוניינים להתייעץ עם עורך דין אובדן כושר עבודה? עו״ד רועי לייכטמן כאן בשבילכם – צרו קשר ונשמח לסייע בכל!

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

על פי רוב ניתן לסווג את הפוליסות לשלושה סוגים שונים:

  • פוליסה מקצועית – מקנה את הכיסוי הרחב ביותר, כאשר אי הכושר צריך להיות ספציפי לעיסוק שלי בשנים האחרונות (בד"כ חמש שנים). רוצה לומר, די באובדן כושר עבודה למקצוע הספציפי שהיה לי בחמש שנים האחרונות על מנת להוכיח שאני זכאי לתגמולי הביטוח מכוח הפוליסה.
  • פוליסה לכל עיסוק סביר – מעניקה כיסוי קצת יותר רחב, כאשר אי הכושר מתייחס לעיסוק שמתאים להשכלתי, הכשרתי וניסיוני. איזה עיסוק מתאים להגדרה שכזאת? התשובה אינה ברור ונתונה לפרשנות ויוצרת מחלוקות רבות שמגיעות לפתחו של בית המשפט שיכריע האם ישנה זכאות לתגמולי ביטוח בהתאם לעיסוקו של המבוטח.
  • הפוליסה הסטנדרטית והזולה ביותר – מגדירה אובדן כושר עבודה מכל עבודה שהיא. ברור שבמצב כזה יותר קשה לקבל הכרה מחברת הביטוח, מאחר שיש לחברת הביטוח יותר אפשריות להראות שעל אף הירידה ביכולת לעבודה במקצוע X עדיין יש אפשרות לעבוד במקצוע אחר, ובכך לדחות את הדרישה לתשלום מכוח הפוליסה.

בתור משרד עורך דין לאובדן כושר עבודה לרוב אנו נתקלים בדחיית תביעות בטענה שהמצב הרפואי לא עונה להגדרת מקרה הביטוח שקבועה בהתאם לפוליסה של המבוטח. סירוב חברת הביטוח לא בהכרח מוצדק ומבוסס מבחינה עובדתית או משפטית.

מה עושים במקרה של פגיעה ביכולת העבודה

אם נפגעה יכולתכם להמשיך לעבוד, בשל מחלה או תאונה, אנו ממליצים למסור לחברת הביטוח הודעה על התקיימות מקרה ביטוח בהקדם האפשרי אך לא לפני שקיבלתם יעוץ משפטי ובמידת הצורך יעוץ מומחה לרפואה תעסוקתית.

במסגרת מתן הודעה תידרשו לספק מידע אודות העיסוק שלכם, להעביר תיעוד רפואי ואסמכתאות המעידות על הכנסתכם.

למידע זה משמעות מכרעת לעתיד תביעתכם!

יש לדעת, שעיכוב במתן הודעה לחברת הביטוח, עשוי לסייע לחברת הביטוח לעלות טענות להכשלת בירור החבות ולהקל על חברת הביטוח לדחות את דרישתכם.

גם בחוק נקבע מחסום פרוצדורלי שקובע תקופת התיישנות מקוצרת יחסית, של 3 שנים בלבד שלאחריו אתם עשויים לאבד מזכויותיכם.

לכן ככל שנקלעתם למצב של אובדן כושר, יש להקפיד לאסוף את תלושי השכר שלכם בשנה האחרונה, לאסוף את המסמכים הרפואיים המעידים על מצבכם הבריאותי ולפנות למשרדנו על מנת לבחון את זכאותכם שבעבורה שילמתם ממיטב כספכם במשך שנים בכל חודש בחודשו.

אנו עובדים במהלך חיינו הבוגרים תוך דאגה לפרנסתנו ולפרנסת משפחתנו

על מנת להבטיח שפרנסתנו לא תפגע אף אם נאבד את כושר עבודתנו, אנו מסכימים לשלם מדי חודש בחודשו דמי ביטוח (פרמיות) לחברות הביטוח עבור כיסוי ביטוח מפני אובדן כושר עבודה.

כיסוי לאובדן כושר עבודה יאפשר לנו להמשיך לפרנס את עצמינו ואת משפחתנו גם במקרה שנחלה או נפגע ולא נוכל להמשך לעבוד. 

אך מהו בעצם ביטוח אובדן כושר עבודה? את מי הוא מכסה? מה נכלל בתוכו ומה צריך לעשות כדי לזכות בתגמולי הביטוח מכוחו? תשובות לשאלות אלה במאמר שלפנינו. 

ביטוח אובדן כושר עבודה ניתן לרכוש כרכיב בקרן הפנסיה ("פנסיית נכות"), בביטוח המנהלים או ככיסוי ביטוח בודד.

מהו ביטוח אובדן כושר עבודה? 

ביטוח אובדן כושר עבודה צריך לכסות מצב בו כתוצאה ממחלה או תאונה מאבד המבוטח את יכולתו לעבוד ולהתפרנס כבעבר. 

אובדן הכושר יכול להיות מלא או חלקי, זמני או לצמיתות, במקצוע הספציפי בו עבד המבוטח בעבר או לכל מקצוע סביר אחר. 

כיום מבוטחים כמעט כל העובדים במשק כאשר במסגרת פנסיית החובה יש כיסוי "לפנסיית נכות" המקנה ביטוח אובדן כושר עבודה בסיסי. החובה לבטח והכנסת הביטוח תחת קרן הפנסיה יוצרת מצבו בו מרבית העובדים כלל אינם מודעים לכיסוי הביטוחי שיש להם ושעבורו שילמו ולעיתים אף לא יודעים כיצד ניתן לנצל אותו. 

לכן ככל הנראה ואף אם אינכם יודעים – אתם מבוטחים בביטוח אובדן כושר כלשהו.

עורך דין לאובדן כושר עבודה – לבדיקת זכאות ללא התחייבות- קישור להשארת פרטים

על פי רוב ניתן לסווג את הפוליסות לשני סוגים שונים:

הפוליסה הסטנדרטית והזולה ביותר– היא כזו שעל מנת לנצלה ידרש אובדן כושר עבודה בכל עיסוק סביר שמבוטח יכול לעבוד בו.

מדובר בכיסוי מצומצם המעניק כיסוי רק במצבים חמורים ביותר.

חברת הביטוח תוכל להפנות את המובטח לשלל עבודות אחרות אשר לשיטתה תואמות את עיסוקו הסביר בהתאם לניסיונו, הכשרתו או השכלתו של המבוטח ורק אם לא יוכל לעבוד בעיסוק סביר אחר יכול לקבל את תגמולי הביטוח.  

זאת גם ההגדרה המופיעה בקרנות הפנסיה. לצד האמור ניתן לרכוש כיסוי "מטריה ביטוחית" שישפר את תנאיי הכיסוי לאובדן כושר העבודה ויעניק לכם ביטוח היקפי יותר.

פוליסה מקצועית – מקנה את הכיסוי הרחב ביותר, כאשר אי הכושר צריך להיות ספציפי לעיסוק בו עובד המבוטח בשנים האחרונות שלפני אובדן הכושר. כלומר המחזיק בפוליסה זו, די בכך שיאבד את כושר עבודתו למקצוע הספציפי שהיה לו על מנת להוכיח את זכאותו לתגמולי ביטוח מכוח הפוליסה.

מה יחשב כאובדן כושר עבודה? 

מרבית פוליסות הביטוח קובעות כי על מנת לזכות בתגמולי ביטוח בגין אובדן כושר עבודה יש להצביע על אובדן של מעל 75% מכושר העבודה. 

ואולם ישנן פוליסות שונות הקובעות רף של 25% במקום 75%. כלומר, על מנת לזכות בתגמולי ביטוח נדרש המבוטח להוכיח כי יכולתו לעבוד נפגעה ב- 25% בלבד.

הרחבה זו נקראת אובדן כושר עבודה חלקי והיא מאפשרת את המשך עבודתו של המבוטח לצד קבלת תגמולים, והכל בהיקף ובמסגרת המתאימה. סוג זה של פוליסות מאוד נפוץ "בפנסיית נכות" בקרן הפנסיה.

כיצד נקבע שיעור אחוז אובדן הכושר מעבודה?

הערכת היכולת לעבוד נקבעת על פי רוב על ידי מומחה לרפואה תעסוקתית שבוחן את העיסוק והדרישות הרלוונטיות לביצוע תפקידו של המבוטח, את השכלתו, את הגיל שלו ואת היתכנות השיקום שלו. 

לכל אלה, יש השפעה מכרעת על הזכאות לתגמולי ביטוח מכוח הפוליסה.

נדגיש כבר עתה: בכל פוליסה יש הגדרה למונח “אובדן כושר עבודה” ושינויים בהגדרה זו עשויים להשפיע באופן דרמטי על זכאותכם לפיצוי. 

נדגיש כי לא מספיק שתהיה אבחנה רפואית לאי היכולת הפיזית לעבוד, ויש צורך שהלכה למעשה המבוטח לא יעבוד. פעמים רבות חברות הביטוח שולחות חוקרים פרטיים על מנת לתעד את המבוטח בעת עבודתו, וזאת על מנת לספק מידע שיש בו כדי  לדחות את תביעתכם ולסייע לחברת הביטוח להימנע מתשלום תגמולי הביטוח. 

תביעות לאובדן כושר עבודה

תגמולים מכוח אובדן כושר עבודה מזכים את המבוטח בסכומים משתנים בהתאם לפוליסה ולגובה השכר של המבוטח טרם אובדן כושרו לעבוד. 

כגובה הפיצוי כך גוברת המוטיבציה של חברת הביטוח לדחות את התביעות לאובדן כושר עבודה. 

הנמקות הדחייה הן רבות ומגוונות: 

  • אובדן כושר העבודה אינו תואם את תנאי הפוליסה – במקרים אלה כי המבוטח יכול לעבוד בעיסוק סביר אחר או כי הפגיעה בכושר העבודה אינה מגיעה לרף המינימאלי הקבוע בפוליסה. 
  • קיומו של חריג – פוליסות הביטוח מחריגות שלל מקרים, למשל: אירועים תאונתיים שנגרמו כתוצאה משימוש בסמים, ממעשה אובדני (התאבדות), או כתוצאה מהשתתפות בספורט אתגרי.
  • אי גילוי – טענה נפוצה של חברת הביטוח היא ל'אי גילוי' המצב הרפואי הקודם עובר להצטרפות המבוטח לביטוח. טענת חברת הביטוח במקרה זה היא, שככל שהיה המבוטח מגלה את מצבו המלא, היתה חברת הביטוח נמנעת מלבטחו, מעלה את גובה הפרמיות, מוסיפה החרגות וכו'.  

בנוסף לתגמולי הביטוח פוליסות רבות כוללות שחרור מתשלום פרמיות בעת מקרה של אובדן כושר עבודה, כך שחברת הביטוח תשלם את הפרמיות שנקבעו בפוליסה במקום המבוטח. 

נבהיר כבר עתה: עובד שאיבד את יכולתו לעבוד עלול להגיע לפת לחם, ליפול כעול כלכלי על כתפי משפחתו, לדרדר לעוני אף את בני ביתו וכל זאת נוסף לנכות ממנה הוא סובל ואשר מונעת ממנו לעבוד. 

לפיכך, אם נדחתם על ידי חברת הביטוח אנו מפצירים בכם שלא להרים ידיים ולא לוותר על הגשת תביעה באמצעות עורך דין לאובדן כושר עבודה. מדובר בעניין מהותי, עקרוני וחשוב ליכולתכם להשתקם ולהחזיק משק בית כלכלי. 

אף אם לא התייעצתם טרם הפניה לחברת הביטוח עם עורך דין לתביעות אובדן כושר עבודה, הרי שלאחר שחברת הביטוח דחתה את דרישתכם, אתם זקוקים לעורך דין לאובדן כושר עבודה המתמחה בתחום אשר באפשרותו לבחון את טענות הדחייה ובמידת הצורך ידע כיצד לממש את זכאותכם. 

חשוב להבין שחברות הביטוח דוחות פעמים רבות את התביעות מטעמים שרירותיים לחלוטין, תוך ניצול חוסר הידע של הציבור בתחום והקושי הרב בקריאת הפוליסות הסבוכות. 

מדוע לפנות לייצוג עורך דין בתביעות אובדן כושר עבודה? 

על מנת לפתור את המחלוקת מול חברת הביטוח בשאלה האם אתם זכאים לתגמולי הביטוח או לא, מוטב להסתייע בעורך דין הבקיא ומתמצה בתחום הביטוח בכלל ובתחום אובדן כושר העבודה בפרט.

עורך דין לאובדן כושר עבודה המתמחה בתחום יש את ההבנה בתנאי הפוליסה וההרחבות השונות עליהן שילמתם לאורך השנים, היכרות עם החקיקה והפסיקה הרלוונטית לתחום ביטוח "אובדן כושר עבודה" והיכולת לנתח את החומר הרפואי אל מול תנאי הפוליסה שברשותכם. 

חברות הביטוח דוחות תביעות לאובדן כושר עבודה באחוזים גבוהים ביותר ובהנמקות שונות ומשונות. 

על מנת להתמודד עם תאגידי הביטוח אתם זקוקים לאיש מקצוע המכיר את הפוליסות, בקיא בהגדרות השונות, יודע להדריך אתכם אילו אישורים רפואיים נדרשים ולהפנות אותכם למומחים הרפואיים המתאימים על מנת להוכיח את זכאותכם באופן יעיל, חד משמעי  ואפקטיבי. 

מספר כללי אצבע טרם הגשת תביעה לאובדן כושר עבודה: 

אם נפגעה יכולתכם להמשיך לעבוד בשל מחלה או תאונה, אנו ממליצים למסור לחברת הביטוח הודעה על התקיימות מקרה ביטוח בהקדם האפשרי, אך לא לפני שקיבלתם יעוץ משפטי ובמידת הצורך יעוץ ממומחה לרפואה תעסוקתית.

במסגרת מתן ההודעה תידרשו לספק מידע אודות העיסוק שלכם, להעביר תיעוד רפואי ואסמכתאות המעידות על הכנסתכם.

למידע זה משמעות מכרעת לעתיד תביעתכם ומה שתמסרו בתחילת ההליך יחייב אתכם אף לאחר מכן.

לכן המלצתנו לפנות לעו"ד לתביעות אובדן כושר עבודה עוד טרם הפניה לחברת הביטוח. 

יש לדעת, שעיכוב במתן הודעה לחברת הביטוח, עשוי לסייע לחברת הביטוח לדחות את דרישתכם.

כמו כן חשוב לדעת כי תביעות אובדן כושר עבודה מתיישנות בתוך שלוש שנים ולאחריהן אתם עשויים לאבד מזכויותיכם.

לכן ככל שנקלעתם למצב של אובדן כושר עבודה יש להקפיד לאסוף את תלושי השכר שלכם בשנה האחרונה ולאסוף את המסמכים הרפואיים המעידים על מצבכם הבריאותי.

אתם מוזמנים לפנות למשרדנו המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה לקבלת ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות וזאת על מנת לבחון את זכאותכם, אשר עבורה שילמתם ממיטב כספכם.

כדאי לדעת

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 28 ביקורות
powered by Google
hagit aichenbaum
hagit aichenbaum
18:30 18 Nov 21
פנינו לעו"ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבות שהיתה לנו בבית מהשכן.רועי הפגין מקצועיות במקרה, יחס אישי ומהיר בכל פעם שהיתה... התקדמות בתיק, לשמחתינו זכינו בתביעה, אין ספק שאנחנו ממליצים עליו בחום לייצג במקרים דומים.מש' אייכנבאוםקראו עוד
שי שראבי
שי שראבי
11:23 17 Nov 21
שירות ויחס מהטובים שנתקלתי וכמובן עם ניסיון וידע עצוםתודה על כל השירות והעזרהכל דבר היה בסבלנות הסבר מקצועי... והדרכה,ושאתה מול חברות הביטוח ומנסים להוציא אותך שקרן ממליץ שאחד כמו רועי יהיה בגב שלכם!קראו עוד
Slava Rozenraukh
Slava Rozenraukh
11:45 28 Jul 21
I turned to Adv. Roi Leichtman after a car accident in which I was injured.From the first session I felt I was in the... right hands and I could trust him 100 percent.After about two years of treatment, in which I received guidance and explanation throughout the process, I can say that I was right in my choice.Thank you for everything.highly recommendקראו עוד
Dean Gerber
Dean Gerber
13:06 20 Jun 21
I met Roy at a very difficult point in my life, after an accident that left me paralyzed in a recovery bed, and with no... hope of returning to my job as a ski and fitness instructor. Roy accompanied me (from attending meetings at my home to phone calls and correspondence around the clock) with professionalism, sensitivity, gentleness and kindness that are not taken for granted at all nowadays. Roi's law firm provided me with all the tools and tolerance so I could get the compensation I deserved.Recommends to anyone who encounters the need, not to hesitate and turn hereקראו עוד
מחמוד טהה
מחמוד טהה
08:05 27 May 21
זה המקום הכי טוב. ועורך דין רועי לייכטמן התותח והזריז עובד מהלב ובאהבה ותמיד עוזר לאנשים ונותן להם את העבודה הכי טובה... שיש .ממליץ עליו אחרי תביעה שעשה לי הכי טובה והכי זריזהקראו עוד
יעל גרינברג
יעל גרינברג
06:44 23 May 21
There are a lot of lawyers, but finding one who is also very professional, even with personal service and genuine... caring and smoothness - is a very difficult task.I talked to a lot of lawyers before I got to Roy's office, and in the first conversation I realized that there are people who will take care of my interests, that there are people who understand my needs.Even then I saw in practice the professional ability and the much experience and the much experience he has. Highly recommend!!קראו עוד
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
18:02 08 May 21
To Adv. Roi Leichtman:I wanted to thank you for the professionalism at the highest level I have received from you, for... the attitude, the quick response to every question I had throughout the period you represented me.The truth was revealed in the verdict we received!Glad I chose you as the one who represented me in this trial.Straighten up, Svetlana Pinchasov / Petah Tikvaקראו עוד
הביקורות הבאות

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 28 ביקורות
powered by Google
hagit aichenbaum
hagit aichenbaum
18:30 18 Nov 21
פנינו לעו"ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבות שהיתה לנו בבית מהשכן.רועי הפגין מקצועיות במקרה, יחס אישי ומהיר בכל פעם שהיתה... התקדמות בתיק, לשמחתינו זכינו בתביעה, אין ספק שאנחנו ממליצים עליו בחום לייצג במקרים דומים.מש' אייכנבאוםקראו עוד
שי שראבי
שי שראבי
11:23 17 Nov 21
שירות ויחס מהטובים שנתקלתי וכמובן עם ניסיון וידע עצוםתודה על כל השירות והעזרהכל דבר היה בסבלנות הסבר מקצועי... והדרכה,ושאתה מול חברות הביטוח ומנסים להוציא אותך שקרן ממליץ שאחד כמו רועי יהיה בגב שלכם!קראו עוד
Slava Rozenraukh
Slava Rozenraukh
11:45 28 Jul 21
I turned to Adv. Roi Leichtman after a car accident in which I was injured.From the first session I felt I was in the... right hands and I could trust him 100 percent.After about two years of treatment, in which I received guidance and explanation throughout the process, I can say that I was right in my choice.Thank you for everything.highly recommendקראו עוד
Dean Gerber
Dean Gerber
13:06 20 Jun 21
I met Roy at a very difficult point in my life, after an accident that left me paralyzed in a recovery bed, and with no... hope of returning to my job as a ski and fitness instructor. Roy accompanied me (from attending meetings at my home to phone calls and correspondence around the clock) with professionalism, sensitivity, gentleness and kindness that are not taken for granted at all nowadays. Roi's law firm provided me with all the tools and tolerance so I could get the compensation I deserved.Recommends to anyone who encounters the need, not to hesitate and turn hereקראו עוד
מחמוד טהה
מחמוד טהה
08:05 27 May 21
זה המקום הכי טוב. ועורך דין רועי לייכטמן התותח והזריז עובד מהלב ובאהבה ותמיד עוזר לאנשים ונותן להם את העבודה הכי טובה... שיש .ממליץ עליו אחרי תביעה שעשה לי הכי טובה והכי זריזהקראו עוד
יעל גרינברג
יעל גרינברג
06:44 23 May 21
There are a lot of lawyers, but finding one who is also very professional, even with personal service and genuine... caring and smoothness - is a very difficult task.I talked to a lot of lawyers before I got to Roy's office, and in the first conversation I realized that there are people who will take care of my interests, that there are people who understand my needs.Even then I saw in practice the professional ability and the much experience and the much experience he has. Highly recommend!!קראו עוד
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
18:02 08 May 21
To Adv. Roi Leichtman:I wanted to thank you for the professionalism at the highest level I have received from you, for... the attitude, the quick response to every question I had throughout the period you represented me.The truth was revealed in the verdict we received!Glad I chose you as the one who represented me in this trial.Straighten up, Svetlana Pinchasov / Petah Tikvaקראו עוד
הביקורות הבאות

כתבו עלינו

נושאים נוספים

אובדן כושר עבודה מקצועי

מהו ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי? על מנת להבטיח את פרנסתנו בעת צרה, רובנו משכילים לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה.  רבים אינם מודעים לתנאי הפוליסה

קרא עוד »

פנסיית נכות רפואית

אם יש לכם ליקוי רפואי, שגורם לאובדן כושר עבודה, באופן מלא או חלקי, כדאי שתדעו: חוק פנסיה חובה קובע כי אתם זכאים להשתמש בקרן הפנסיה

קרא עוד »

מה זה פנסיית נכות

כל אחד מאיתנו יכול לעבור פתאום, באמצע החיים, תאונה או מחלה, שיפגעו בכושר העבודה שלנו באופן חלקי או מלא. אחד מהדברים שמקלים מאוד במקרים כאלה

קרא עוד »

אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה, או ביטוח נכות, הוא מרכיב עיקרי בקרן פנסיה או בביטוח מנהלים ואף לעיתים הינו כיסוי העומד בפני עצמו בפוליסת ביטוח. ביטוח

קרא עוד »

תביעות ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים? כפי שאומרים זקני השבט יש רק דבר אחד בטוח. למרבה הצער מוות של קרוב או בן משפחה יפגוש את כולנו בשלב כלשהו

קרא עוד »

אובדן כושר עבודה כפול

אנו עובדים במהלך חיינו הבוגרים תוך דאגה לפרנסתנו ולפרנסת משפחתנו. על מנת להבטיח שפרנסתנו לא תפגע אף אם נאבד את כושר עבודתנו, אנו מסכימים לשלם

קרא עוד »

אובדן כושר עבודה

אנו עובדים במהלך חיינו הבוגרים תוך דאגה לפרנסתנו ולפרנסת משפחתנו. מחפשים עורך דין אובדן כושר עבודה? למה בדיוק צריך אותו? מדי חודש בחודשו אנחנו משלמים

קרא עוד »

דחיית פנסיית נכות

לפי חוקי מדינת ישראל, כל העובדים במשק שמגיעים לגיל פרישה, זכאים לקבל קצבת פנסיה שמטרתה לסייע להם להתקיים כלכלית במשך השנים הבאות. אולם, ישנם מצבים

קרא עוד »

פנסיית נכות

לפי הוראות צו ההרחבה לביטוח פנסיוני מקיף במשק, ציבור העובדים השכירים במדינה, זכאי להיות מבוטח בקרן פנסיה, המבטיחה קבלה של קצבה חודשית פנסיית נכות בגיל

קרא עוד »

תביעת אובדן כושר עבודה

לציבור העובדים במדינת ישראל קיימת האפשרות לקבל פיצוי כספי מסוים מטעם המוסד לביטוח לאומי, במקרים של אובדן כושר עבודה הנגרם כתוצאה מנכות כללית (זמנית או

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: