טיפול בסרטן

כדאי לדעת

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של החולה לצד השקעת סכומי כסף גבוהים עבור הטיפול השוטף הנדרש בחולי סרטן, המשפיעים על המצב הכלכלי שלו ושל בני משפחתו. בפן הבריאותי, חשוב מאוד לגלות עירנות להופעת תסמיני סרטן ובפן המשפטי חובה לגלות בקיאות במכלול הזכויות, הרפואיות והכספיות המגיעות עבור טיפול בסרטן ולדרוש אותן מהגורמים הרלבנטיים.

תסמיני סרטן

סרטן היא קבוצה של מחלות, המתאפיינות בקצב התרבות מהיר ולא מבוקר של תאים בגוף, בה יש מעל 100 סוגי סרטן. כלומר, תסמיני סרטן משתנים בהתאם ל סוג המחלה, האיבר שבו יש גידול, מאיזה תאים מתפתח גידול, תהליכים מיקרוביולוגים שונים.

לצד ההתמודדות הרגשית, הנפשית והפיזית הקשה של מחלת הסרטן, נדרשים החולה ומשפחתו לעמוד בהוצאות כספיות גבוהות בגין טיפול בסרטן. בעידן של היום, הטיפול השוטף הנדרש בחולי סרטן כולל מגוון פתרונות טכנולוגיים ותרופתיים מתקדמים, שעלותם יקרה מאוד.

הטיפול השוטף הנדרש בחולי סרטן

במסגרת טיפול בסרטן מומלץ לכל אדם שחלה, לערוך בחינה יסודית של פוליסות הביטוח הפרטיות שיש ברשותו. זאת, מאחר וניתן לתבוע את חברות הביטוח ולקבל קצבה חודשית, מענק חד פעמי ותגמולים נוספים שמסתכמים בהרבה מאוד כסף. כך לדוגמה, פוליסת ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, אובדן כושר עבודה, פוליסת תרופות יקרות שלא כלולות בסל הבריאות ועוד. בנוסף, זכאים חולים שעוברים טיפול בסרטן לקצבאות והטבות שונות, כגון קצבת נכות כללית וקצבת שירותים מיוחדים, פטור ממס ההכנסה, מחלות מקצוע, עזרה סיעודית וכדומה. בכדי להבין לעומק את מגוון הזכויות המגיעות לאדם החולה בסרטן ולקבל אותן במהירות וללא עגמת נפש, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה ומנוסה בייצוג תובעים פרטיים.

חשוב לציין, כי פעמים רבות נתקלים חולי סרטן בבעיות בעת מימוש הפוליסות, שכן חברות הביטוח מערימות קשיים ומסרבות לשלם את מלוא או חלק מהתגמולים. לפיכך, אנו מזמינים אתכם לפנות אל עו"ד רועי לייכטמן ולקבל טיפול מקצועי, יעיל ומהימן וליווי צמוד לכל אורך הדרך עד לקבלת כל הזכויות והכספים להם אתם זכאים מהגורמים השונים. עו"ד רועי לייכטמן וצוות עורכי הדין המיומן והאיכותי, בקיאים בדרך ההתנהלות המקצועית והנכונה מול חברות הביטוח הסיעודיות, ו\או קופות החולים, ויעזרו לכם להשיג מימון חלקי לטיפולים השוטפים על ידי הגשת תביעה וקבלת מענק חד פעמי ואופציה לפיצוי חודשי.

נושאים נוספים

מה זה פנסיית נכות

כל אחד מאיתנו יכול לעבור פתאום, באמצע החיים, תאונה או מחלה, שיפגעו בכושר העבודה שלנו באופן חלקי או מלא. אחד מהדברים שמקלים מאוד במקרים כאלה

קרא עוד »

תביעות ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים? כפי שאומרים זקני השבט יש רק דבר אחד בטוח. למרבה הצער מוות של קרוב או בן משפחה יפגוש את כולנו בשלב כלשהו

קרא עוד »

דיני עבודה

תחום דיני העבודה נוגע בחיים של כולנו. בין אם אנחנו עובדים ובין אם מעסיקים, אנחנו קשורים ביחסי עבודה כלשהם לאורך מרבית שנות חיינו. מכוח יחסי

קרא עוד »

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: