עו”ד נזקי צנרת

אם חיפשתם עו"ד לנזקי צנרת הרי שאתם סובלים ככל הנראה מרטיבות, עובש, טפטוף, התנפחות הקירות, קילוף הצבע, הצפת הדירה או הרס תכולתה ואולי אתם סובלים מכל הדברים גם יחד.

הבעיה הראשונה כאשר עוסקים בנזקי צנרת היא שמים מוצאים תמיד מהיכן לפרוץ.
משמעות הדבר היא שהמים יעשו את המסלול שהכי קל עבורם לעשות וינזלו במקומות שהאיטום בהם הכי חלש. לכן לא בהכרח המקום בו הופיעו הסממנים החיצוניים הוא המקום בו ניזוקה הצנרת.

הבעיה השנייה היא שבמקרים רבים הניזוק אשר דירתו הוצפה אינו אחראי ואינו יכול לתקן את הנזק ולהפסיק את נזילת המים.

✔️  הופיעו בדירתכם רטיבות, עובש או טפטוף בתקרת הדירה?
✔️  הקירות החיצוניים בדירתכם סובלים מהתנפחות וקילופי צבע?
✔️  הופיעה רטיבות בקיר הגובל בדירת השכנים?
✔️  ביטחתם את דירתכם וגילתם לקוי בצנרת דירתכם?

אם עניתם כן על אחת מבין כל השאלות הללו, הרי שיתכן מאד שמגיע לכם פיצוי. 

כל אדם שהתמודד עם בעיות מים וצנרת בדירת המגורים, במשרד, בעסק או בכל מקום אחר, יודע שזה מקרה לא נעים ומתסכל, הכרוך בעגמת נפש רבה.

עם זאת, נזקי צנרת הם דבר נפוץ שנגרם כתוצאה מתקלות שונות במערכת האינסטלציה, בלאי של המתקנים השונים, פיצוץ בצנרת הביוב או בדוד המים, חדירת מים מתקרת הדירה של השכנים, מים שנאגרים תחת הרצפה, השירותים או בקירות וגורמים לרטיבות ועובש ועוד.

אם עניתם כן על אחת מבין כל השאלות הללו, הרי שיתכן מאד שמגיע לכם פיצוי. 

כל אדם שהתמודד עם בעיות מים וצנרת בדירת המגורים, במשרד, בעסק או בכל מקום אחר, יודע שזה מקרה לא נעים ומתסכל, הכרוך בעגמת נפש רבה.

עם זאת, נזקי צנרת הם דבר נפוץ שנגרם כתוצאה מתקלות שונות במערכת האינסטלציה, בלאי של המתקנים השונים, פיצוץ בצנרת הביוב או בדוד המים, חדירת מים מתקרת הדירה של השכנים, מים שנאגרים תחת הרצפה, השירותים או בקירות וגורמים לרטיבות ועובש ועוד.

 

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

מהו ביטוח נזקי צנרת?

ענף הביטוחים בישראל כולל מגוון רחב של סוגי ביטוחים, שמטרתם להבטיח לציבור המבוטחים שקט מקסימלי ותחושת ביטחון מפני נזקים לרכוש, לגוף ולנפש.

בצורה זו, המבוטח משלם לחברת הביטוח תשלום חודשי קבוע ויודע שהוא יהיה מכוסה כלכלית בעת צרה או קרות הנזק. מאחר ודירת המגורים מהווה נכס יקר כספית ורגשית, ישנה אפשרות מומלצת ונפוצה לרכוש במסגרת ביטוח הדירה הרחבה של נזקי צנרת.

המדובר בכיסוי כספי עבור קשת רחבה של בעיות ומצבים שיכולים לקרות בדירה בשל נזקי צנרת, ביניהם הצפה של מערכת הביוב או הצנרת הפנימית, פיצוץ של צינור או דוד מים, נזילות מדירות סמוכות שגרמו לרטיבות והרס של הקירות והרכוש, סתימות ובעיות בניקוז וכדומה.

כאשר מתרחש אירוע הנזק, נדרש המבוטח לפנות אל נציגי הביטוח כדי לברר מי הגורם שאחראי לתקן את הנזקים. ברוב המקרים, הביטוח ישלח איש מקצוע (אינסטלטור) העובד בחברת תיקונים המופיעה בהסדר, אולם לעתים קרובות הוא אינו מיומן מספיק, השירות אינו איכותי והתיקון לקוי, אלא אם הפוליסה כוללת הרחבה של שרברב פרטי.

עורך דין לנזקי צנרת

מדוע כדאי להסתייע בשירות של עו"ד לנזקי צנרת?

הנושא המרכזי שיש לבחון במצבים אלה הוא מהי הסיבה לקרות הנזקים ומי נושא באחריות לפיצוי. שכן, הסיבה יכולה להיות קשורה לצד שלישי דוגמת שכנים או ועד הבית בבניין משותף, התרשלות של העירייה בתיקון התשתיות ועוד. לכן, ישנה חשיבות לקבל סיוע וייעוץ משפטי של עו"ד בעל מומחיות בניהול וייצוג תיקי נזיקין וביטוח.

עו"ד רועי לייכטמן בעל מומחיות בנושא וניסיון עשיר בייצוג מוצלח של מבוטחים רבים בתור עורך דין לנזקי צנרת וישמח לעזור גם לעמוד על זכויותיכם.

כפי שהבהרנו קודם, הבעיה הראשונה בה תתקלו מרגע בו הבחנתם ברטיבות בביתכם היא הניסיון לאבחן מהיכן פורצים המים.

פעמים רבות הצנרת כולה נרקבה והחלפתה במוקד אחד לא תפתור את הבעיה. פעמים אחרות המים חודרים מקירות הבניין החיצוניים וזאת בשל כשל באיטום.

לעיתים המים חודרים מהתקרה אך לאחר בדיקה מבהיר השכן שמעליכם שמקור הנזילה הוא בשטחי הרכוש המשותף. 

הבעיה השנייה בה תתקלו היא כיצד מחייבים את כלל הגורמים הנוגעים בדבר לתקן, לעיתים בעלות של מאות אלפי שקלים, את הנזילות או האיטומים.

מי אחראי לתקן ליקויים באיטום הבניין ולמי פונים בעניין נזילה ברכוש המשותף?

ולאחר שעברנו את שתי המשוכות הללו, מי מפצה אותנו על הנזקים לקירות, לריצוף, לתכולת הבית, לבריאותנו ולנזקים הנלווים כגון הצורך בדיור חלופי בזמן תיקון הרטיבות בבית?

כדי לפתור את שלושת הבעיות הללו אתם זקוקים לעו"ד נזקי צנרת המתמחה בנזקי מים, בפיצוץ צנרת ובנזילות הפוגעות ברכוש היקר לנו ביותר – בדירת המגורים שלנו.

מהם השלבים מרגע שפניתם לעו"ד נזקי צנרת:

  • ראש וראשונה אנו רוצים להפסיק את המשך נזילת המים, שכן לא תועיל צביעת הקיר אם המים ימשיכו לזרום אליו. 

לכן ראשית יש לאבחן בסיוע מומחים, מהנדסים, שמאים ובעלי מקצוע רלוונטיים מהם כל מקורות הנזילה, להגדיר מהם הצעדים הנדרשים על מנת לייבש לחלוטין את הרטיבות בדירה, ולהבין מהיכן המים פורצים. 

  • לאחר מכן יבדוק עו"ד לנזקי צנרת קיומו של ביטוח דירה הן לבעל הדירה והן לכל אחד מהגורמים הרלוונטיים. 
  • בהמשך הדברים יתבע עו"ד לנזקי מים את כלל הגורמים הרלוונטיים. ככל שיש ביטוח את מבטחת הדירה אשר בתורה תתבע את המזיקים מהם פרצו המים, וככל שאין ביטוח יתבעו המזיקים באופן ישיר. 
  • כפי שאמרנו, ככל שהנזילה מגיעה ממקור צד שלישי (שכנים, בית משותף, רשות מקומית) התביעה הראשונית היא לצו עשה אשר יאלץ את כלל הגורמים המעורבים לבצע את הפעולות הנדרשות על מנת שהנזילה תפסיק והרטיבות תיובש. 
  • בשלב השני ולאחר שהנזילה תוקנה יש להעריך מהם הנזקים שנותרו בדירה ומהי העלות הנדרשת על מנת לתקנם. את הפיצוי הכספי האמור יש לתבוע מחברת הביטוח או מהמזיקים. 

כפי שניתן לראות ההליך סבוך ודורש הבנה הן מקצועית והן משפטית. לכן כאשר אתם בוחרים עו"ד לנזקי מים בידקו שיש עמו את אנשי המקצוע הרלוונטיים ושיש לו את הניסיון והידע בתביעות נזקי מים הן מול חברות הביטוח והן מול שכנים וועדי בתים. 

להמלצות על משרדנו לחצו פה.

ההליך כולו על אף השלבים בו חייב להיות מהיר, שכן הזמן שאורך מרגע פריצת המים עבור בתיקון ובהליך המשפטי ועד לייבוש הרטיבות באופן מוחלט הוא הזמן בו דירתכם הופכת לסיוט, ואת רכושכם מקיפים קירות מלאי עובש, טפטוף ורטיבות. 

כאשר אתם בוחרים עו"ד לנזקי צנרת וודאו שאתם בוחרים באנשי המקצוע המודעים למורכבות ומבינים את הצורך הבהול בתיקון התקלה והשבת חייכם למסלולם.

עו”ד נזקי צנרת צריך להיות בקיא הן בדיני נזיקין (על מנת לתבוע לדוגמא את השכנים מלמעלה או את וועד הבית) והן בדיני ביטוח (על מנת שיוכל לתבוע את חברת הביטוח המבטחת את הדירה). הוא חייב להכיר היטב את האופי של הפגיעות השונות בצנרת ותקדימים של פסיקות הממונה על הבתים המשותפים ובתי המשפט.

למידע נוסף ניתן להשאיר פרטים לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם עורך דין לנזקי צנרת.

הבחנתי ברטיבות בדירתי, מה עלי לעשות? 

  • תעדו הכל! צלמו את מוקדי הרטיבות, את התכולה שנפגעה, את המוקדים והגורמים לנזילה וכל נזק שנגרם לכם עקב הרטיבות בדירה. 
  • אם יש ברשותכם ביטוח דירה – הודיעו לחברת הביטוח מהר ככל הניתן. מניסיוננו רב השנים, אנו מממליצים שתתעדו גם כאן את הכל. תעדו הודעות כתובות, מיילים ופניות, הקליטו שיחות ובעיקר הקפידו לתעד כאשר אתם מעבירים לידי נציגי חברת הביטוח ראיות שידרשו לכם בהמשך.  
  • שמרו את מלוא הקבלות על כל הוצאה שהוצאתם: חוות דעת שמאים, קבלות של אנשי מקצוע, קבלות ועלויות משניות לנזק העקרי (כגון דיור חלופי, נזק לתכולת הדירה וכו').
  • פנו לעורך דין נזקי צנרת. אף אם תוקנה הנזילה והרטיבות בדירתכם חדלה, ייתכן שעדיין מגיע לכם פיצוי. בוודאי מקום בו התנערה מכם חברת הביטוח, התעלם השכן שמעל או אם נואשתם מלאתר את הגורם האחראי לתיקון הנדרש בדירתכם.

למידע נוסף והתייעצות עם עורך דין לנזקי צנרת ניתן ליצור קשר או להשאיר פרטים בקישור.

נסכם

נזקי צנרת הם מטרד בריאותי, כלכלי, ורכושי אשר פוגע בנו בבטן הרכה – בביתנו.

הנזקים עלולים להיות כה כבדים, עד שבית אליו אנו חוזרים על מנת לנוח ולהירגע עלול להפוך לאתר בניה, אתר איסוף מי גשמים או מצע לגידולי עובש. 

פעמים רבות אנו מגיעים לבתי לקוחותינו ועדים לדירות אשר נזקי המים הפכו אותם ללא ראויות למגורים. דירות בהן מעל למיטת הבת יש כלי לאיסוף מים, דירות בהן המרצפות מורמות משך חודשים, דירות בהן על הקיר בחדר השינה יש עובש המזיק לנשימה ועוד ועוד. 

נזקי מים הם אינם גזירת גורל! יש מה לעשות. בין אם בטחתם עצמכם וחברת הביטוח דחתה אתכם בטענות שונות ומשונות, בין אם תיקנה את הנזילה אך לא פיצתה אתכם על נזקי הרטיבות ובין אם התייאשתם מלחפש את האחראי ממנו נוזלים המים ובוודאי שנואשתם מהניסיונות לאלצו להוציא את סכומי הכסף הנדרשים לתיקון. 

כך או כך, אתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד. פנו לעו"ד נזקי צנרת בהקדם על מנת להתחיל להשיב את ביתכם למצבו המקורי. 

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

לקוחות ממליצים

[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

כתבו עלינו

נושאים נוספים

נזקי רכוש עקב שריפה

מהם נזקי אש? נזקי אש יכולים להגרם כתוצאה משריפה ולעיתים הנזקים יכולים להגרם אף כתוצאה מפעולות הכיבוי הגורמות לנזקי מים והצפה. לכן, בין אם נשרפו

קרא עוד »

נזקי רטיבות מהשכן

הבניה העירונית מתבססת בעיקרה על בנייני מגורים ורבי קומות. כאשר דירות המגורים בנויות בסמיכות האחת לשניה, מעל או מתחת לדירות השכנים, זהו רק עניין של

קרא עוד »

עורך דין נזקי רכוש

אנו עובדים כל חיינו על מנת לרכוש רכב, לקנות בית, לפתוח עסק וכך צוברים רכוש יקר ערך, אך החיים מזמנים פעמים רבות הפתעות לא נעימות

קרא עוד »

נזקי איטום

אנשים רבים בקרב הציבור, שבבעלותם דירת מגורים, רוכשים ביטוח דירה מקיף, המעניק כיסוי כספי מפני נזקים עתידיים למבנה ולרכוש ונותן להם תחושת ביטחון ושקט נפשי,

קרא עוד »

עו"ד לנזקי מים

מצבים של נזילת או דליפת מים מצנרת הדירה או הבניין, הינם שכיחים, בלתי נעימים ועלול להוביל לנזקים כבדים לתשתית הדירה ולרכוש. נזקי צנרת מתייחסים לדליפות

קרא עוד »

עו”ד נזקי צנרת

אם חיפשתם עו"ד לנזקי צנרת הרי שאתם סובלים ככל הנראה מרטיבות, עובש, טפטוף, התנפחות הקירות, קילוף הצבע, הצפת הדירה או הרס תכולתה ואולי אתם סובלים

קרא עוד »

תביעה בגין נזק שטפון

מדינת ישראל סובלת ממחסור במים, ועדיין בכל שנה נפגעים מאות בתים בישראל כתוצאה מאירועי גשם חריגים. כשמוסיפים לזה את אלפי מקרי "השיטפון" שנגרמים בבתים בישראל

קרא עוד »

תביעות נזיקין כלליות

תביעות נזיקין כלליות הן הדרך בה אנשים שמרגישים שנגרם להם נזק יכולים לקבל פיצוי על הפגיעה בהם. המטרה של תביעות נזיקין היא כפולה, גם להוכיח

קרא עוד »

התייחסות לפסק דין

כיצד בית המשפט העליון התייחס לפסק דין של בית המשפט השלום שקבע: אין זה רלוונטי שלא קבלתם את הפוליסה מחברת הביטוח, אתם הייתם צריכים לדעת

קרא עוד »

רכב עם אחריות

מרשתנו קנתה רכב מחברת אוויס עם אחריות. עברו כמה חודשים ומרשתנו אבחנה בתקלה במנוע.חברת אוויס קבלה אחריות על הרכב והסיעה את הרכב במסגרת התיקון. במהלך

קרא עוד »

רכישת ביטוח אחריות

"ביטוח אחריות לצד שלישי" שרובנו רוכשים לביתנו, לעסק, לרכבנו ועוד, מזרימים סכומי עתק לחברות הביטוח. הציפייה שלנו שעבור סכום הביטוח שאנו משלמים, נקבל כיסוי למקרה שאם

קרא עוד »

תביעת נזיקין

בחיי היומיום אנו נתקלים במגוון רחב של סיטואציות, בהן אנו סובלים מנזקים שונים לגוף, לנפש או לרכוש, כתוצאה מרשלנות או עוולה אחרת שבוצעה על ידי

קרא עוד »

כיסוי למקרה שיגרם נזק

אם תרכוש כיסוי למקרה שיגרם נזק ברשלנותך יתכן ותדחה מאחר שאתה רשלן נוסח הכותרת אולי מבלבל אך מבטא מצב אבסורדי בו לעיתים, קרובות מדי, מנסות

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: