ביטוח סיעודי אוטיזם

אוטיזם הוא שורה של הפרעות אשר המשותף להן, הוא קושי באפשרות לייצר ולקיים אינטראקציה חברתית ותקשורת עם הסביבה. בישראל, במערכת החינוך בלבד לומדים למעלה מ-40,000 ילדים אוטיסטיים. מכיוון שמדובר ברצף הפרעות שונות, כל אדם עם אוטיזם הינו בזכות עצמו מבחינת רמת התפקוד החברתי והיום יומי – ישנם המוגדרים בתפקוד גבוה המסוגלים לתפקד כמעט באופן עצמאי מלא ואילו אחרים, זקוקים לסיוע, ליווי ותמיכה צמודים. משפחות לילדים עם אוטיזם  מתמודדות עם קשיים רבים, וכדי להקל עליהם ניתן לתבוע ביטוח סיעודי אוטיזם לו תהיה המשפחה זכאית, יחד עם זכויות שונות. בין היתר, גמלת ביטוח לאומי, סיוע ממשרד החינוך במציאת מסגרות חינוך מתאימות, סל שירותים בתחום התפתחות הילד ועוד. בנוסף, קיימות זכויות כגון זיכוי נקודות במס הכנסה להורים, הטבות בחשבונות חודשיים ועוד.

תוכן עניינים

משפחות רבות מפספסות את האפשרות לתביעה סיעודית לילד אוטיסט

איכשהו, לצד כל הזכויות הרבות אשר מגיעות למשפחה לילד עם אוטיזם, משפחות רבות אינן מודעות כלל לכך שביכולתן לתבוע ביטוח סיעודי אוטיזם במסגרת קופת החולים או באופן פרטי. חשוב לציין כי מדובר בגמלה אשר מקלה מאוד מבחינה כלכלית על המשפחה שכעת, חייבת להתאים עצמה לצרכי הילדים.

לפני שנפרט מתי ניתן לקבל גמלה כזו, חשוב לציין כי ילדים עד גיל 18 יהיו זכאיים לביטוח סיעודי דרך קופת החולים ללא כל עלות. בפועל, רוב ההורים אינם מודעים כלל לזכות זו ולכן, אינם מממשים אותה. עובדה נוספת היא שבעבר, ההצטרפות לגמלה נעשתה לעיתים באופן אוטומטי כך שכדאי לבחון את הנושא מול קופת החולים.

כעת, נבין את משמעות המונח 'סיעודי'. לרוב, המחשבה הראשונה שצצה במוחנו תהיה אנשים מבוגרים או כאלו שזקוקים לסיוע, סיעוד של ממש. במקרה של אוטיזם, ניתן לקבל גמלה מהביטוח הסיעודי במידה והילד עונה לקריטריונים, כאשר כל מקרה ייבחן לגופו. כזכור, כל ילד ואדם, חווים את האוטיזם באופן אחר:

  • כאשר הילד מסוגל לבצע פעולות יום יומיות באופן פיזי אך אינו מבין את החשיבות והנחיצות שלהן, וזקוק להדרכה, ליווי והכוונה ובעיקר להשגחה כדי למנוע סכנה כגון בעת מקלחת זקוק המובטח להשגחה שלא יפתח את המים הרותחים על גופו.
  • כאשר הילד זקוק לסיוע מלא ו\או חלקי בפעולות יום יומיות כגון אכילה, רחצה, לבישה, אי שליטה ועוד.

כיצד להתמודד עם חברות הביטוח?

טרם הגשת התביעה, יש להיות מדויקים ולהבין באמת באילו מקרים ניתן לתבוע ביטוח סיעודי אוטיזם כפיצוי כספי. במצב זה, יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום אשר ביכולתו לבחון את המקרה לגופו. הבעייתיות בתביעות סיעוד של ילדים על הרצף, נובעת מכך שלרוב הילד מסוגל לבצע פיזית פעולות יום יומיות. במצבים כאלו, חברות הביטוח יעשו הכל כדי לדחות את התביעה.

לכן, ישנה חשיבות אדירה לתמונה המלאה שמציגים בפני חברת הביטוח. ייתכן שהילד אכן מבצע את הפעולות הללו לבדו, אך במקרים רבים גם אינו מבין מבחינה קוגניטיבית מדוע עליו לעשות זאת. במצבים כאלו בהם הילדים מתפקדים ברמות שונות אך עדיין זקוקים להשגחה, הורים מוצאים עצמם לא מצליחים לתאר במדויק את הקושי שהם חווים.

חברות הביטוח כמובן אינן מקלות; בלא מעט מקרים, נמצא כי הן מעבירות ילדים אוטיסטיים מבחנים המיועדים לכלל האוכלוסייה. כך, נוצר שילוב בלתי יעיל בין חוסר הידע של ההורים וחוסר שיתוף הפעולה של חברות הביטוח והילד אינו מוכר כסיעודי.

אז מה ניתן לעשות?

אם ילדכם סורב כסיעודי, הצעד הראשון הינו לפנות לעורך דין המתמחה בביטוח סיעודי. איש מקצוע זה מגיע עם הידע, הניסיון והמיומנות המלאה בתחום תביעות סיעוד מסוג זה, מול החברות השונות.

כך או כך, ההמלצה היא תמיד לשאוף לחסוך את עוגמת הנפש ולפנות לעורך דין עוד לפני שניסיתם להגיש את התביעה בעצמכם. כך, יעלה סיכוי ההצלחה שכן עורך הדין יסייע לכם להתכונן היטב, להציג את התמונה באופן מדויק כך שלחברת הביטוח לא יהיה צל של ספק.

אל תרימו ידיים – היעזרו במומחים בתהליך תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם

בסופו של דבר הורים רבים מוצאים עצמם מתייאשים מחברות הביטוח אשר אינן מקלות, מבינות או מכילות את המצב ועושות הכל כדי לחמוק ממתן גמלת ביטוח סיעודי אוטיזם גם כאשר כל ההוכחות ברורות. ההורים יעדיפו להימנע ככל האפשר מהליך משפטי ארוך ולכן לא יתעקשו לקבל את המגיע להם על פי חוק. במצבים אחרים כפי שתואר לעיל, הורים אינם מתארים את יכולת התפקוד של ילדם באופן מדויק ומפסידים את זכויותיהם מהביטוח.

באופן שאינו מפתיע איש, חברות הביטוח מנצלות את חוסר ההבנה והידע של ההורים לטובתן.

אל תאפשרו לחברות הביטוח להקשות עליכם. גידול ילד עם אוטיזם אינה משימה קלה הדורשת התגייסות במאת האחוזים. אם באפשרותכם להקל על עצמכם ולו במעט- אנו מפצירים בכם לעשות זאת. גם אם התביעה שהגשתם נדחתה, פנו לקבלת ייעוץ משפטי, ליווי צמוד והכוונה מאיש מקצוע שמכיר את המערכת על בוריה. הכל כדי שתוכלו לגדל את ילדכם בנחת ובידיעה שזכויותיכם כחוק מכוסות מכל בחינה אפשרית.

תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם – הדרך הקלה והפשוטה

אוטיזם הינה מחלה קשה המאתגרת את כל בני המשפחה. לא רק האדם עם אוטיזם נאלץ להתמודד עם ההשלכות של האוטיזם אלא גם בני משפחתו. בשנים האחרונות מאובחנים יותר ויותר ילדים באוטיזם, שכן הגדרת אוטיזם כשלעצמה הולכת ומתרחבת וכתוצאה מכך גם מספר האבחונים. ילדים רבים מתגלים כבעלי לקות אוטיסטית, מה שמשפיע על רמות האבחנות הקיימות וכן על היערכות המערכת לטיפול והתמודדות עם אוטיזם.

ילדים רבים אינם מאובחנים עד לגיל יחסית מאוחר. עם זאת, ככל שהאבחון מתבצע בשלב מוקדם יותר כך הרבה יותר קל לתת את הטיפול המתאים לילד ולהבטיח לו חיים טובים יותר. הבחירה בטיפול ואבחון מוקדמים לא רק חיונית לצורך יצירת חיים טובים יותר לילד עצמו, אלא לא פחות מכך גם בחירה בחיים שיש בהם ערך ועניין.

המשמעות של תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם מצריכה את בני המשפחה להיכנס לרוטינה של הגעה לבדיקות לצורך הפקת המסמכים המתאימים וכן התמודדות עם סדרה של רופאים ואבחנות שונות המאפשרות לביטוח הלאומי להחליט מה יהיה גובה הקצבה.

פניה לעורך דין לטיפול בתביעת ביטוח סיעודי אוטיזם

כאשר יותר ויותר אנשים מבינים כי הדרך הטובה ביותר לקבל את הביטוח הסיעודי היא באמצעות הגשת תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם, יותר ויותר הורים פונים לעורך דין המטפל בתחום זה.

כאשר מספר התביעות הולך וגובר, החשיבות של תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם גדלה גם היא. אין ספק כי הבחירה בעורך דין מומלץ וכזה אשר מתמצא בהגשת תביעות מהסוג הרלוונטי, מקלה באופן משמעותי על בני המשפחה הנאלצים להתמודד עם חיים מאתגרים יותר מרגע ההבנה כי הילד לעולם לא יוכל להתנהל "כמו כולם".

השילוב בחברה, השיקום ומתן הטיפול המתאים כך שגם ילדים עם אוטיזם בעלי רמות תפקוד נמוכות יוכלו להשתלב בחברה ולתפקד כמו כולם – תלויים בשלב האבחוני ובאיכות הטיפול שתינתן לאדם. באופן זה ככל שהטיפול יהיה מוקדם יותר, וזאת בהתבסס על אבחון מוקדם יותר, יהיה הרבה יותר קל לטפל בסימפטומים השונים וכן באתגרים המתעוררים עם הצורך בקבלת עזרה.

כאשר מוצמדים לילד המטפלים הטובים ביותר, אזי הסיכויים לתפקוד מיטיב וכן שיפור משמעותי בתפקוד של האדם – הולכים וגדלים. מסיבות אלו ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לקבלת אבחון בהקדם האפשרי, אבחון המבוצע על ידי נוירולוג, רופא משפחה וכן פסיכיאטר. כל אחד מאלו יכולים לסייע ולתת את האבחנות המתאימות על מנת לשפר ולהתאים את הטיפול האידאלי עבור הילד המצריך התייחסות.

נכון שיכולים להיות מצבים ממש מאתגרים לאורך הגידול וההתמודדות של ילד עם אוטיזם בדרגות נכות שונות, אולם גם יש לא מעט נקודות אור כאשר בוחנים את המציאות והאפשרויות המוצעות לילדים אלה.

אין ספק כי מגוון האפשרויות העומדות לרשות הורים לילדים אוטיסטים מצריכות טיפול והתייחסות. משמעות הדבר היא כי גם ההטבות המגיעות לילדים אוטיסטים מצריכות תהליך מסוים על מנת שניתן יהיה לממש את אותן הטבות וליהנות מהן. באמצעות הבחירה הנכונה במלווה טיפולי מטעם הרווחה, או מטפל פרטי, וכן עורך דין שיסייע בהגשת תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם, ההתמודדות הופכת פשוטה יותר ומאפשרת לרבים את ההזדמנות לחיות חיים הרבה יותר פשוטים הודות לעזרה המתקבלת מגורמים רפואיים, טיפוליים, ארגוניים ותקשורתיים שונים.

ליווי אישי למיצוי הזכויות המגיעות לילד נכה עם אוטיזם ולהוריו

באמצעות ליווי אישי ויסודי יכולים הורים לילדים בעלי אוטיזם להגיש תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם ולמצות את כל הזכויות המגיעות להם בצורה בלתי מתפשרת. ההזדמנות להפוך להיות הורים בעלי זכויות המקבלים הטבות מהמדינה וממצים את היכולות שמעניקה המדינה להורים לילדים אוטיסטים מאפשרת לחיות חיים הרבה יותר איכותיים, הרבה יותר נוחים וכאלה המאפשרים החלמה של ממש לילדים האוטיסטים עצמם.

מי שמוצא את עצמו מתקשה בהגשת המסמכים, בהתמודדות עם הגופים הבירוקרטים השונים, ביצירת הדרך הנכונה להתמודדות עם מגוון מוסדות שצריך להתמודד איתם ביום יום, יש צורך כי יפנה אל הגורמים הרלוונטיים ויעשה את הפעולות הנדרשות על מנת לקבל סיוע של עורך דין מקצועי באמצעות תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם המאפשר לקבל את ההכוונה למיצוי הזכויות שלכם.

פניה לעורך דין מקצועי להגשת תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם

הפנייה אל עורך דין מקצועי לצורך הגשת תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם היא זו המבטיחה לכם את השקט הנפשי בידיעה כי אתם פועלים בצורה המקסימלית על מנת להיטיב עם עצמכם, עם קרובי המשפחה שלכם ועם הילד האוטיסט, הראוי לחיים טובים יותר ויכול לקבל חיים שהוא היה רוצה לחיות גם בלי המגבלה.

הליווי האישי מתאפשר כאשר יש את היסודות הכלכליים החיוניים הנדרשים לשם כך, ואלו הופכים להיות הרבה יותר ראליים כאשר אתם מקבלים את המימון שלו אתם זכאים על מנת שתוכלו לנצל את כל הזכויות המגיעות לכם ולהפוך את עצמכם להרבה יותר נינוחים בחיי היום יום שלכם.

הברירות רבות כאשר יש ילד אוטיסט במשפחה וכל מה שצריך הוא לפנות לעזרה. הפנייה לעזרה היא חיונית במצבים כאלה, והיא מאפשרת לא מעט דרכים שאתם בעצמכם אפילו לא חשבתם עליהן. אין ספק כי הדרך הטובה ביותר מתחילה בקבלת עזרה.

צרו קשר לפרטים נוספים. 

שאלות נפוצות

בדרך כלל, חברות הביטוח שואפות לטפל בתביעות בתוך 30-90 יום, אך זה יכול להשתנות בהתאם למורכבות המקרה והתיעוד שסופק.

התיעוד עשוי לכלול רשומות רפואיות המאשרות את האבחנה של אוטיזם, תוכניות טיפול, הערכות של פעילויות יומיומיות וכל מידע רלוונטי אחר כדי להוכיח את הצורך בטיפול ארוך טווח.

כן, אם תביעתכם נדחתה, יש לכם זכות לערער. חשוב לעיין בקפידה במכתב הדחייה, לאסוף מסמכים תומכים נוספים ולעקוב אחר תהליך הערעור המתואר על ידי ספק הביטוח.
 
 
 

 

כדאי לדעת

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
48 Google ביקורות
Yury Kozhevnikov
Yury Kozhevnikov
2023-01-22
עו"ד קפדני ומדויק מי שצריך טיפול אישי וחם - זה המקום
Ilya Abramovich
Ilya Abramovich
2023-01-10
המלצה חמה על עורך דין מעולה רועי לייכטמן, מומחה אמיתי בתחום מיצוי זכויות מול חברות הביטוח, מציג את כל האפשרויות בבירור, לא מוותר ונלחם עד הניצחון במקום שאחרים מוותרים. קיבלתי יחס אישי, מענה מהיר לכל פניה במשרד ובנייד, במילה אחת השירות ״חוויה״. המון תודה, תמשיך ותצליח :)
Haim Zazrin
Haim Zazrin
2023-01-07
פנינו לעו''ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבויות במוקדים שונים שהיו לנו בבית מהשכן.רועי הפגין כישרון, ויכולות, להגיע לתוצאות המקסימליות בקבלת העזרה בדרך היעילה והמהירה , לעשיית הצדק בנתינת פסק הדין שזכינו בו , וכן היחס האישי שקיבלנו. ממליצים בחום על עו''ד רועי לייכטמן לייצג במיקרים דומים ובמיקרים הרבים האחרים שיש לרועי את ההתמחות בהם מש' זזרין
Yali Gold
Yali Gold
2023-01-04
עורך דין רועי ליכטמן טיפל בתיק שלי במקצועיות ובמסירות שאין כמוה. שמו יכול להכנס למילון תחת הגדרות אלו. תותח כבד, דאג לכל הפרטים הקטנים תוך כדי קשר אישי ויחס חברי. רועי הגיע לעסקה מול בית המשפט שלא נופלת ממדהימה ועשה את הבלתי אפשרי. על הכל אני מודה לו בצורה שלא תתואר. מלך
lilach kantarovich
lilach kantarovich
2022-12-12
ממליצה בחום על עו"ד רועי לייכטמן. קיבלתי מענה אישי וליווי מקצועי, מהיר ובנוסף, יחס יוצא מהכלל.
עודד חן
עודד חן
2022-08-30
הטיפול היה מקצועי ומהיר . אני מאוד מרוצה מהתוצאות. יישר כוח רועי.
ליאל גלעדי
ליאל גלעדי
2022-08-25
ייעץ לנו במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום
יובל שלם
יובל שלם
2022-08-22
רועי טיפל באופן מהיר ומקצועי בתיק בענין נזקי הרכוש שלנו. היינו מרוצים מאד גם מהשרות, מהמקצועיות ומהתוצאה של התביעה.
tali avraham
tali avraham
2022-06-20
עו"ד מקצועי קשוב ונותן מענה מיידי בקי ברזי הביטוחים והתנהלות מול חברות הביטוח
שני בר
שני בר
2022-04-01
ממליצה בחום. הגעתי למשרד של רועי לאחר המלצה, קיבלתי יחס רגיש ואישי מצד רועי שליווה ותמך לאורך כל הדרך, תמיד עדכן ושיתף בכל. אני מרגישה שהוא נלחם ובסוף התוצאה הייתה מעבר לכל הציפיות שלי ובדיוק בזמן. תודה על הכל!
[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

כתבו עלינו

נושאים נוספים

תביעת ביטוח סיעודי אוטיזם

הורים רבים לילדים הנמצאים על הרצף האוטיסטי אינם תמיד מודעים לזכויות וההטבות שבאפשרותם לקבל מהמדינה ומגופים שונים, על מנת לקבל מענה מיטבי לצרכיהם המיוחדים של

קרא עוד »

ביטוח סיעודי אוטיזם

אוטיזם הוא שורה של הפרעות אשר המשותף להן, הוא קושי באפשרות לייצר ולקיים אינטראקציה חברתית ותקשורת עם הסביבה. בישראל, במערכת החינוך בלבד לומדים למעלה מ-40,000

קרא עוד »

תביעת סיעוד רטרואקטיבית

התקופה שבה מצבו של קרוב משפחה אהוב משתנה באופן דרסטי, הינה עמוסה רגשית ודורשת אין סוף משימות שקשורות למצב ולטיפול הרפואי. זו הסיבה שבגללה נזכרים,

קרא עוד »

אלצהיימר ודמנציה

החיים עלולים להפגיש את רובנו עם לא מעט הפתעות שונות לאורכם. כאשר נתקלים בתסמינים של דמנציה או באבחנה למחלת אלצהיימר, אין ספק שמדובר ברוב הפעמים

קרא עוד »

עורך דין לדיני ביטוח

דיני ביטוח תופסים, ללא כל צל של ספק, תפקיד מכריע בהגנה על זכויות של אנשים פרטיים ואינטרסים שלהם ושל עסקים בכל הנוגע לתביעות ומחלוקות מול

קרא עוד »

חוק סיעוד לקשישים

מי מאיתנו לא היה מבקש להבטיח את עתידו הכלכלי? הרי רובנו עובדים לא רק בשל הרצון העז לפתח קריירה או להתפרנס, אלא גם כדי לתכנן

קרא עוד »

מה זה סיעוד

מצב סיעודי מתייחס למצב רפואי או מחלה הדורשים טיפול ותמיכה בחולים סיעודיים מתמשכים. מצבים אלו משפיעים לעתים קרובות על מבוגרים ואנשים עם מחלות כרוניות נלוות,

קרא עוד »

זכויות חולי אלצהיימר

לא מעט מחלות עלולות לגרום לירידה דרסטית בתפקוד הגוף. אף מערכת בגוף האדם אינה חסינה בין אם מדובר במערכת העיכול, מערכת הראייה וכמובן מוח האדם.

קרא עוד »

ביטוח לאומי גמלת סיעוד

ברגעים מורכבים של החיים כולנו, ככל הנראה, נצטרך כתף תומכת ועזרה פיזית. כאשר מדובר במקרים של בני הגיל השלישי, אלה זכאיים לגמלת סיעוד. מקרי סיעוד

קרא עוד »

טופס גמלת סיעוד

המוסד לביטוח לאומי נועד להבטיח בסיס כלכלי עבור אוכלוסיות חלשות אשר מצויות במצוקה יומיום.  כחלק מהמדיניות החברתית בישראל קבע המוסד לביטוח לאומי את חוק הסיעוד.

קרא עוד »

ביטוח סיעוד דרך קופות החולים

בעשורים האחרונים תוחלת החיים עלתה וכפועל יוצא מזה הסיכויים של האוכלוסייה הוותיקה להיות במצב סיעודי עלו. לכן הורחב חוק בריאות ממלכתי המציע לכלל האזרחים בישראל

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: