ביטוח סיעודי ותביעות ביטוח סיעוד

במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו כלל לא מודעים לקיומו של הביטוח הזה ולמעשה לא מודעים לכך שיש לנו זכאות לאלפי שקלים בכל חודש, אלפים אשר יכולים לסייע לנו להתנהל במצב הסיעודי מבלי להתמוטט כלכלית.

הסיבה היא שחלק מהמבוטחים מצורפים באופן אוטומטי ממש לביטוח הסיעודי, חלקם נהנים מרצף ביטוחי במעבר מקופת חולים אחת לאחרת, והאחרים מילאו טופס במקביל להצטרפותם לקופת החולים וללא כל מגע ישיר עם חברת הביטוח רכשו את פוליסת הביטוח הסיעודי.

הטעם הנוסף הוא שקופת החולים גובה פרמייה (דמי ביטוח) ממבוטחיה מידי חודש בחודשו, אשר חלקו מועבר לחברת הביטוח, אך אנו לא נראה את העברת הכספים לביטוח הסיעודי, אלא רק את החיוב החודשי לקופת החולים.

לפיכך בחלוף השנים מבוטחים רבים אינם זוכרים או כלל לא מודעים לזכאותם מכוח פוליסת הסיעוד הקבוצתית של קופת החולים, ועל אף ששילמו כל חייהם פרמייה (דמי ביטוח), כאשר הגיעו למצב סיעודי לא זכו לתגמולי ביטוח, פשוט מן הטעם שלא היו מודעים לקיומה של פוליסת הביטוח הסיעודי.

קופת חולים כללית ביטחה בעבר את מבוטחיה בחברת הביטוח דקלה בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתית.

אך החל מחודש יולי 2016 ולצד רפורמה כללית בשוק הביטוח הסיעודי הקבוצתי, הועברו מבוטחי הקופה לחברת הביטוח הראל תוך שמירה על רצף ביטוחי, וכיום מבוטחים רבים מחברי קופת חולים כללית בפוליסת ביטוח סיעודי כללית הראל.

ביטוח סיעודי

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים?


אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם.

חברות הביטוח הסיעודי של קופות החולים מחולקות באופן הבא:

 • מבוטחים בביטוח סיעודי מאוחדת צריכים לתבוע את חברת הביטוח מנורה
 • מבוטחים בביטוח סיעודי כללית צריכים לתבוע את חברת הביטוח הראל
 • מבוטחים בביטוח סיעודי לאומית צריכים לתבוע את חברה הביטוח מנורה
 • מבוטחים בביטוח סיעודי מכבי צריכים לתבוע את חברה הביטוח הפניקס
 • כאשר אתם באים להגיש כתב תביעה נגד אחת מחברות הביטוח הנ"ל, כדאי שתקבלו ליווי משפטי על מנת שתוכלו לקדם את התביעה שלכם ואת הפיצוי המגיע לכם.

חשוב לדעת שהסטטיסטיקה היא לרעתכם כאשר תביעות רבות המוגשת נגד חברות הביטוח המייצגות את קופות החולים נדחות בטענות שונות.

מהי בכלל פוליסת ביטוח קבוצתית בקופת חולים?

בשונה מפוליסות פרטיות הכוללות תנאים משתנים בהתאם לחברות הביטוח השונות, הפוליסה הקבוצתית לאחר הרפורמה היא אחידה בין כל קופות החולים.

הפוליסה כוללת תקופת כיסוי של עד חמש שנים. כלומר, חולה סיעודי יקבל תשלומים למשך חמש השנים הראשונות בהן מוגדר מצבו "סיעודי".

מאחר שכך, רבים בוחרים לרכוש נוסף על פוליסת הביטוח של קופת חולים, פוליסת ביטוח סיעודי פרטי נוספת שמשלימה את המשך הפיצוי לאחר תום חמש השנים לתקופה נוספת שקבועה בפוליסה.

בפוליסת הביטוח של קופת החולים, יש תקופת המתנה של 60 יום שנספרת מרגע התחלת מקרה הביטוח (המצב הסיעודי) ועד למועד קבלת הכספים.

הפוליסה האחידה מחריגה מיקרי סיעוד שנגרמו עקב תאונת דרכים או תאונת עבודה.

ראוי להדגיש כי בפוליסות הפרטיות יש תנאים משתנים בהתאם למוסכם בין המבוטח לחברת הביטוח.

מהו מקרה ביטוח המזכה בתגמולים מכוח פוליסת ביטוח סיעודי של קופת החולים?

מקרה הביטוח בפוליסת ביטוח סיעודי הוא במצב שאדם זקוק לעזרת הזולת בביצוע פעולות היום יום או שזקוק להשגחת הזולת בשל תשישות נפש.

חולה סיעודי שזקוק לעזרת הזולת בביצוע פעולות היום יום מוגדר ככזה אשר אינו מסוגל לבצע שלוש מתוך שש פעולות היום יום:

 • רחצה
 • התניידות
 • אכילה
 • שליטה בסוגרים
 • קימה משכיבה או קימה מישיבה
 • התלבשות והתפשטות.

לחץ כאן להרחבה במאמר בעניין הגדרת חולה סיעוד

אפשרות חלופית אשר אף היא תזכה את המבוטח בתגמולי ביטוח היא הכרה בו כ'תשוש נפש'.

תשוש נפש הוא אדם אשר לעיתים יש לו את המסוגלות הפיזית לבצע את שלל הפעולות, אך מצבו הקוגניטיבי אינו מאפשר לו לעשותם או מעמיד אותו בסיכון המצריך השגחה משך כל שעות היום.

לחץ כאן להרחבה בעניין תשישות נפש

מי שמוכר כחולה סיעודי זכאי כאמור לתגמולים מכוח פוליסת הביטוח הסיעודי של קופת חולים כללית בחברת הראל, מכוח פוליסת סיעוד פרטית שרכש ולעיתים אף מכוח שתי הפוליסות גם יחד.

מה עוד חשוב לדעת על פוליסת ביטוח קופת חולים?

בעקבות הרפורמה קופות החולים החליפו את חברות הביטוח עמן עבדו.

מבוטחים אשר מחזיקים בביטוח טרם שנת 2018, צריכים לבדוק האם קופת החולים החליפה את חברת הביטוח וייתכן שייאלצו להגיש תביעות לשתי החברות.

כמו כן יש לשים לב לכך שילדים מרגע לידתם ועד הגיעם לגיל 18 אינם חייבים בתשלום פרמיה ולכן ישנה וודאות גבוהה לכך שהם מבוטחים בפוליסת ביטוח סיעודי אף אם אתם לא יודעים על כך או לא זוכרים.

בנוסף, חשוב ביותר לדעת כי מבוטחים אינם זכאים לתגמולי ביטוח אם מקרה הביטוח בגינו הפכו לסיעודיים ארע בשלוש השנים הראשונות לחייהם.

עוד חשוב לציין כי תביעת ביטוח בשונה מכלל התביעות האזרחיות מתיישנת בתוך שלוש שנים ולא בתוך שבע שנים.

בפוליסות סיעוד חדשות שנמכרו החל מיום 26.11.20 תקופת התיישנות הינה 5 שנים אבל מדובר רק על פוליסות חדשות בלבד.

לפיכך אנו ממליצים שככל שאתם או בני משפחתכם זקוקים לתגמולי ביטוח סיעודי תפנו בהקדם לבדיקת זכאות ותביעת התגמולים מחברת הביטוח.

עורך דין מקצועי העוסק בתחום הביטוח הסיעודי יכול לסייע לכם בהגשת התביעה נגד חברת הביטוח ולייצג אתכם בדיונים בבית המשפט במידה והטיפול יעבור לערכאות המשפטיות.

אחד הקשיים בתביעות סיעוד, אשר חברות הביטוח מעלות מול מבוטחי ביטוח סיעודי, הוא עניין הגדרת המבוטח כסיעודי.

אם המוגבלות שלכם לא נחשבת מבחינת חברת הביטוח כסיעודית אתם לא תהיו זכאים לפיצוי.

לבדיקה ללא התחייבות של זכאות מפוליסת ביטוח סיעודי – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור עצוב שהגיע לידיעתנו אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו.

כתוצאה מהפגיעה נקבע ברפואה הציבורית, שהוא נזקק לעזרה בפעולות היום-יום (ברחצה, הלבשה ואכילה).

בנוסף, המוסד לביטוח לאומי, הכיר בנכותו הרפואית בשיעור של 78% ובזכאותו לקצבת שירותים מיוחדים בשיעור של 112%.

אז נזכר הבחור כי יש לו גם ביטוח סיעודי בחברת הביטוח הראל ומיד פנה בדרישה לממש את זכויותיו.

תחילה הראל הכירה במצבו הסיעודי בשל כריתת אצבעותיו ואישרה את זכאותו למשך 6 חודשים.

בתום התקופה ולאחר בדיקה של מומחה נוסף מטעמה, דחתה הראל את המשך זכאותו.

רק לאור התעקשותו של המבוטח, ערכה הראל בדיקה נוספת שבעקבותיה החליטה לאשר את המשך התשלום לתקופה נוספת של 12 חודשים.

בתום התקופה ולאחר שתי בדיקות נוספת, החליטה הראל לדחות את המשך התשלומים.

המבוטח עבר מסכת ייסורים ע"י הראל שטירטרה אותו לבצע חמש הערכות תפקוד שבוצעו באמצעות חמישה רופאים שונים ובסופם דחתה את תביעתו.

המבוטח החליט להגיש תביעה לבית המשפט, בתקווה שהראל תשנה את החלטתה ותשלם לו את מלוא תגמולי הביטוח להם הוא זכאי.

אך הראל בחרה להמשך להפנות עורף למבוטח הסיעודי הצעיר וטענה כי בידיה דו"חות חקירה המעידים כי המבוטח השתקם, למד להתנהל בחיי היום-יום באופן עצמאי וזאת חרף כריתת חלק מאצבעותיו.

הראל הציגה בחקירתה כי המבוטח החל בקורס מאמני כדורסל ועוסק בטיפוס קירות מקצועי ואף מעביר הרצאות. לשיטתה מדובר במצג שווא של המבוטח ובתביעה לקבלת כספים מכוח הביטוח הסיעודי בכוונת מרמה.

בדיון שהתקיים בפני בית המשפט, הראל טענה כי ככל שמבוטח לא יכול לכפתר כפתורים או לסגור רוכסן, שיתכבד וילבש בגדים המותאמים ליכולותיו.

אם אינו יכול להתרחץ בשל חוסר יכולת לפתוח בקבוק או להחזיק סבון, שיתכבד וישתמש בחומרי רחצה שמתאימים למצבו.

בנוסף, הראל לא הכחישה שהמבוטח לא יכול לחתוך את האוכל אבל אם מגישים לו את האוכל הוא יכולת להתמודד בעצמו.

בית המשפט עיין בדוחות החקירה של הראל וקבע שיש לברך את המבוטח הצעיר שבחר לא לשבת בחיבוק ידיים ולהצר על מר גורלו אלא העדיף לחיות חיים מלאים, פעילים ושמחים באופן שראוי להערצה ומעוררת השראה ואין הדבר אומר ומעיד שהמבוטח איננו נכה ואיננו סיעודי.

בית המשפט דחה את ההתנהלות של חברת הביטוח ונתן החלטה אמיצה כאשר החיל את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו:

"מדובר בפעולות בסיסיות המהוות חלק מאיכות חייו של אדם וככל שהמבוטח איננו מסוגל לבצע פעולות אלו במלואן בעצמו, הרי קיים הכרח לספק לו עזרה בביצוע הפעולות, על מנת לשמור על כבודו ועל איכות חייו".

וכך הוסיף וקבע כי דחיית התביעה על ידי הראל תוך מתן תכתיבים להתאים בגדים או מאכלים בהתאם למצבו הרפואי הינה דרישה שפוגעת בכבודו של המבוטח ובאיכות חייו.

בסופו של דבר, בית המשפט קיבל את התביעה של המבוטח וחייב את הראל בתגמולי הביטוח תוך הדגשה כי "מצער כי חברת הביטוח העלתה כל נימוק אפשרי, על מנת להימנע מתשלום תגמולי הביטוח, כאשר ברור הוא כי המשיב זכאי להם על פי פוליסת הביטוח."

קריאה של פסק הדין תא"ק 43934-02-17 הראל חברה לביטוח בע"מ נ' מור ספיר, מעבירה לעניות דעתי, מסר כפול, אחד שלילי והשני חיובי.

בצד השלילי, יש העדר התאמה בין האמירות הקשות שהוטחו בחברת הביטוח לסכום הוצאות שבו חויבה הראל (3,500 ₪).

לדעתי בית המשפט היה צריך לפסוק הוצאות משמעתיות כנגד הראל ולהעביר לחברות הביטוח מסר שאין הגיון כלכלי להתנהלותם, אך כאשר בית המשפט פוסק הוצאות בסכום כה קטן, ברור לכל מדוע חברות הביטוח בוחרות להמשיך להתנהל כדרכן.

בצד החיובי, אני סבור שבכוחו של פסק דין שכזה להעביר לכל המבוטחים מסר ברור: אל תוותרו לחברת הביטוח והילחמו על זכויותיכם.

נסכם: קופת חולים כללית בשיתוף חברת הביטוח הראל, מעניקה ללקוחותיה ביטוח סיעודי כללית הראל, הכולל כיסוי רחב ומשמעותי במצב סיעודי.

קופת חולים כללית היא קופת החולים הראשונה של ישראל והיא נחשבת לאחת מקופות החולים הגדולות בישראל כיום. עם מספר חברים מעל ל-2 מיליון, לקופת חולים כללית יש מספר גדול של מבוטחי ביטוח סיעודי.

אך מלבד קופת חולים כללית, גם חברי קופת החולים לאומית, מאוחדת ומכבי זכאים לממש את זכאותם מפוליסת הסיעוד.

חלק מהחולים הסיעודיים מקבלים עזרה בביתם וחלקם מאושפזים במוסד רפואי.

כך או כך, מדובר בהוצאות כספיות חודשיות גבוהות ביותר אשר אינן נכללות בסל שירותי הבריאות, ומכאן החשיבות בפוליסת ביטוח סיעודי שנועד למנוע התמוטטות כלכלית של המבוטח ושל משפחתו.

מכאן נובעת אף החשיבות והדחיפות שבתביעת חברת הביטוח מרגע שהופך מבוטח לסיעודי.

תגמולי הביטוח מפוליסת ביטוח סיעודי כללית הראל מחושבים בהתאם לגילו של המבוטח במועד ההצטרפות לביטוח ולשאלה האם מתגורר בבית או במוסד סיעודי ונע בין 3,500 ₪ לעד 10,000 ₪ מקום בו המבוטח שוהה במוסד.

פוליסת ביטוח סיעודי של קופת חולים נועדה על מנת לאפשר לחולים סיעודיים רמת חיים וטיפול ראויה מבלי ליפול על כתפי משפחתם ולמוטטה כלכלית.

משרדנו מתמחה בתביעות סיעוד בשל מחלות שונות כגון אלצהיימר, פרקינסון ואוטיזם.

כמו כן, משרדנו מטפל במבוטחים רבים שעברו תאונה או אירוע מוחי שהביאו אותם למצב סיעודי.

אנו נלווה אתכם בהליך הגשת תביעת הביטוח באופן מקצועי וביחס אישי בליווי מומחים רפואיים עד להשגת התוצאות הרצויות ומימוש מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

אם אתם מעוניינים לקבל ליווי משפטי לתביעת ביטוח סיעודי של קופות החולים, צרו קשר עכשיו עם עורך דין רועי לייכטמן וקבלו ייעוץ ראשוני לקראת התביעה שלכם נגד חברת הביטוח.

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

זה הזמן להכיר את חמשת השלבים בדרך למימוש הזכות מביטוח הסיעוד:

השלב הראשון: בדיקת זכאות

ראשית יש לבדוק האם אתם מבוטחים בביטוח סיעוד. ביטוח כזה אפשר לרכוש באופן פרטי וישיר מול חברת הביטוח. דרך נוספת היא רכישת הביטוח מחברות הביטוח באמצעות קופות החולים.  

לבדיקת זכאות ללא התחייבות- השאירו פרטים

במצב בו יש ברשותכם שתי פוליסות יתכן ומגיע לכם החזר כפול או משלים ואנו ממליצים לכם להיוועץ בעורך דין טרם הפניה לחברת הביטוח על מנת למצות את מלוא הזכויות. 

השלב השני: בדיקת התאמה לתנאי הפוליסה

אם יש בידיכם פוליסת ביטוח סיעוד, זה הזמן לבדוק, בטרם הגשת תביעה, האם אתם עונים על תנאי של הפוליסה, ובמילים אחרות: האם אתם או בן משפחתכם אכן במצב סיעודי. 

מצב סיעודי מוגדר בביטוח סיעוד, ומעניק תגמול חודשי, למי שעונה על אחת מבין שתי החלופות הבאות: 

 1. אדם אשר אינו מסוגל לבצע את פעולות היום יום הבסיסיות ביותר. הבדיקה נעשית בנוגע לשש פעולות: התניידות באופן עצמאי, אכילה, שליטה בסוגרים, רחצה, קימה משכיבה או ישיבה, התלבשות והתפשטות. ככל שמבוטח לא מסוגל לבצע באופן מהותי שלוש מתוך שש פעולות, יוכר מצבו הסיעודי והוא יהיה זכאי לתגמולים מכוח פוליסת הסיעוד. 

להרחבה בעניין הגדרת פעולות היום יום.

 1. ייתכן מצב נוסף בו סובל המבוטח מתשישות נפש ואז יהיה זכאי לתגמולי ביטוח סיעוד אף אם פיזית אין לו מגבלה בביצוע הפעולות. כך לדוגמא אדם הסובל מאלצהיימר או דמנציה, לעיתים אמנם יכול פיזית להתנייד אך קיים חשש שלא ידע היכן הוא או איך לחזור לביתו. ישנם מצבים שבשל מצבו הקוגניטיבי, המבוטח אינו יכול להישאר ללא השגחה במרבית שעות היממה ולכן יהיה זכאי לגמלת סיעוד. 

להרחבה בעניין תשישות נפש.

השלב השלישי: פניה בתביעה לחברת הביטוח 

אם יש בידכם פוליסה אחת או יותר ואם עניתם בחיוב על אחת משתי האפשרויות שלמעלה, ניתן כמובן לפנות באופן ישיר בתביעה לחברת הביטוח באופן עצמאי. בשלב זה למרבה הצער חברות הביטוח נוטות לדחות ללא כל סיבה או טעם ממשי חלק ניכר ביותר מהתביעות המוגשות אליהן. 

לכן נמליץ על הצטיידות בעורך דין המבין בביטוח סיעוד, מכיר את הפוליסות, את הבדיקות החודרניות שחברות הביטוח עלולות לערוך ויודע לחבר אתכם למומחים הרלוונטיים, לשמור על המבוטח מפני חדירה לפרטיותו ופגיעה בכבודו ולהבטיח כי תביעתו לא תדחה בטענות סרק. 

בנוסף, חשוב להזכיר כי למרכיב הזמן יש משמעות קריטית בתביעות אלה, וזאת משום שמספיקים חודשים בודדים ואף פחות מכך, של טיפול סיעודי ללא הכנסה, על מנת למוטט כלכלית משפחה. פניה באמצעות עורך דין לתביעות סיעוד יכולה לצמצם את משך הטיפול בתביעה למינימום הנדרש ולאפשר לכם את קבלת הפיצוי המקסימלי בהקדם.

השלב הרביעי: תביעה לבית המשפט 

פניתם לחברת הביטוח ונדחתה תביעתכם? תהא הנמקת הסירוב של חברת הביטוח אשר תהא, בשום פנים אל תוותרו על גמלת הסיעוד מבלי שקבלתם ייעוץ משפטי מעו"ד המתמחה בביטוח סיעוד. עו"ד יבחן את טענות הדחייה ובמידת הצורך יגיש תביעה לבית המשפט על מנת לחייב את חברת הביטוח לשאת בתגמולי הביטוח הנדרשים.

חשוב שתדעו: תקופת ההתיישנות בתביעות ביטוח היא קצרה באופן יחסי. לכן אם קיבלתם סירוב מחברת הביטוח, אל תתמהמהו ופנו בהקדם לייעוץ משפטי באמצעות עו"ד המתמחה בביטוח סיעוד.

השלב החמישי: קבלת תגמולי ביטוח  

קבלתם הודעה כי תביעתכם התקבלה? חשוב מאוד לבדוק כי תקופת התחלת הפיצוי תואמת למועד התחלת המצב הסיעודי. במקרים רבים אנחנו נתקלים במקרים בהם חברת הביטוח מחליטה לאשר את התביעה ממועד הפניה אליה וזאת למרות שהמצב הסיעודי אשר מזכה את המבוטח בתגמולי ביטוח התחיל שנים קודם לכן. הסכומים שחוסכת מכם במקרה זה חברת הביטוח יכולים להצטבר לכדי מאות אלפי שקלים. 

 

לא יודעים החל ממתי מגיעים  לכם תגמולי הביטוח? 

זה בדיוק הזמן לפנות לעו"ד המתמחה בביטוח סיעוד.

בנוסף, יש לשים לב כי גובה תגמולי הביטוח תלוי בתנאי הפוליסה שרכשתם. מאחר שמדובר בסכום משתנה, יש לוודא שאתם מקבלים את הסכומים המתאמים, בין היתר מאחר שעל התגמולים הללו שילמתם ממיטב כספכם לאורך החיים. 

בפוליסות הפרטיות ישנם תנאים משתנים. ישנן פוליסות המציעות פיצוי לכל החיים ויש כאלה התחומות בזמן. ישנן פוליסות המציעות פיצוי חודשי נמוך ויש כאלה גבוה. לרוב בפוליסות יש תקופת ההמתנה עד לקבלת תגמולי ביטוח. 

מנגד פוליסות הביטוח הקבוצתיות של קופות החולים מעניקות פיצוי אחיד לכל חברי כל קופות החולים. הפיצוי נע בין 3,500 ₪ ל- 10,000 ₪ בהתאם לגיל ההצטרפות לפוליסה ולשאלה האם מתגורר המבוטח במוסד סיעודי או בביתו. 

כפי שניתן לראות הסכום האמור יכול להיות זה שיאפשר לכם קבלת טיפול סיעודי, רכישת מוצרי ספיגה נדרשים, ביצוע שינויים בבית על מנת להתאימו למצב הסיעודי, רכישת תרופות ועזרים רפואיים ופרא רפואיים ובעיקר – יאפשר למבוטח הסיעודי שלא ליפול כעול על כתפי משפחתו, לאכול את חסכונותיו או להגיע לפת לחם במצבים הקשים. לכן נמליץ לכם לא לוותר עליו בשום אופן, ולהיעזר בייעוץ המשפטי הנדרש לשם כך. 

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי של עורך דין רועי לייכטמן לתביעות ביטוח סיעוד, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של משרדנו או השאירו פרטים והתחילו לקדם את התביעה שלכם באופן מקצועי, אפקטיבי ומהיר.

המשרד בתקשורת

כדאי לדעת

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 28 ביקורות
powered by Google
hagit aichenbaum
hagit aichenbaum
18:30 18 Nov 21
פנינו לעו"ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבות שהיתה לנו בבית מהשכן.רועי הפגין מקצועיות במקרה, יחס אישי ומהיר בכל פעם שהיתה... התקדמות בתיק, לשמחתינו זכינו בתביעה, אין ספק שאנחנו ממליצים עליו בחום לייצג במקרים דומים.מש' אייכנבאוםקראו עוד
שי שראבי
שי שראבי
11:23 17 Nov 21
שירות ויחס מהטובים שנתקלתי וכמובן עם ניסיון וידע עצוםתודה על כל השירות והעזרהכל דבר היה בסבלנות הסבר מקצועי... והדרכה,ושאתה מול חברות הביטוח ומנסים להוציא אותך שקרן ממליץ שאחד כמו רועי יהיה בגב שלכם!קראו עוד
Slava Rozenraukh
Slava Rozenraukh
11:45 28 Jul 21
I turned to Adv. Roi Leichtman after a car accident in which I was injured.From the first session I felt I was in the... right hands and I could trust him 100 percent.After about two years of treatment, in which I received guidance and explanation throughout the process, I can say that I was right in my choice.Thank you for everything.highly recommendקראו עוד
Dean Gerber
Dean Gerber
13:06 20 Jun 21
I met Roy at a very difficult point in my life, after an accident that left me paralyzed in a recovery bed, and with no... hope of returning to my job as a ski and fitness instructor. Roy accompanied me (from attending meetings at my home to phone calls and correspondence around the clock) with professionalism, sensitivity, gentleness and kindness that are not taken for granted at all nowadays. Roi's law firm provided me with all the tools and tolerance so I could get the compensation I deserved.Recommends to anyone who encounters the need, not to hesitate and turn hereקראו עוד
מחמוד טהה
מחמוד טהה
08:05 27 May 21
זה המקום הכי טוב. ועורך דין רועי לייכטמן התותח והזריז עובד מהלב ובאהבה ותמיד עוזר לאנשים ונותן להם את העבודה הכי טובה... שיש .ממליץ עליו אחרי תביעה שעשה לי הכי טובה והכי זריזהקראו עוד
יעל גרינברג
יעל גרינברג
06:44 23 May 21
There are a lot of lawyers, but finding one who is also very professional, even with personal service and genuine... caring and smoothness - is a very difficult task.I talked to a lot of lawyers before I got to Roy's office, and in the first conversation I realized that there are people who will take care of my interests, that there are people who understand my needs.Even then I saw in practice the professional ability and the much experience and the much experience he has. Highly recommend!!קראו עוד
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
18:02 08 May 21
To Adv. Roi Leichtman:I wanted to thank you for the professionalism at the highest level I have received from you, for... the attitude, the quick response to every question I had throughout the period you represented me.The truth was revealed in the verdict we received!Glad I chose you as the one who represented me in this trial.Straighten up, Svetlana Pinchasov / Petah Tikvaקראו עוד
הביקורות הבאות
js_loader

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

המלצות מלקוחותינו

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 28 ביקורות
powered by Google
hagit aichenbaum
hagit aichenbaum
18:30 18 Nov 21
פנינו לעו"ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבות שהיתה לנו בבית מהשכן.רועי הפגין מקצועיות במקרה, יחס אישי ומהיר בכל פעם שהיתה... התקדמות בתיק, לשמחתינו זכינו בתביעה, אין ספק שאנחנו ממליצים עליו בחום לייצג במקרים דומים.מש' אייכנבאוםקראו עוד
שי שראבי
שי שראבי
11:23 17 Nov 21
שירות ויחס מהטובים שנתקלתי וכמובן עם ניסיון וידע עצוםתודה על כל השירות והעזרהכל דבר היה בסבלנות הסבר מקצועי... והדרכה,ושאתה מול חברות הביטוח ומנסים להוציא אותך שקרן ממליץ שאחד כמו רועי יהיה בגב שלכם!קראו עוד
Slava Rozenraukh
Slava Rozenraukh
11:45 28 Jul 21
I turned to Adv. Roi Leichtman after a car accident in which I was injured.From the first session I felt I was in the... right hands and I could trust him 100 percent.After about two years of treatment, in which I received guidance and explanation throughout the process, I can say that I was right in my choice.Thank you for everything.highly recommendקראו עוד
Dean Gerber
Dean Gerber
13:06 20 Jun 21
I met Roy at a very difficult point in my life, after an accident that left me paralyzed in a recovery bed, and with no... hope of returning to my job as a ski and fitness instructor. Roy accompanied me (from attending meetings at my home to phone calls and correspondence around the clock) with professionalism, sensitivity, gentleness and kindness that are not taken for granted at all nowadays. Roi's law firm provided me with all the tools and tolerance so I could get the compensation I deserved.Recommends to anyone who encounters the need, not to hesitate and turn hereקראו עוד
מחמוד טהה
מחמוד טהה
08:05 27 May 21
זה המקום הכי טוב. ועורך דין רועי לייכטמן התותח והזריז עובד מהלב ובאהבה ותמיד עוזר לאנשים ונותן להם את העבודה הכי טובה... שיש .ממליץ עליו אחרי תביעה שעשה לי הכי טובה והכי זריזהקראו עוד
יעל גרינברג
יעל גרינברג
06:44 23 May 21
There are a lot of lawyers, but finding one who is also very professional, even with personal service and genuine... caring and smoothness - is a very difficult task.I talked to a lot of lawyers before I got to Roy's office, and in the first conversation I realized that there are people who will take care of my interests, that there are people who understand my needs.Even then I saw in practice the professional ability and the much experience and the much experience he has. Highly recommend!!קראו עוד
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
18:02 08 May 21
To Adv. Roi Leichtman:I wanted to thank you for the professionalism at the highest level I have received from you, for... the attitude, the quick response to every question I had throughout the period you represented me.The truth was revealed in the verdict we received!Glad I chose you as the one who represented me in this trial.Straighten up, Svetlana Pinchasov / Petah Tikvaקראו עוד
הביקורות הבאות
js_loader

כתבו עלינו

נושאים נוספים בנושא סיעוד

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

אתה כבר לא סיעודי

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור מצער אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו. כתוצאה מהפגיעה

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעודי כללית הראל

במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו כלל לא מודעים לקיומו

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט 'דחיית תביעות ADL' מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של 'דחיית תביעת adl' בדרך

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים 'התמודדות תביעות סיעוד' ימצא

קרא עוד »

חוק סיעוד

חוק סיעוד במדינת ישראל קובע כי גמלת סיעוד ניתנת ע"י המוסד לביטוח לאומי. חוק ביטוח סיעוד חוקק בכנסת בשנת 1986 והוא מופעל על ידי משרד

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

מה נותנים אחוזי נכות?

זכאות לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי תנאי הזכאות לקבלת קצבה מורכבים מארבע חלקים: ראשית, על התובע להיות תושב ישראל, שגילו גדול מ-18 אך נמוך

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

סיעוד

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים: במצב דמנטי ו/או

קרא עוד »

סיעוד ילדים

מחפשים מידע בנושא תביעות סיעוד ילדים? אנו נוטים לחשוב כי מצב סיעודי קורה אך ורק לקשישים אך המציאות מלמדת כי הורים רבים נדרשים להתמודד עם

קרא עוד »

עו”ד ביטוח סיעודי

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי.  הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב

קרא עוד »

עורך דין לתביעות סיעוד

רבים מאיתנו רכשו במהלך חייהם ביטוח סיעודי, רבים נוספים מבוטחים דרך קופת החולים אליה הם שייכים לעיתים אף מבלי לדעת שיש ברשותם ביטוח. אנו משלמים

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח 'זמן' מקבל

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

תביעות ביטוח סיעודי

אחד מהחששות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא להפוך לסיעודיים, ובכך ליפול לנטל על בני משפחתם וקרוביהם. לכן, הם רוכשים במהלך החיים ביטוח סיעודי. כך,

קרא עוד »

תביעות סיעוד

ביטוח סיעודי הוא ביטוח שנרכש באמצעות קופת החולים או באופן פרטי. תביעות סיעוד מיועדות לענות על מצבים שבהם המבוטח נדרש לסיוע כספי במקרים שבהם הוא

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא
המשרד בתקשורת

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: