עורך דין תביעות סיעוד

עו"ד רועי לייכטמן בראיון בערוץ 13

אינכם יודעים לעולם מתי תזדקקו לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד

לעיתים ללא הכנה מוקדמת אנו ניצבים לפני סיטואציה בה מצבו הרפואי שלנו או של אדם היקר לנו הולך ומתדרדר, מבחינה פיזית או\ו מבחינה שכלית/קוגניטיבית. לעיתים ההתדרדרות במצב סיעודי הינו מהירה ולעיתים יהיה זה תהליך הדרגתי. 

רבים אינם יודעים כיצד להתמודד עם הסיטואציה החדשה ועם ההוצאות הכלכליות הנוספות הנדרשות לטיפול באדם סיעודי הנלוות לטיפול רפואי ושיקומי.

הסתייעות בייעוץ של עורך דין תביעות סיעוד עשויה להקל על תהליך ההתמודדות עם ההליכים הבירוקרטיים ויכול לגלות לכם על זכויות שבכלל לא ידעתם שמגיעים לכם או ליקיריכם. 

כך למשל, רבים אינם מודעים לכך שיש להם פוליסה לכיסוי מצב סיעודי או שלא ידעים כיצד להפעיל את פוליסת הסיעוד. פוליסה כזו  תספק לכם מקור כספי לעזרה בטיפול באדם הסיעודי ובמידת הצורך תסייע לכם לממן את העלויות של עובד זר שיטפל באדם הסיעודי. 

עורך דין תביעות סיעוד
עורך דין תביעות סיעוד

מהי פוליסת ביטוח?

פוליסת ביטוח היא חוזה מחייב בין מבוטח למבטח(חברת הביטוח) במסגרתו מתחייב המבטח לשלם למבוטח תגמולי ביטוח באם יקרה ״מקרה ביטוח״. במקרה של פוליסה מסוג סיעוד, מתחייב המבטח לשלם תגמולי ביטוח אם מצב האדם המבוטח אצלו יענה להגדרה של ״מצב סיעודי״. 

מהו ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי הוא ביטוח שנרכש באמצעות קופת החולים או באופן פרטי. תביעת סיעוד מיועדת לענות על מצבים שבהם המבוטח נדרש לסיוע כספי במקרים שבהם הוא ייקלע למצב סיעודי. מצב סיעודי הוא מצב דמנטי (כגון אלצהיימר) או מצב בו נוצר קושי בביצוע פעולות יום יומיות (ADL-Activities of Daily Living) כתוצאה מתאונה או מחלה.

אל לנו לחשוב כי תביעות סיעוד מיועדות לאנשים מבוגרים בלבד. לצערנו, מצב סיעודי יכול להתקיים גם אצל אנשים צעירים ואף אצל ילדים.

מעבר למצב הרפואי הקשה מדובר בהתמודדות חדשה שדורשת מימון כספי גדול לכיסוי ההוצאות בטיפול באדם סיעודי. בדיוק לשם כך רוכשים את הביטוח הסיעודי, אך למרבה הצער, חברות הביטוח אינן ששות לקבל את תביעותיהם של המבוטחים הסיעודיים ואף מערימות עליהם קשיים רבים, ברגע האמת. במצבם הרפואי הקשה, מתייאשים מבוטחים רבים ומקבלים את סירובה של חברת הביטוח, אף אם הוא אינו סביר.

הסתייעות בשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד המתמחה בתחום הסיעוד יכולה להוביל להצלחה בתביעה ולקבלת הפיצויים המתבקשים!

איזה פוליסות סיעוד קיימות?

ישנן שתי פוליסות מרכזיות המבטחות מפני מצב סיעודי:

  • פוליסה מטעם קופות החולים.
  • פוליסה מטעם חברת ביטוח פרטית.

פוליסה מטעם קופת חולים

זוהי למעשה פוליסה אחידה, בעלת כיסוי ביטוחי ותנאים זהים בכל קופות החולים, כאשר השוני יהיה לרוב רק בעלויות ובשירות. חבר בקופת חולים זכאי לבקש להצטרף לפוליסה בקופת החולים בה הוא מבוטח. יש להיות ערים לכך שהפוליסות של קופות החולים מוגבלות לתקופת תשלום בעת מצב סיעודי לחמש שנים בלבד לעומת פוליסות פרטיות שניתן לרכוש לתקופת ארוכות יותר אך גם התשלום החודשי יהיה בהתאם גבוה יותר. 

בנוסף, יש לשים לב שפוליסת הביטוח הנמכרות באמצעות קופות החולים הן בבעלות של חברות הביטוח השונות ולא של הקופה. הפוליסה של קופת החולים מתחדשת מעת לעת בהתאם למכרז של קופת החולים. בעת שינוי של המכרז כל המבוטחים עוברים לחברת הביטוח שזכתה במכרז. לכאורה אין כאן בעיה כי המעבר של המבוטחים נעשה באופן אוטומטי, אך בפועל אנו נתקלים במקרים רבים בהם מבוטחים "נופלים בין הכיסאות" בייחוד כאשר אדם התחיל להיות במצב סיעודי בתקופת המעבר בין חברות הביטוח. 

כמעט כל עורך דין תביעות סיעוד יוכל להעיד שבמקום שחברות הביטוח יתנו כתף למבוטח ויסייעו לו בעת צרה, הן מתחילות לריב על חשבון המבוטח, כל אחת טוענת שהמבוטח התחיל להיות במצב סיעודי בתקופה של חברת הביטוח האחרת והיא לא זו שצריכה לשלם למבוטח שנותר במצבו הסיעודי וללא רשת הביטחון של חברת הביטוח. 

אין לקבל סיטואציה זו, יש להתייעץ עם עורך דין תביעות סיעוד המתמחה בתחום שיוכל לפעול במהירות וביעילות ויאלץ את חברת הביטוח לקחת אחריות על המצב הסיעודי ולשלם לכם את תגמולי הביטוח הנדרשים. 

פוליסה פרטית מטעם חברת ביטוח

זוהי פוליסה פרטית הנמכרת על ידי חברת ביטוח. בשונה מפוליסה של קופת החולים, כאן לחברת הביטוח אין זכות להפסיק את הביטוח על דעת עצמה ו/או להעביר אתכם לחברת ביטוח אחרת. בפוליסה הפרטית אינכם מוגבלים לתנאים מסוימים וניתן לרכוש פוליסות עם תנאים שונים בסכומי הביטוח, בדמי הביטוח או בתקופת הביטוח. 

ניתן לרכוש פוליסות לפיצוי חד פעמי בעת תאונה או לתקופה ארוכות מאשר בקופת החולים ויש כאלה המבקשים לרכוש כיסוי ביטוח לכל החיים. 

ניתן לרכוש פוליסה משלימה בנוסף לפוליסה שמציעה קופת החולים (כזכור הפוליסה של קופת החולים מוגבלת לתקופה של חמש שנים בלבד וסכום התשלום מוגבל לתקרת סכום הביטוח). אנו מזהים מגמה ברורה שככל שהפיצוי גבוה יותר כך התמריץ של חברות הביטוח לחפש סיבה לדחות את התביעה גדלה בהתאמה ורצוי וראוי לקבל ייעוץ מידי עורך דין תביעות סיעוד המתמחה בתחום על מנת שיכול ללוות אתכם בתהליך מול חברת הביטוח ובכך לדאוג לזכויות שלכם!

שירותיו של עורך דין תביעות סיעוד

מצב סיעודי יכול להיות מאתגר ביותר. למרות שלא מדובר במצב נדיר מבחינה רפואית שכן מבוגרים רבים מתמודדים עם מצב סיעודי, עדיין המשפחה נאלצת להתמודד עם מגוון רחב של מצבים באופן המקשה עליה את ההתנהלות והיכולת לתפקד כרגיל.

למעשה, נדרש זמן רב עד שמרבית המשפחות המתמודדות עם אדם סיעודי – מפתחות אסטרטגיה כלשהי להתמודדות  עם המצב החדש. אחרי הכל לא מדובר במצב פשוט בו אדם נעשה תלותי בסביבתו בן לילה. הלכה למעשה מרבית המשפחות עוברות תהליך ארוך שלעתים כרוך בהבנת  המצב החדש וקבלתו.

בן משפחה אהוב ויקר שהיה מרבית החיים עמוד תווך לא רק מתפקד אלא גם מסייע ותומך באחרים, לאט לאט הופך להיות שבר כלי. במצבים כאלו נדרש פיתוח של יכולות הכלה וסבלנות וכן אסטרטגיה מתאימה להתמודדות.

האתגרים של המצב הסיעודי 

אין ספק כי כל בני המשפחה עוברים שינוי כאשר אחד מהאחים, ההורים או אפילו דודים וסבים או סבתות הופכים לסיעודיים. המצב הסיעודי מאתגר גם את האדם עצמו וגם את הסובבים אותו: מחד, האדם עצמו אשר כל חייו תפקד כעצמאי פתאום מוצא את עצמו תלוי לחלוטין באנשים הקרובים אליו ללא שום יכולת החלטה אפילו על הפעולות הקטנות ביותר ומאידך, בני המשפחה צריכים לתמוך בו סביב השעון ולשנות את אורח החיים שלהם על פי צרכיו.

במקרים כאלה ניתן לקבל תמיכה באמצעות תביעת סיעוד. תביעה סיעודית אינה עניין של מה בכך. אמנם, מרבית אזרחי ישראל מבוטחים בביטוח סיעודי דרך קופת החולים אולם מרבית המבוטחים אינם מודעים לקיומו של הביטוח כלל ואילו אחרים מצויים כה עמוק בהתמודדות עם ההשלכות של האדם שהפך סיעודי, שהם אינם באמת מסוגלים להתעסק בבירוקרטיות הסובבות את עניין הנכות הסיעודית. במקרים כאלה יש צורך בעורך דין תביעות סיעוד.

על מנת להפוך את החיים להרבה יותר פשוטים גם לאחר שאחד מבני המשפחה הפך לסיעודי, הדרך הטובה ביותר לנצל את הזכויות מטעם הביטוח הסיעודי הוא באמצעות סיוע של עורך דין תביעות סיעוד.

עורך דין תביעות סיעוד הינו אדם המתמצא בחוקי הסיעוד והביטוח, מכיר את הגורמים הפעילים בתחום, את אופן הפניה לצורך הגשת בקשה למימוש הביטוח הסיעודי, את הכלים והמסמכים בהם יש לעשות שימוש על מנת לממש את הביטוח בתוך הזמן הקצר ביותר וכן את האופנים בהם יש לגשת אל הרשויות השונות על מנת לקבל את התקציבים ואת ההנחיות החשובות לצורך קבלת התמיכה המתבקשת.

עלויות הטיפול באדם סיעודי

הטיפול באדם סיעודי יכול להיות מאתגר ביותר משום שהוא מצריך את גיוס כל בני המשפחה לכך ולא רק זאת אלא גם לשנות כמעט לחלוטין את אורח החיים שלהם. נכון להיום, ביטוח לאומי מספק תמיכה לאנשים המעוניינים בקבלת סיוע מביטוח לאומי. עם זאת, הניסיון מלמד כי הטיפול באדם סיעודי וכן ליוויו באמצעות מטפל בבית מגיעים לעלויות של עד 8,000 שקלים.

כאשר האדם נדרש לעזרה סביב השעון, וברוב המקרים עזרה זו נדרשת בשלב מסוים של ההתדרדרות הפיזית, אזי הטיפול יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, כתלות באופי הטיפול הנדרש לאדם.  כאשר האדם נדרש להגיע למוסד סיעודי והמשפחה אינה יכולה לתמוך בו יותר, אזי העלויות נעשות גבוהות עוד יותר ויכולות להגיע לסכומים של 20,000 שקלים מדי חודש.

במקרים אלו, משפחות רבות מתקשות לממן את הטיפולים באדם הסיעודי. ללא תמיכה מהמדינה או מביטוח לאומי קשה יהיה מאד לאדם לקבל את הטיפולים הנדרשים על מנת לשפר את איכות חייו ולהצליח לחיות חיים טובים יותר. אדם במצב סיעודי נדרש לליווי סביב השעון, תעסוקה מיוחדת, שיקום פיזיותרפי מיוחד וכן תמיכה נפשית ורגשית, כמו גם ליווי חברתי.

ביטוח לאומי מספק לחולים סיעודיים גמלה המאפשרת להם לחיות חיים טובים יותר, אולם לשם כך על המשפחה לעבור תהליך ממושך שיאפשר לאדם הסיעודי לקבל את הטיפולים וכמו כן, עליו לעבור סדרה של בדיקות על מנת להוכיח כי הוא אכן זקוק לתמיכה הכלכלית, הטיפולית, הרפואית והתפקודית.

עורך דין תביעות סיעוד יכול ללוות אתכם בתהליך וברוב המקרים רצוי להעביר אליו את הטיפול בהגשת תביעת הסיעוד. ליווי צמוד ומקצועי יאפשר לכם התפנות לחלוטין לתהליך הטיפול באדם הקרוב ובהתמודדות עם המצב החדש.

במשפחות בהן האדם הסיעודי היה המפרנס העיקרי אזי המשפחה כעת נאלצת להתמודד עם מציאות כלכלית חדשה, ובמקרים אלו רצוי כי בני המשפחה יפנו את עצמם לחלוטין לגיבוש אורח חיים המותאם לתנאים החדשים שנוצרו. באמצעות סיוע של עורך דין תביעות סיעוד  ניתן יהיה למצות את  הזכויות וההקלות המגיעות לכם.

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

נתוני הפוליסה

באופן כללי יש להכיר בכל פוליסת סיעוד, אותה רכשת או עתידים לרכוש, את החריגים שנרשמו בפוליסה, להכיר את תקופת ההמתנה בפוליסה (לרוב 60 יום), תקופת התשלום בעת מצב סיעודי ולהיות ערים כי תקופת התיישנות בפוליסת ביטוח היא 3 שנים בלבד. נדגיש כי פניה לחברת הביטוח או הגשת ערעור אינה עוצרת את תקופת התיישנות והדרך היחידה לעצירת התקופה הינה באמצעות פניה עם תביעה לבית המשפט.

מהם הקריטריונים למתן פיצוי במצב סיעודי?

 יש שני מצבים המזכים אותנו בפיצוי בעת תביעת סיעוד:

 מצב של חוסר יכולות בסיסיות ומצב של תשישות נפש.

הכלי שבו משתמשות חברות הביטוח לצורך הערכת ההיקף של העזרה הנדרשת במצב סיעודי הוא מבחן הנקרא ADL (Activities of Daily Living). מבחן זה קובע 6 פעולות יום יומיות, אשר מבוטח שאינו מסוגל לבצע 3 מתוכן ברמה העולה על 50 אחוזים יוגדר כסיעודי (עזרה מהותית). 

בפעולות יום יומיות אלה ניתן למנות את הפעולות הבאות

 1. לקום ממצב של שכיבה לישיבה או לקום ממצב ישיבה לעמידה (די באחת מהם לצורך הכרה בפעולה)

2. ללכת ללא סיוע (תמיכה של הזולת בהליכה תוכר כצורך בעזרה)

3. לשלוט על הסוגרים (שימוש בטיטולים יכול להחשב כהכרה בפעולה)

4. להרחוץ את פלג הגוף העליון או את פלג הגוף התחתון או להכניס ולצאת מהמקלחת ללא עזרת הזולת (די באחת מהם לצורך הכרה בפעולה)

5. להתלבש ולהתפשט (לרבות האפשרות לשים חזיה או לנעול נעליים)

6. לאכול ולשתות (לשים לב שבשונה מביטוח לאומי אין התחשבות ביכול לחמם ולהכין את האוכל). 

מבחן נוסף המסייע להגדרת מבוטח כסיעודי הוא מבחן תשישות הנפש

 כך, גם אם מבוטח מסוגל לבצע באופן עצמאי את הפעולות היום יומיות הנמנות לעיל, הוא עשוי להיחשב סיעודי במידה שמצבו הקוגניטיבי דורש השגחה של הזולת כתוצאה מירידה במצב הזיכרון, בהתמצאות בזמן או במקום כאשר יש ליקוי בתובנה ובשיפוט. לדוגמה, חולה אלצהיימר אשר אינו עומד בקריטריונים המציג מבחן ה-ADL ייחשב כסיעודי בשל מצבו הדמנטי, שעלול לסכן את חייו.

 דבר זה אינו קשור לתביעת גמלת סיעוד של הביטוח הלאומי. 

מדוע תביעת סיעוד שלי נדחתה? 

הנימוק הנפוץ ביותר לדחיית תביעת סיעוד הוא שהחולה לא הצליח להוכיח כי הוא עונה על ההגדרות של חולה סיעודי. 

למרבה הצער, חברות הביטוח משתמשות בנימוק זה אף במקרים בהם המבוטח הצטייד בכלל האישורים הרפואיים הנדרשים ואף באישורו של המוסד לביטוח לאומי על מצבו הסיעודי. 

הנימוק השני שבו משתמשות חברות הביטוח בדחייתן תביעת סיעוד הוא כי החולה לא גילה על מצב רפואי קודם. במילים פשוטות, טוענת חברת הביטוח שהמבוטח היה חולה בעת שרכש את הביטוח הסיעודי והסתיר זאת. 

הנימוק השלישי שעשות חברות הביטוח שימוש שכיח, הוא כי אכן מתקיים מקרה סיעוד אבל יש חריג בפוליסה שפוטר את חברת הביטוח מתשלום למבוטח. עורך דין המתמחה בביטוח סיעודי יידע להתמודד עם טיעוני חברות הביטוח, שבמקרים רבים אינם עולים בקנה אחד עם החוק. 

מה עלי לעשות לאחר שתביעת הסיעוד שלי נדחתה? 

מניסיוננו, במרבית המקרים תשיג תביעה בבית המשפט את מטרתה. במקרים רבים, חברות הביטוח חוזרות בהן מהחלטותיהן עוד לפני שהתביעה מגיעה להכרעה של בית המשפט, ומשלמות למבוטחים את הפיצויים שמגיעים להם. זאת ועוד, במקרים רבים התשלום עבור שכר טרחת עורך הדין אינו משולם מראש אלא כנגזרת מהתשלום שיתקבל מחברת הביטוח. 

כך שאם לא יתקבל תשלום לא יידרש לשלם לעורך הדין. עורך דין, מתמחה בתחום, ידע מראש להעריך את סיכוי התביעה ולהחליט האם כדאי לטפל במקרה שלכם. כמו כן, בעת הגשת תביעה לבית המשפט, חברות הביטוח ידרשו להוסיף תשלום גם עבור שכר הטרחה העתידי שיידרש לשלם לעורך הדין שלכם. 

הסיבה לכך פשוטה – חברות הביטוח מודעות בעצמן לכך שדחיית התביעה מצדן הייתה לא מוצדקת וכי הן צפויות להפסיד בבית המשפט.

מדוע עלי לפנות לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד?

פנייה והתקשרות עם עורך דין תביעות סיעוד מומחה מגדילה דרמטית את סיכויי ההצלחה שלכם בתביעה. במקרים רבים, מנצלות חברות הביטוח את אי ההיכרות של המבוטח הממוצע עם חוזה הביטוח ועם סעיפי החוק על מנת לחמוק מתשלום פיצויים. לא זו אף זו: למרבה הצער, חברות הביטוח אינן בוחלות באמצעים ומנצלות את מצבם הבריאותי והכלכלי הקשה של חולים סיעודיים רבים כדי להימנע מתשלום תגמולי הביטוח הסיעודי.

בקיאותו של עורך דין תביעות סיעוד אשר מומחה בסעיפי החוק, תאפשר לו לחשוף את התרגילים בהם נוקטות חברות הביטוח ולהבטיח שהמבוטח יקבל את תגמולי הביטוח הסיעודי המגיעים לו. בנוסף, עורך הדין המתמחה בתביעת סיעוד יכול לדאוג לטיפול מול חברות הביטוח לאורך כל ההליך ולאפשר לכם ולמשפחתכם להתמקד בצרכי האדם הסיעודי.

אודות עורך דין תביעות סיעוד רועי לייכטמן

משרד רועי לייכטמן משרד עורכי דין רועי לייכטמן מתמקד אך ורק בתחום הנזיקין והביטוח ולו ניסיון רב בניהול תיקי ביטוח מורכבים ובייצוג מבוטחים מול חברות הביטוח. עו"ד רועי לייכטמן בעל תואר שני מאוניברסיטת חיפה, עם התמחות ייחודית ברפואה ומשפט. בתחילת דרכו ייצג עו"ד לייכטמן את חברות הביטוח הגדולות במשק בתחום הסיעוד. כיום, מייצג עו"ד לייכטמן תובעים פרטיים בלבד ועוסק בייצוג משפטים של מבוטחים סיעודיים.

שאלות נפוצות בנושא עורך דין תביעות סיעוד

בהחלט! עו"ד תביעות סיעוד יודע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח ולדאוג למצות את זכויותיכם המלאות

מדובר על מצב שבו, כתוצאה מבעיה בריאותית – רפואית, מחלה קשה, תאונה או בשל הזקנה, האדם, בין אם מדובר על בחור צעיר או איש מבוגר, אינו מסוגל לבצע בעצמו ארבע מתוך שש הפעולות הבסיסיות השוטפות (מבחן ADL) או סובל מפגיעה קוגניטיבית ומוגדר כ"תשוש נפש".

בתחילת דרכו ייצג עו"ד לייכטמן את חברות הביטוח הגדולות במשק בתחום הסיעוד, דבר שעזר לו לרכוש ניסיון רב מבפנים. כיום, מייצג עו"ד לייכטמן תובעים פרטיים בלבד ועוסק בייצוג משפטים של מבוטחים סיעודיים, והוא נעזר בניסיון רב השנים שצבר משני צידי המתרס בתחום תביעות הסיעוד.

אנו זמינים בטלפון 03-8053322, בוואסטאפ שמופיע בתחתית האתר או שניתן להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
48 Google ביקורות
Yury Kozhevnikov
Yury Kozhevnikov
2023-01-22
עו"ד קפדני ומדויק מי שצריך טיפול אישי וחם - זה המקום
Ilya Abramovich
Ilya Abramovich
2023-01-10
המלצה חמה על עורך דין מעולה רועי לייכטמן, מומחה אמיתי בתחום מיצוי זכויות מול חברות הביטוח, מציג את כל האפשרויות בבירור, לא מוותר ונלחם עד הניצחון במקום שאחרים מוותרים. קיבלתי יחס אישי, מענה מהיר לכל פניה במשרד ובנייד, במילה אחת השירות ״חוויה״. המון תודה, תמשיך ותצליח :)
Haim Zazrin
Haim Zazrin
2023-01-07
פנינו לעו''ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבויות במוקדים שונים שהיו לנו בבית מהשכן.רועי הפגין כישרון, ויכולות, להגיע לתוצאות המקסימליות בקבלת העזרה בדרך היעילה והמהירה , לעשיית הצדק בנתינת פסק הדין שזכינו בו , וכן היחס האישי שקיבלנו. ממליצים בחום על עו''ד רועי לייכטמן לייצג במיקרים דומים ובמיקרים הרבים האחרים שיש לרועי את ההתמחות בהם מש' זזרין
Yali Gold
Yali Gold
2023-01-04
עורך דין רועי ליכטמן טיפל בתיק שלי במקצועיות ובמסירות שאין כמוה. שמו יכול להכנס למילון תחת הגדרות אלו. תותח כבד, דאג לכל הפרטים הקטנים תוך כדי קשר אישי ויחס חברי. רועי הגיע לעסקה מול בית המשפט שלא נופלת ממדהימה ועשה את הבלתי אפשרי. על הכל אני מודה לו בצורה שלא תתואר. מלך
lilach kantarovich
lilach kantarovich
2022-12-12
ממליצה בחום על עו"ד רועי לייכטמן. קיבלתי מענה אישי וליווי מקצועי, מהיר ובנוסף, יחס יוצא מהכלל.
עודד חן
עודד חן
2022-08-30
הטיפול היה מקצועי ומהיר . אני מאוד מרוצה מהתוצאות. יישר כוח רועי.
ליאל גלעדי
ליאל גלעדי
2022-08-25
ייעץ לנו במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום
יובל שלם
יובל שלם
2022-08-22
רועי טיפל באופן מהיר ומקצועי בתיק בענין נזקי הרכוש שלנו. היינו מרוצים מאד גם מהשרות, מהמקצועיות ומהתוצאה של התביעה.
tali avraham
tali avraham
2022-06-20
עו"ד מקצועי קשוב ונותן מענה מיידי בקי ברזי הביטוחים והתנהלות מול חברות הביטוח
שני בר
שני בר
2022-04-01
ממליצה בחום. הגעתי למשרד של רועי לאחר המלצה, קיבלתי יחס רגיש ואישי מצד רועי שליווה ותמך לאורך כל הדרך, תמיד עדכן ושיתף בכל. אני מרגישה שהוא נלחם ובסוף התוצאה הייתה מעבר לכל הציפיות שלי ובדיוק בזמן. תודה על הכל!

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

המלצות מלקוחותינו

[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

כתבו עלינו

נושאים נוספים בנושא סיעוד

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

אתה כבר לא סיעודי

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור מצער אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו. כתוצאה מהפגיעה

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעודי כללית הראל

מהו ביטוח סיעודי קבוצתי במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט 'דחיית תביעות ADL' מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של 'דחיית תביעת adl' בדרך

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

החמרת מצב נכות כללית

החיים מציבים בפנינו אתגרים רבים שאינם תמיד צפויים. אנשים שואפים בדרך כלל לחיים בריאים בהם הם יכולים לעבוד, להתפרנס, לבלות, לגדל משפחה וכן הלאה. אך

קרא עוד »

הכל על תביעת סיעוד

מאמר שיעשה לכם סדר אם אתם לקראת תביעת סיעוד רבים מאיתנו היו מעוניינים ברשת ביטחון כלכלית במקרים של חולי קיצוני או מוגבלות, על כן בשנים

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים 'התמודדות תביעות סיעוד' ימצא

קרא עוד »

זכויות לילד עם אוטיזם

הורים לילד עם אוטיזם בישראל? כדאי שתכירו זכויות לילד עם אוטיזם והוריו. גידול ילד על הספקטרום מהווה אתגר לא פשוט ובהתאם לנסיבות הדאגה לצרכיו עשויה

קרא עוד »

חוק סיעוד

חוק סיעוד במדינת ישראל קובע כי גמלת סיעוד ניתנת ע"י המוסד לביטוח לאומי. חוק ביטוח סיעוד חוקק בכנסת בשנת 1986 והוא מופעל על ידי משרד

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

מה נותנים אחוזי נכות?

זכאות לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי תנאי הזכאות לקבלת קצבה מורכבים מארבע חלקים: ראשית, על התובע להיות תושב ישראל, שגילו גדול מ-18 אך נמוך

קרא עוד »

מוסדות לתשישות נפש

הזדקנות  הינו תהליך הדרגתי, בהתחלה מתחילים להרגיש את הפגיעה בפרקים, בשרירים ובגב, מתקשים יותר ללכת, ישנים פחות טוב או דווקא ישנים המון, התאבון משתנה, מצבי

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

מימוש זכויות סיעודיות

זקנה ותלות הן חלק בלתי נפרד ממעגל החיים. עם העלייה בתוחלת החיים, יותר ויותר אנשים זקוקים לעזרה בפעולות היום יום ובטיפול אישי. אך לא רק

קרא עוד »

סיעוד

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים: במצב דמנטי ו/או

קרא עוד »

סיעוד ילדים

מחפשים מידע בנושא תביעות סיעוד ילדים? אנו נוטים לחשוב כי מצב סיעודי קורה אך ורק לקשישים אך המציאות מלמדת כי הורים רבים נדרשים להתמודד עם

קרא עוד »

עורך דין ביטוח סיעודי

ביטוח סיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי.  הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב

קרא עוד »

עורך דין תביעות סיעוד

אינכם יודעים לעולם מתי תזדקקו לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד לעיתים ללא הכנה מוקדמת אנו ניצבים לפני סיטואציה בה מצבו הרפואי שלנו או של

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח 'זמן' מקבל

קרא עוד »

קצבת סיעוד

אזרחי המדינה שהינם בגיל פרישה עלולים להיתקל באתגרים ייחודיים (בפרט בשנותיהם המאוחרות). קצבאות סיעוד מבקשות להבטיח את רווחתם של האזרחים הללו ומעניקה להם סיוע כלכלי

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

שיתוק מוחין

CP – שיתוק מוחין הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר לנכות מוטורית. על פי ההגדרה העדכנית, שיתוק מוחין היא קבוצה של הפרעות קבועות בהתפתחות התנועה והיציבה

קרא עוד »

תביעות ביטוח סיעודי

אחד מהחששות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא להפוך לסיעודיים, ובכך ליפול לנטל על בני משפחתם וקרוביהם. לכן, הם רוכשים במהלך החיים ביטוח סיעודי. כך,

קרא עוד »

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד – מדריך תביעת סיעוד מעודכן 2024 [חובה!] מבוא למדריך תביעות סיעוד החיים מלמדים אותנו שללא התרעה מוקדמת עלולה להתווסף הוצאה בלתי צפויה: הוצאות

קרא עוד »

תביעת סיעוד רטרואקטיבית

התקופה שבה מצבו של קרוב משפחה אהוב משתנה באופן דרסטי, הינה עמוסה רגשית ודורשת אין סוף משימות שקשורות למצב ולטיפול הרפואי. זו הסיבה שבגללה נזכרים,

קרא עוד »

תשוש נפש

ככל שאנו מתבגרים הסיכון לחלות במחלות סיסטמיות או להיפצע בצורה חמורה ממקרים כאלו ואחרים, עולה באופן עקבי. עם זאת, תופעה אשר כוללת בתוכה מספר סימפטומים

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא
המשרד בתקשורת

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: