ביטוח סיעודי פרטי – האם כדאי לרכוש אותו?

למרות שאנחנו מעדיפים שלא לחשוב על כך, רובנו נזדקק בעתיד לסיוע בביצוע פעולות יום יומיות. למרבה המזל, פוליסת ביטוח סיעודי פרטי מספקת מענה למצבים אלה בדיוק. קיימים בשוק אינספור סוגים של פוליסות ביטוח, כך שצרכנים רבים מתקשים לבחור את מסלול הביטוח הנכון ביותר עבורם.

במאמר זה ננסה להשיב על אחת השאלות הבוערות בתחום הביטוח – האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי פרטי לכל החיים?

מהו ביטוח סיעודי פרטי?

מנתונים של חטיבת המחקר של בנק ישראל עולה שבשנת 2015  כ60%- מהאוכלוסייה בישראל רכשה ביטוח סיעודי לעומת כ5%-15%- מהאוכלוסייה באירופה.

פוליסה לביטוח סיעודי נועדה לתת תמיכה לאדם הנמצא במצב שאינו מאפשר לו לבצע את הפעולות היומיומיות ו/או הזקוק להשגחה עקב "תשישות נפש." הביטוח הסיעודי אמור לאפשר למבוטח ולמשפחתו להמשיך בחייהם עם פחות מעמסה כלכלית.

הבעיה מתחילה בכך   שהביטוח הסיעודי ניתן  באמצעות  חברות  ביטוח שפועלות למטרות  רווח  ולא  למען  מטרה סוציאלית. מניע הרווח של חברות הביטוח גורם לכך שלעיתים  בכלל  לא  רחוקות,  באופן  יום  יומי,  חברות  הביטוח  מרשות  לעצמן  לדחות תביעות של המבוטחים מכוח ביטוח הסיעוד ולשלול את זכאותם שלא בצדק וללא כל בסיס.

חוסר הידיעה לזכויותינו מכוח פוליסת ביטוח הסיעוד מאפשר לחברות הביטוח ליהנות מכספי ציבור של אנשים ששילמו שנים רבות את דמי הביטוח (פרמיה) ובעת שזקוקים לעזרה סיעודית הם אינם יודעים כיצד לממש את זכאותם הם למעשה לרוב יוצאים וידם על ראשם)וחור בכיסם) שאין להם מענה מחברת הביטוח כתוצאה מתשלום עבור הביטוח במשך השנים ועם הוצאות גדולות הצפויות לאדם שנזקק לעזרה סיעודית.

כמו כל סוגי הביטוח שאנחנו רוכשים למבנה דירה, לרכב, לתרופות יקרות אנו מצפים שהמוצר שקנינו, המוצר הביטוחי, יאפשר למבוטח ביום פקודה ובעת צרה לקבל מחברת הביטוח הגנה כלכלית מפוליסת הביטוח הסיעודית אותה השכיל לרכוש בטרם מצבו הסיעודיתכליתו של המדריך לתת לך את הכלים להבין מהן זכויותיך מפוליסת הסיעוד וכיצד להתמודד מול חברות הביטוח

כתבה מערוץ 13 עם עו"ד רועי לייכטמן

מי רשאי לרכוש ביטוח סיעודי פרטי?

כל אדם רשאי לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי פרטי למקרים שהוא יזדקק לסיוע ולטיפול סיעודי, בנוסף לזכאותו לגמלת סיעוד מטעם המוסד לביטוח לאומי. קיימים שלושה סוגים של ביטוח סיעודי פרטי:

  1. פוליסות פרטיות שניתן לרכוש דרך סוכני הביטוח. ראוי לציין שמאז שנת 2019, רוב חברות הביטוח הפסיקו לשווק פוליסות ביטוח סיעודי פרטי חדשות.
  2. פוליסות קולקטיביות שנרכשות באמצעות ועדי עובדים. גם במקרה זה, ראוי לציין שמאז שנת 2017 לא ניתן לחדש פוליסות כאלה במסגרת קבוצתית. על כן, לבעלי פוליסות שמעוניינים לחדש את הביטוח שלהם ניתנה האפשרות להצטרף למסלול ביטוח פרטי מטעם החברה המבטחת.
  3. ביטוח סיעודי קבוצתי מטעם קופות החולים.

איזה כיסוי מעניק ביטוח סיעודי פרטי?

ישנם שני מצבים עיקריים שגוררים זכאות לתשלום תגמולי הביטוח הסיעודי הפרטי:

  1. מצב בריאותי ותפקודי ירוד בשל "תשישות נפש" אשר נקבע על ידי רופא המומחה בתחום הפסיכיאטריה, הגריאטריה, הפסיכוגריאטריה וכדומה.
  2. מצב בריאותי ותפקודי ירוד הנגרם על ידי מחלה, ליקוי בריאותי או תאונה. על מנת לענות לקריטריון זה, על המבוטח לעמוד במבחן בשם ADL. במסגרת מבחן זה נמדדת היכולת לבצע את הפעולות הבאות: להתלבש ולהתפשט, לעבור משכיבה לשיבה ולקום מישיבה לעמידה, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים, להתקלח ולהתנייד. במידה והמבוטח לא מסוגל לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הנדונות באופן מהותי, אזי הוא זכאי לתגמולי הביטוח.

חשוב לציין שישנן פוליסות ביטוח סיעודי פרטי לכל החיים אשר מציעות תנאים פחות נוקשים ומאפשרות למבוטחיהן להיות מוגדרים כסיעודיים גם אם הם אינם מסוגלים לבצע שתי פעולות מתוך רשימת הפעולות אשר צוינו לעיל, ובלבד שאחת הפעולות תהא אי שליטה על הסוגרים.

האם משתלם לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי פרטי?

עלותו החודשית של הביטוח הסיעודי הפרטי היא פונקציה של גיל המבוטח, מצבו הרפואי וסוג הכיסוי הביטוחי. ואולם, הסכומים הנדרשים לשם מימון טיפול סיעודי פרטי הם גבוהים במיוחד: כיום, עלותה החודשית של העסקת מטפל סיעודי בטיפול ביתי עשויה להגיע ל-12,000 ש"ח. עלותו החודשית של אשפוז במועד סיעודי או שיקומי עלולה להגיע לסכומים של 15,000-20,000 ₪.

בנוסף לכך, לעתים קרובות נזקקים מטופלים סיעודיים לעזרים רפואיים כגון כיסא גלגלים, מיטה מיוחדת וכן הלאה. לכן, אנחנו ממליצים לכם לקחת סכומים אלה בחשבון בקביעת גובה הפוליסה שתרכשו.

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

האם כדאי לי לרכוש ביטוח סיעודי פרטי כבר בגיל צעיר?

רבים מסוכני הביטוח ממליצים לרכוש ביטוח סיעודי פרטי מוקדם ככל האפשר. לקביעתם החד משמעית של סוכני הביטוח ניתן למצוא מספר נימוקים:

  • ביטוחים סיעודיים מציעים מודל מיוחד של פרמיה אשר נקבעת ביום התחלת הביטוח. מודל זה מתמרץ לקוחות פוטנציאליים לרכוש את הפוליסה מוקדם ככל האפשר, שכן יש קורלציה בין גובה הפרמיה לבין גיל המבוטח.
  • למרבה הצער, זקנה אינה הגורם היחיד למצבים סיעודיים. כיום, אחוז ניכר מהחולים הסיעודיים במדינת ישראל הם מתחת לגיל חמישים. לאור עלותו הכלכלית הגבוהה של הטיפול הסיעודי, מצב סיעודי עלול לעלות בשלמותה הכלכלית של משפחה. לכן, על מנת ליהנות מתשלום גמלת ביטוח סיעודי גם בגיל צעיר, יש לרכוש ביטוח סיעודי פרטי מוקדם ככל הניתן.
  • גובה הפיצוי שניתן למצטרפים בגיל צעיר גבוה במרבית המקרים מגובה הפיצוי המוענק למבוטחים שהצטרפו בגיל מאוחר.
  • ביטוח סיעודי פרטי מאפשר צבירה של ערכי סילוק. כלומר, ניתן יהיה לסלק את הפוליסה בעתיד ועדיין לקבל פיצוי במקרה הצורך.
  • מצב סיעודי יכול להמשך תקופה ארוכה וכאשר הביטוח המשווק באמצעות קופת החולים מוגבל לחמש שנים בלבד, יש צורך להאריך באמצעות פוליסה המעניקה כיסוי לכל החיים.
ביטוח סיעודי פרטי לכל החיים - האם זה כדאי?
ביטוח סיעודי פרטי – האם כדאי לרכוש אותו?

לסיכום

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בכמות האנשים באוכלוסייה הרוכשים פוליסת ביטוח סיעודי, באמצעות קופות החולים או ישירות מחברת הביטוח. זאת, בשל הרצון לאפשר לעצמם בגיל זקנה או במידת הצורך להמשיך ולחיות בכבוד ולא להיות לנטל על המשפחה. מכאן, הביטוח הסיעודי מהווה חוזה משפטי בין המבוטח לבין חברת הביטוח, במסגרתו המבוטח משלם את דמי הביטוח מדי חודש ואילו חברת הביטוח מתחייבת לשלם לו תגמולים כספיים, אם וכאשר יהיה במצב סיעודי, כפי שמוגדר בתנאי הפוליסה הספציפית.

אולם, לעתים קרובות, מסרבות חברות הביטוח לעמוד באחריותן לפי הפוליסה, מערימות קשיים ודוחות את התביעה, באופן מלא או חלקי, מסיבות ונימוקים שונים.

בנוסף, ישנם מקרים בהם טעויות והתנהלות לא נכונה מצד המבוטח, מובילה לדחייה של תביעת סיעוד על ידי חברת הביטוח. ביטוח סיעודי הוא סוג של פוליסת ביטוח המאפשרת לקבל תגמולי ביטוח שבאמצעותם ניתן, בין היתר, לכסות עלויות של שירותי טיפול רפואי ואישי. שירותים אלה עלולים להידרש עקב מצב סיעודי וצורך בקבלת סיוע מהזולת.

בנוסף, פוליסת הביטוח מאפשרת, במידת הצורך, לקבל מימון שבאמצעותו ניתן לשלם על שירותי טיפול של עובד זר או מוסד סיעודי וכיוצא באלו. אם אתם נמצאים במצב סיעודי או שאדם קרוב זקוק לסיוע כדי להגיש תביעת סיעוד, ישנם כמה צעדים שתוכלו לנקוט בהם כדי להבטיח שהתהליך יעבור בצורה חלקה ככל האפשר ושהתביעה אכן תאושר.

אודות משרד עו"ד רועי לייכטמן

משרד עו"ד רועי לייכטמן מתמקד אך ורק בתחום הנזיקין והביטוח. התמקדות זו מאפשרת לנו להתעמק בפסיקה, בחוקים ובספרות הרלוונטיים למקרה שלכם ולהביא לתוצאות המשפטיות הטובות ביותר.

שאלות נפוצות בנושא ביטוח סיעודי פרטי

עו"ד ביטוח סיעודי יודע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח ולדאוג למצות את זכויותיכם המלאות. שכר הטרחה הינו משתלם במקרה מסוג זה.

מדובר על מצב שבו, כתוצאה מבעיה בריאותית – רפואית, מחלה קשה, תאונה או בשל הזקנה, האדם, בין אם מדובר על בחור צעיר או איש מבוגר, אינו מסוגל לבצע בעצמו ארבע מתוך שש הפעולות הבסיסיות השוטפות (מבחן ADL) או סובל מפגיעה קוגניטיבית ומוגדר כ"תשוש נפש".

בתחילת דרכו ייצג עו"ד לייכטמן את חברות הביטוח הגדולות במשק בתחום הסיעוד, דבר שעזר לו לרכוש ניסיון רב מבפנים. כיום, מייצג עו"ד לייכטמן תובעים פרטיים בלבד ועוסק בייצוג משפטים של מבוטחים סיעודיים, והוא נעזר בניסיון רב השנים שצבר משני צידי המתרס בתחום ביטוח סיעודי.

אנו זמינים בטלפון 03-8053322, בוואסטאפ שמופיע בתחתית האתר או שניתן להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
48 Google ביקורות
Yury Kozhevnikov
Yury Kozhevnikov
2023-01-22
עו"ד קפדני ומדויק מי שצריך טיפול אישי וחם - זה המקום
Ilya Abramovich
Ilya Abramovich
2023-01-10
המלצה חמה על עורך דין מעולה רועי לייכטמן, מומחה אמיתי בתחום מיצוי זכויות מול חברות הביטוח, מציג את כל האפשרויות בבירור, לא מוותר ונלחם עד הניצחון במקום שאחרים מוותרים. קיבלתי יחס אישי, מענה מהיר לכל פניה במשרד ובנייד, במילה אחת השירות ״חוויה״. המון תודה, תמשיך ותצליח :)
Haim Zazrin
Haim Zazrin
2023-01-07
פנינו לעו''ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבויות במוקדים שונים שהיו לנו בבית מהשכן.רועי הפגין כישרון, ויכולות, להגיע לתוצאות המקסימליות בקבלת העזרה בדרך היעילה והמהירה , לעשיית הצדק בנתינת פסק הדין שזכינו בו , וכן היחס האישי שקיבלנו. ממליצים בחום על עו''ד רועי לייכטמן לייצג במיקרים דומים ובמיקרים הרבים האחרים שיש לרועי את ההתמחות בהם מש' זזרין
Yali Gold
Yali Gold
2023-01-04
עורך דין רועי ליכטמן טיפל בתיק שלי במקצועיות ובמסירות שאין כמוה. שמו יכול להכנס למילון תחת הגדרות אלו. תותח כבד, דאג לכל הפרטים הקטנים תוך כדי קשר אישי ויחס חברי. רועי הגיע לעסקה מול בית המשפט שלא נופלת ממדהימה ועשה את הבלתי אפשרי. על הכל אני מודה לו בצורה שלא תתואר. מלך
lilach kantarovich
lilach kantarovich
2022-12-12
ממליצה בחום על עו"ד רועי לייכטמן. קיבלתי מענה אישי וליווי מקצועי, מהיר ובנוסף, יחס יוצא מהכלל.
עודד חן
עודד חן
2022-08-30
הטיפול היה מקצועי ומהיר . אני מאוד מרוצה מהתוצאות. יישר כוח רועי.
ליאל גלעדי
ליאל גלעדי
2022-08-25
ייעץ לנו במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום
יובל שלם
יובל שלם
2022-08-22
רועי טיפל באופן מהיר ומקצועי בתיק בענין נזקי הרכוש שלנו. היינו מרוצים מאד גם מהשרות, מהמקצועיות ומהתוצאה של התביעה.
tali avraham
tali avraham
2022-06-20
עו"ד מקצועי קשוב ונותן מענה מיידי בקי ברזי הביטוחים והתנהלות מול חברות הביטוח
שני בר
שני בר
2022-04-01
ממליצה בחום. הגעתי למשרד של רועי לאחר המלצה, קיבלתי יחס רגיש ואישי מצד רועי שליווה ותמך לאורך כל הדרך, תמיד עדכן ושיתף בכל. אני מרגישה שהוא נלחם ובסוף התוצאה הייתה מעבר לכל הציפיות שלי ובדיוק בזמן. תודה על הכל!

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

המלצות מלקוחותינו

[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

כתבו עלינו

נושאים נוספים בנושא סיעוד

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

אתה כבר לא סיעודי

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור מצער אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו. כתוצאה מהפגיעה

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעודי כללית הראל

מהו ביטוח סיעודי קבוצתי במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט 'דחיית תביעות ADL' מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של 'דחיית תביעת adl' בדרך

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

החמרת מצב נכות כללית

החיים מציבים בפנינו אתגרים רבים שאינם תמיד צפויים. אנשים שואפים בדרך כלל לחיים בריאים בהם הם יכולים לעבוד, להתפרנס, לבלות, לגדל משפחה וכן הלאה. אך

קרא עוד »

הכל על תביעת סיעוד

מאמר שיעשה לכם סדר אם אתם לקראת תביעת סיעוד רבים מאיתנו היו מעוניינים ברשת ביטחון כלכלית במקרים של חולי קיצוני או מוגבלות, על כן בשנים

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים 'התמודדות תביעות סיעוד' ימצא

קרא עוד »

זכויות לילד עם אוטיזם

הורים לילד עם אוטיזם בישראל? כדאי שתכירו זכויות לילד עם אוטיזם והוריו. גידול ילד על הספקטרום מהווה אתגר לא פשוט ובהתאם לנסיבות הדאגה לצרכיו עשויה

קרא עוד »

חוק סיעוד

חוק סיעוד במדינת ישראל קובע כי גמלת סיעוד ניתנת ע"י המוסד לביטוח לאומי. חוק ביטוח סיעוד חוקק בכנסת בשנת 1986 והוא מופעל על ידי משרד

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

מה נותנים אחוזי נכות?

זכאות לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי תנאי הזכאות לקבלת קצבה מורכבים מארבע חלקים: ראשית, על התובע להיות תושב ישראל, שגילו גדול מ-18 אך נמוך

קרא עוד »

מוסדות לתשישות נפש

הזדקנות  הינו תהליך הדרגתי, בהתחלה מתחילים להרגיש את הפגיעה בפרקים, בשרירים ובגב, מתקשים יותר ללכת, ישנים פחות טוב או דווקא ישנים המון, התאבון משתנה, מצבי

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

מימוש זכויות סיעודיות

זקנה ותלות הן חלק בלתי נפרד ממעגל החיים. עם העלייה בתוחלת החיים, יותר ויותר אנשים זקוקים לעזרה בפעולות היום יום ובטיפול אישי. אך לא רק

קרא עוד »

סיעוד

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים: במצב דמנטי ו/או

קרא עוד »

סיעוד ילדים

מחפשים מידע בנושא תביעות סיעוד ילדים? אנו נוטים לחשוב כי מצב סיעודי קורה אך ורק לקשישים אך המציאות מלמדת כי הורים רבים נדרשים להתמודד עם

קרא עוד »

עורך דין ביטוח סיעודי

ביטוח סיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי.  הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב

קרא עוד »

עורך דין תביעות סיעוד

אינכם יודעים לעולם מתי תזדקקו לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד לעיתים ללא הכנה מוקדמת אנו ניצבים לפני סיטואציה בה מצבו הרפואי שלנו או של

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח 'זמן' מקבל

קרא עוד »

קצבת סיעוד

אזרחי המדינה שהינם בגיל פרישה עלולים להיתקל באתגרים ייחודיים (בפרט בשנותיהם המאוחרות). קצבאות סיעוד מבקשות להבטיח את רווחתם של האזרחים הללו ומעניקה להם סיוע כלכלי

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

שיתוק מוחין

CP – שיתוק מוחין הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר לנכות מוטורית. על פי ההגדרה העדכנית, שיתוק מוחין היא קבוצה של הפרעות קבועות בהתפתחות התנועה והיציבה

קרא עוד »

תביעות ביטוח סיעודי

אחד מהחששות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא להפוך לסיעודיים, ובכך ליפול לנטל על בני משפחתם וקרוביהם. לכן, הם רוכשים במהלך החיים ביטוח סיעודי. כך,

קרא עוד »

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד – מדריך תביעת סיעוד מעודכן 2024 [חובה!] מבוא למדריך תביעות סיעוד החיים מלמדים אותנו שללא התרעה מוקדמת עלולה להתווסף הוצאה בלתי צפויה: הוצאות

קרא עוד »

תביעת סיעוד רטרואקטיבית

התקופה שבה מצבו של קרוב משפחה אהוב משתנה באופן דרסטי, הינה עמוסה רגשית ודורשת אין סוף משימות שקשורות למצב ולטיפול הרפואי. זו הסיבה שבגללה נזכרים,

קרא עוד »

תשוש נפש

ככל שאנו מתבגרים הסיכון לחלות במחלות סיסטמיות או להיפצע בצורה חמורה ממקרים כאלו ואחרים, עולה באופן עקבי. עם זאת, תופעה אשר כוללת בתוכה מספר סימפטומים

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא
המשרד בתקשורת

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: