עורך דין ביטוח סיעודי

ביטוח סיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. 

הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב דמנטי ו/או שנזדקק לעזרת הזולת לצורך ביצוע פעולות יומיומיות פשוטות ביותר כגון:

 • הליכה
 • רחצה
 • הלבשה
 • קימה ממיטה או כיסא
 • אכילה ושליטה על סוגרים.

החיים מלמדים אותנו כי ללא התראה מוקדמת עלולה להתווסף הוצאה בלתי צפויה לחיינו: הוצאות לצרכים של אדם סיעודי. 

הוצאות שכאלה יכולת להיות מעמסה כלכלית עצומה.

על מנת להימנע מתשלום בשל העזרה הסיעודית הנדרשת, אנו רוכשים ביטוח סיעודי.

הביטוח הסיעוד אמור, לכאורה, לתת לנו מענה. למה לכאורה?

כי אנו נתקלים במצבים בהם חברות הביטוח גובות מהציבור סכומי עתק במשך שנים בכל חודש בחודשו, ובעת צרה כאשר מתקיים מצב סיעודי, מנסות חברת הביטוח להתנער מהתחייבותן תוך מתן תירוצים שאינם תואמים את המציאות…

כתבה מערוץ 13 עם עו"ד רועי לייכטמן

 

עורך דין ביטוח סיעודי רועי לייכטמן, אשר התמחה בעברו בחברות הביטוח בתחום הסיעוד, יעמוד מולן איתן וימצא את זכויותיך במלואן!

אנו נתקלים במצבים כאלה על בסיס יום יומי כגון:

 • המצב הרפואי אינו עונה להגדרה בפוליסה ולכן חברת הביטוח אינה צריכה לשלם תגמולי ביטוח.
 • אח או רופא מטעם חברת הביטוח שמחליט כי המבטח לא מדיף ריח של שתן ולכן לא ניתן להכיר בו כמבוטח שיש לו קושי בביצוע פועלות היום יומיות.
 • אמנם המוסד לביטוח לאומי הכיר במצב הסיעודי אבל החלטתם אינה מחייבת את חברת הביטוח.
 • המבטח הסתיר מידע מחברת הביטוח בעת מועד הצטרפות לביטוח בכוונת מרמה.
 • המבוטח לא הצהיר מיוזמתו אודות מצבו הרפואי לאשורו בעת המועד להצטרפות לביטוח.
 • מצבו סיעודי אבל זה החל בטרם הצטרף לביטוח.
 • למרות התיעוד הרפואי ודעת המומחים הרפואיים, חוקרים פרטיים מטעם חברת הביטוח סיפרו שראו את המבטח מבצע תנועות גוף מהם ניתן ללמוד שהוא מבצע פעולות רחצה, הלבשה, מעברים והליכה בכוחות עצמו.

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

חוקר פרטי אינו רשאי לפנות למבוטח סיעודי המיוצג על ידי עורך דין ביטוח סיעודי

כאמור, חברות הביטוח אינן מסתפקות בבדיקת המצב הרפואי של החולה הסיעודי כפי שהוא עולה מהמסכים הרפואיים ולעיתים מוצאות לנכון להיעזר בחוקרים פרטיים אשר כל מטרתם היא לספק לחברת הביטוח ממצאים שיסעו לשלול את הגמלה הסיעודית.

המדובר בהתנהלות מטרידה שלא פעם נעשית באופן מקומם ולעיתים אף באופן לא חוקי.

לכן יש לפניה לשכור את שירותיו של עורך דין תביעות סיעוד ייתרון נוסף, מאחר שלחברת הביטוח אסור לפנות באופן ישיר למבוטח סיעודי המיוצג על ידי עו"ד.

גם כאשר חברת הביטוח מנסה את מזלה ופונה לחולה הסיעודי באפשרותו להפנות לעו"ד המייצג תוך שמירה על עיקרון של הזכות לייצוג משפטי.

כאמור, אנו נתקלים בטענות דחיה שכאלה מטעם חברת הביטוח והדוגמאות לעיל הנן רק "על קצה המזלג" ליצירתיות של חברת הביטוח בעת שהן נדרשות לשלם את תגמולי הביטוח.

אנו קוראים לכם ואמורים באופן פשוט וברור: החלטת חברת הביטוח "אינה סוף פסוק" יש לבחון את טענת הדחייה באפן מקצועי באמצעות עו"ד המתמחה בתחום.

מטרתנו לנסות ולהקל על האוכלוסייה בעלת הצורך הסיעודי ועל משפחתם על ידי הנגשת היכולת למימוש הזכויות בביטוח הסיעודי באמצעות משרדנו.

אנו יודעים כיצד להשיג עבורכם את הפיצוי עם כמה שפחות טרדה עבורכם ועבור יקיריכם, לכן המסר שלנו פשוט: אסור לוותר, תנו לנו להילחם בשבילכם.

עורך דין ביטוח סיעודי
עורך דין ביטוח סיעודי

עו”ד ביטוח סיעודי

בנים ובנות רבים להורים סיעודיים קורסים תחת הנטל הנדרש בטיפול בהוריהם ופעמים רבות אינם מוצאים את הזמן, הידע הנדרש והכוחות הנפשיים לפנות ולממש את זכותם מפוליסת הביטוח הסיעוד. 

במקרים אחרים חברות הביטוח דוחות את תביעת הסיעוד כמעט באופן אוטומטי ותעצומות הנפש הנדרשות להתמודד עם תאגידי הביטוח בנקודת הזמן המורכבת הזאת, לרוב אינן נמצאות. 

התוצאה היא כי חולים סיעודיים רבים ובני משפחותיהם פעמים רבות מתייאשים ומרימים ידיים מתוך עלבון מהחלטת הדחייה, מתוך חוסר בידע, מתוך יאוש נוכח המצב הרפואי והמשפחתי החדש ולפעמים בשל כולם גם יחד.   

לבדיקה ראשונית, ללא עלות לחץ כאן

חשוב לנו בנקודה זו להגיד לכם: דחיית התביעה אינה סוף פסוק, נהפוך הוא. 

לעו"ד ביטוח סיעודי יש הרבה מאד מה לתרום לכם לפני הגשת התביעה לחברות הביטוח ואף אחרי שפינתם וקיבלתם החלטה הדוחה את תביעתכם. 

אף "ברי המזל" שתביעתם לגמלת סיעוד התקלה יכולים, וחשוב שיתייעצו עם עו"ד לתביעות סיעוד, וזאת מאחר שחברות הביטוח יאשרו תביעה על פי רוב מרגע זה ואילך, כאשר מבוטחים רבים זכאים לקבל פיצויים באופן רטרואקטיבי וסכום גבוה ביותר באופן מצטבר.  

לחצו וקראו על המלצות של לקוחות משרדנו

חוזרי המפקח על הביטוח

בשנת 2013 יצא חוזר מטעם המפקח על הביטוח המתייחס לתוכניות הביטוח הסיעודי. 

חוזרי המפקח על הביטוח כוללים הוראות והגדרה של מצבים שונים המוגדרים כאירועים ביטוחיים בהם:

 • מצב בריאותי ותפקודי ירוד כתוצאה ממחלה המקשה על המטופל לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הבסיסיות ביותר כגון להתלבש, לקום ולשכב, לאכול ולשתות, להתרחץ, להתנייד ולשלוט על הסוגריים.
 • מצב של תשישות נפש הכולל פגיעה קוגניטיבית וירידה בתפקוד המנטלי של המטופל כתוצאה ממצב דימנטי הדרוש השגחה במרבית שעות היממה. מרבית חברות הביטוח שולחות מומחים הנעזרים במבחן מיני מנטל, מדובר על שאלון הבוחן את התחומים בהם חווה המטופל קשיים קוגניטיבי.

התמודדות עורך דין ביטוח סיעודי מול תאגידי הביטוח

מטופלים סיעודיים, בין שהם ילדים, מבוגרים או קשישים, מוגבלים ביותר ביכולתם להתמודד מול תאגידי הביטוח. 

חוסר האיזון ביחסי הכוחות נותן לחברת הביטוח תמריץ לדחות תביעות באופן שאינו מוצדק ובמגוון תירוצים רחב. 

מטופל סיעודי אשר חסך כל חייו ליום שחור, עלול למצוא עצמו בזמן האמת ללא כיסוי להוצאותיו ההולכות וגדלות. 

תמונת המצב שונה בתכלית כאשר נעזרים בליווי של עו”ד ביטוח סיעודי. 

סיכויי ההצלחה של תביעה המוגשת על ידי עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח סיעוד עולים באופן משמעותי ביותר עוד בטרם הוגשה תביעה לבית המשפט:

 • עו"ד ביטוח סיעודי ידאג להכין עבורכם את התיעוד הרפואי הרלוונטי שיציג את מצבו של החולה הסיעודי בהתאם לתנאי פוליסת הסיעוד ולמקסם את תקופת הזכאות שרלוונטית עבורכם. 
 • עו"ד ידאג לפנות למומחים הרפואיים הטובים ביותר אשר יבחנו את הבסיס הרפואי לצורך תמיכה  בטענותיכם ויחזקו את תביעתכם באופן שיקשה על חברות הביטוח לדחותן. 
 • עורך דין ביטוח סיעודי יתלווה איתכם לבדיקת המומחים מטעם חברות הביטוח וידאג לוודא כי הבדיקה נערכת באופן ראוי שמכבד את כבודו של המבוטח ויכול להציג בפני הרופא את המצב התיפקודי באופן משקף.
 • עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי ידאג לעמוד בקשר מול חברת הביטוח ויבטיח שההליך יתנהל באופן מהיר ויעיל ולא יאפשר לחברות הביטוח "למרוח" את הזמן מבלי שהחולה הסיעודי יקבל את מלוא התשלומים המגעים לו, כאשר אנו יודעים שבתביעות אלה מרכיב הזמן הוא קריטי למתן טיפול מייטבי למטופל הסיעודי. 

חברות הביטוח מבינות שכאשר מעורב בעניין עורך דין ביטוח סיעודי המבין ומתמחה בתביעות סיעוד, היכולת שלהן לדחות את התביעה ללא סיבה כבדת משקל אשר תחזיק גם בבית המשפט מאוד מצטמצמת. 

לצד האמור, לחברות הביטוח אינטרס ברור וממשי שלא לשלם גמלה בגובה אלפי שקלים לחודש, והן יודעת שמשיכת הזמן פועלת לטובתן כאשר מרבית החולים הסיעודיים הם קשישים לקראת סוף חייהם. 

כך, בדרך כלל מוצאות חברות הביטוח עילה טכנית או רפואית בשביל לדחות את התביעה הראשונית המוגשת אליהן ללא כל הצדקה. 

בנקודה זו מומחיותו וניסיונו של עו”ד בביטוח הסיעודי יעמדו כיתרון ממשי וברור ללקוחותיו. 

אמנם, אחד הכינויים השגורים בתחום הוא עו”ד דחיית תביעות סיעוד, מן הטעם שמרבית התביעות נדחות בחברות הביטוח, אך עו”ד לתביעות סיעוד טוב אשר מכיר את חוק הסיעוד, את חוזה ביטוח ואת הנחיות המפקחת על הביטוח ידע כיצד לתקוף את מכתבי הדחייה של חברות הביטוח ולאלץ אותן לשלם למבוטח הסיעודי את מלוא התשלומים המגיעים לו. 

הטיפול של עו"ד ביטוח סיעודי יפחית את הנטל מכתפי המשפחה ויאפשר לה לחזור ולנהל אורח חיים שגרתי ככל הניתן. 

עו"ד יסייע לחולה הסיעוד לקבל את הגמלה לה הוא זכאי במהירות וביעילות.

ההשפעה הקשה שיש לדחיית תביעת סיעוד על המבוטח ומשפחתו

אירוע של דחיית תביעת סיעוד, בשונה מהליכים משפטים אחרים בדרך כלל אינו סובל דיחוי. חברות הביטוח מנסות להרוויח זמן, משום שעבורן ‘זמן’ זה ‘כסף’ – הכסף שהן חוסכות ולא משלמות לכם בזמן שמתנהל משא ומתן על כסף שמגיע לכם בדין ושעבורו שילמתם פרמיה כל החיים. 

כאשר עלות הטיפול בחולה סיעודי יכולה להסתכם בעשרות אלפי שקלים מדי חודש, הרי שמדובר במלחמת ההתשה שניתן למנוע על ידי סיוע של עו"ד ביטוח סיעוד.

מנגד, לחברת הביטוח יש את כל הזמן, הכסף והאינטרס לנהל התדיינות ארוכה ככל הניתן, ולדחות את המבוטח בטענות שונות. 

כאשר אלו הם יחסי הכוחות הרי שניהול מאבק, ללא עו"ד ביטוח סיעוד, על קבלת גמלה לה אתם זכאים וזקוקים ואשר עליה שילמתם משך שנים ארוכות בציפייה כי תעמוד לרשותם בעת הצורך גובה מהמטופל הסיעודי ומקרוביו עומס רגשי, כלכלי, תסכול ומצוקה אמיתיים. 

עו”ד לתביעות ביטוח סיעודי טוב מבין היטב את המורכבות שבצומת הדרכים הזו וידע איך לנתב את ההליך המשפטי למען האינטרס הרחב של המבוטח, ובמידת הצורך ידע כיצד להגיע לפשרה נכונה ומהירה מול חברת הביטוח או להמשיך ולנהל מאבק משפטי באופן אגרסיבי מול חברת הביטוח עד לקבלת מלוא הזכויות המגיעות לחולה הסיעודי. 

עורך דין ביטוח סיעודי עם ניסיון, צריך לדעת לזהות את צרכי המטופל ומשפחתו ולקבל עבורם את הפיצוי המקסימלי במינימום זמן.

המדובר ביתרון חשוב שיש לקחת בחשבון כאשר מתנהלים מול חברות הביטוח.

נדגיש: ככל שיגיעו המטופל ומשפחתו בשלב מוקדם יותר, יוכל עורך הדין להשפיע בצורה הרבה ביותר על התפתחות ההליך ועל סיכוי התביעה.  

עורך דין ביטוח סיעודי יוכל לסייע במילוי טפסי התביעה לגמלת סיעוד. לסוגיית מילוי הטופס השלכות קריטיות על ההליך כולו והאמור בו יכול להשפיע ולהתוות את ההליך המשפטי כולו. 

מילוי נכון של התביעה הראשונית יכול להפחית את הסיכוי שתתקלו בדחיות מיותרות של התביעה ויקצר את ההליך.  

נציין כי חולים סיעודיים רבים אינם מודעים לקיומה של פוליסת סיעוד על שמם וזאת מאחר שקופות החולים מבטחות בביטוח סיעודי את מרבית מבוטחיהן. 

ביכולתו של עו"ד לביטוח סיעוד גם לבחון קיומן של פוליסות חופפות או משלימות ולגבש עבורכם את מתווה הפניה אליהן באופן שימקסם את סך הגמלה שתגיע למטופל הסיעודי. 

 

מתי הכי נכון לפנות לעו"ד ביטוח סיעודי?

פניה מוקדמת לעורך דין לתביעות ביטוח סיעודי תפחית מהעומס הכלכלי והטיפולי מהמשפחה ותעלה את סיכויי התביעה.

עו"ד יכין את המבוטח ומשפחתו לבחינתה של חברת הביטוח בפני הבדיקות שנערכות על ידי המומחים הרפואיים מטעמן וגם בפני חוקרים פרטיים מטעם חברות הביטוח.

עורך דין ביטוח סיעודי יתלווה לחולה הסיעודי בעת הבדיקה באופן אשר גם בו יש כדי למנוע הפעלת מניפולציות על תוצאות הבדיקה לטובתה של חברת הביטוח. 

סקירת ההליך בטרם הגעת חברת הביטוח לבית המטופל תסייע לו בצמצום אי הוודאות ותחושת החדירה לפרטיותו, זאת כאשר הבחינה המתבצעת עלולה פעמים רבות לגרום לחוסר נוחות עד אשר מבוטחים מבקשים לוותר על זכותם רק שלא ירגישו מושפלים בעת הבדיקה של חברת הביטוח. 

עורך דין ביטוח סיעודי המבין לעומק את תחום הסיעוד יוכל לסייע למטופל הסיעודי במיצוי זכויותיו אף מעבר לדחיית תביעת הסיעוד למשל במוסד לביטוח לאומי מס הכנסה ועוד. 

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד מהמוסד לביטוח לאומי יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. 

קצבת סיעוד בכסף מעניקה לזכאים סיוע כספי ומגוון שירותים שנועדו לסייע להם בביצוע פעולות היומיום וכן השגחה במידת הצורך מהמוסד לביטוח לאומי. 

הקצבה מוענקת עבור מי שהינו תושב ישראל והגיע לגיל פרישה וזקוק לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות או להשגחת הזולת. 

במסגרת השירותים הניתנים, הזכאים לקצבת סיעוד בכסף מקבלים סיוע בשירותי כביסה, לחצן מצוקה, ביקורים במרכז יום, סיוע של מטפלת ועוד.

קבלת שירותים סיעודיים או גמלת סיעוד בכסף

מי שמעוניין להמיר את הזכאות לשירותי הסיעוד לכסף, יכול לבחור להעסיק את המטפל באופן ישיר וללא תיווך ולקבל את קצבת הסיעוד בכסף לחשבון הבנק שלו מהמוסד לביטוח לאומי. 

כמו כן, ניתן לשלב בין קבלת קצבת הסיעוד בכסף באופן חלקי במקביל לקבלת שירותים נדרשים בהתאם לצורך. 

קבלת קצבת סיעוד בכסף מהמוסד לביטוח לאומי מספקת יתרון חשוב וברור שהינו קבלת סכום גבוה יותר למשפחה מזה המועבר כאשר המטפל מועסק דרך חברת סיעוד. 

בהערת אגב נדגיש כי יש לשים לב שהמטופל ובני משפחתו הינם המעסיקים הבלעדיים של המטפל ועליהם לדאוג לכל העניינים הבירוקרטיים הכרוכים בהעסקה.

בכל מקרה של הגשת תביעה לקבלת גמלת סיעוד, בין אם כשירותים ובין אם כקצבת סיעוד בכסף, הרי שחשוב להיעזר בשירותים משפטיים מקצועיים של עורך דין ביטוח סיעודי המומחה בהגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי ובהגשת תביעות נגד חברות הביטוח.

מה מטרתו של הביטוח הסיעודי?

ביטוח סיעודי הוא סוג של פוליסת ביטוח שנועדה להוות רשת ביטחון כלכלית שתעניק לאדם במצב סיעודי ודאות וביטחון פיננסי בכל הקשור להתמודדות עם העלויות הנדרשות במצב זה, כגון עלויות של שירותי סיעוד העשויים לכלול טיפול צמוד בבית של עובד זר, עלויות של מוסד סיעודי וציוד לטיפול סיעודי בהתאם למצב הרפואי כמו טיטולים, מנוף הרמה למיטה וכו'. סוג זה של פוליסות ביטוח יכול לעזור לאנשים לשלם עבור הטיפול שהם צריכים במידה שהם אינם מסוגלים לבצע פעולות יומיומיות, כגון: הליכה, מעברים משכיבה או ישיבה, רחצה, הלבשה, אכילה ואי שליטה על סוגר השתן או הצואה. בנוסף, הפוליסה מעניקה פיצוי כספי למי שהוגדר כתשוש נפש וזקוק להשגחה של הזולת במרבית שעות היממה. מצב סיעודי יכול להיגרם ממספר סיבות לרבות גיל, נכות או מחלה כרונית מגבילה.

מהי האחריות של עורך דין ביטוח סיעודי?

עורך דין ביטוח סיעודי הינו עורך דין המתמחה בסיוע לאנשים במצב סיעודי ו/או משפחותיהם לנווט בעולם המורכב של פוליסות ביטוח סיעודי ותביעות. עורכי הדין המתמחים בתחום נדרשים להבנה בעולם הרפואי תוך הבנה והכרות משפטית עם עולם הביטוח. עורכי דין אלה יכולים לעזור לאנשים להבין מה כולל כיסוי הפוליסה שלהם, מתי נכון להגיש תביעות ומתי נדרש לערער על תביעות שנדחו על ידי חברות הביטוח.

אחד מהתפקידים העיקריים של עורך דין ביטוח סיעודי הוא לסייע ללקוחות להבין את התנאים וההגבלות של פוליסת הביטוח הסיעודי שלהם. זה כולל סקירת הפוליסה יחד עם הלקוח כדי להבטיח שהוא מבין היטב את הלשון ואת כל הסעיפים הכלולים ואלו שלא.

תפקיד מרכזי של עו"ד ביטוח סיעודי הוא ללוות לקוחות שמטרתם להגיש תביעות ביטוח סיעודי ולערער על כאלו שנדחו. חברות הביטוח עשויות לדחות תביעות ממגוון סיבות, כמו למשל היעדר תיעוד רפואי או שמא סעיף שאינו מכוסה בפוליסה. עורך דין ביטוח סיעודי יכול לסייע ללקוחות לאסוף את המסמכים הדרושים ולטעון בתוקף לאישור תביעתם. במידה שהתביעה תידחה, יכול עורך הדין לסייע ללקוח לערער על ההחלטה ולייצג אותו בכל הליך משפטי שיהווה את המשך המאבק.

איך מאתרים עורך דין ביטוח סיעודי מצוין?

בבואנו לבחור עורך דין ביטוח סיעודי, ישנם מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון. אנשי מקצוע אלו יכולים להיות יקרי ערך בסיוע לכם בתחום המורכב והרגיש של הביטוח הסיעודי ולהבטיח שתקבלו את כלל ההטבות המגיעות לכם. להלן מספר טיפים לבחירת עו"ד ביטוח סיעודי המתאים לצרכים שלכם:

1.     בדקו את ניסיון עורך הדין ותחום ההתמחות שלו

ביטוח סיעודי הוא תחום שההתמחות בו מדוקדקת ומורכבת, לכן חשוב לבחור בעורך דין בעל ניסיון רב בתחום זה. חפשו עורך דין העוסק בתחום זה מספר שנים, תוך שהוא מחזיק ברקורד מספק של הצלחה. כמו כן, מומלץ לחפש עורך דין המתמחה במיוחד בביטוח סיעודי שכן הוא יבין לעומק את פרטי הפרטים של הפוליסות ומצבי סיעוד כאלה ואחרים. רצוי לבדוק את השכלתו של עו"ד מעבר להיותו עו"ד והאם ייצג את חברות הביטוח בעבר, דבר שיוכל להוות פרספקטיבה חשובה לניהול התיק שלכם.

2.     בדקו מה המוניטין של עורך הדין והמשרד שלו

חשוב לבחור עורך דין ביטוח סיעודי בעל מוניטין מוכח. חפשו עורך דין בעל מוניטין טוב עם לקוחות עבר. בדקו את ההמלצות של משרד עורך הדין וניתן לבקש הפניות מלקוחות שהמליצו או לבקש המלצות מבעלי מקצוע אחרים בתחום.

3.     התחשבו בשכר הטרחה הנדרש

אמנם חשוב לבחור עורך דין ביטוח סיעודי מיומן ומנוסה, אבל לא פחות חשוב גם לקחת בחשבון את שכר הטרחה שתצטרכו להשקיע. תיקי ביטוח סיעודי יכולים להיות מורכבים ולגזול זמן רב, לכן חשוב למצוא עורך דין שיציע שכר טרחה ותנאים הוגנים. המלצה שלנו למצוא עו"ד שיאמין בסיכויי הצלחה של התיק שלכם וכפועל יוצא מזה יסכים לעבוד על התיק על בסיס הצלחה, כלומר על פי אחוזים שהתקבלו רק כאשר חברת הביטוח תשלם לכם את הפיצוי.

4.     חפשו עורך דין ביטוח סיעודי עם יכולות תקשורת גבוהות

הכרחי שתבחרו עורך דין ביטוח סיעודי שיודע לנהל שיח מכיל וקשוב, וכזה המחזיק ביכולת הנגשה של המידע המשפטי המבלבל והמורכב ללקוחות. אתם צריכים להרגיש בנוח לשאול שאלות ולקבל תשובות ברורות ומספקות מעורך הדין שלכם. לכן, חשוב ביותר לוודא מי בפועל מנהל את התביעה שלכם, האם זה עורך הדין איתו נפגשתם או שהתיק שלכם יועבר לטיפול עו"ד אחר ממשרדו.

זקוקים לעזרה?

למשרדנו ניסיון רב ועשיר בתביעות סיעוד, תביעות ביטוח סיעודי, וטיפול בטענות דחייה של חברות הביטוח השונות. 

כמו כן, למשרדנו התמחות ייחודית בשלל היבטים נוספים הנוגעים לכל הקשור בטיפול בחולה הסיעודי ובמשפחתו. 

משרד עורך דין רועי לייכטמן עומדים לרשותכם בכל עת ומאפשרים לכם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ללא עלות. אז למה אתם מחכים? 

שאלות נפוצות בנושא עורך דין ביטוח סיעודי

עו"ד מומחה יודע כיצד להתנהל מול חברת הביטוח ולדאוג למצות את זכויותיכם המלאות. כאשר אתם פונים לבד להתמודד מול חברות הביטוח בדר"כ לא יהיו לכם את הכלים ואת הידע לבצע את זה כהלכה.

מדובר על מצב שבו, כתוצאה מבעיה בריאותית – רפואית, מחלה קשה, תאונה או בשל הזקנה, האדם, בין אם מדובר על בחור צעיר או איש מבוגר, אינו מסוגל לבצע בעצמו ארבע מתוך שש הפעולות הבסיסיות השוטפות (מבחן ADL) או סובל מפגיעה קוגניטיבית ומוגדר כ"תשוש נפש".

בתחילת דרכו ייצג עו"ד לייכטמן את חברות הביטוח הגדולות במשק בתחום הסיעוד, דבר שעזר לו לרכוש ניסיון רב מבפנים. כיום, מייצג עו"ד לייכטמן תובעים פרטיים בלבד ועוסק בייצוג משפטים של מבוטחים סיעודיים, והוא נעזר בניסיון רב השנים שצבר משני צידי המתרס בתחום תביעות הסיעוד.

אנו זמינים בטלפון 03-8053322, בוואסטאפ שמופיע בתחתית האתר או שניתן להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
48 Google ביקורות
Yury Kozhevnikov
Yury Kozhevnikov
2023-01-22
עו"ד קפדני ומדויק מי שצריך טיפול אישי וחם - זה המקום
Ilya Abramovich
Ilya Abramovich
2023-01-10
המלצה חמה על עורך דין מעולה רועי לייכטמן, מומחה אמיתי בתחום מיצוי זכויות מול חברות הביטוח, מציג את כל האפשרויות בבירור, לא מוותר ונלחם עד הניצחון במקום שאחרים מוותרים. קיבלתי יחס אישי, מענה מהיר לכל פניה במשרד ובנייד, במילה אחת השירות ״חוויה״. המון תודה, תמשיך ותצליח :)
Haim Zazrin
Haim Zazrin
2023-01-07
פנינו לעו''ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבויות במוקדים שונים שהיו לנו בבית מהשכן.רועי הפגין כישרון, ויכולות, להגיע לתוצאות המקסימליות בקבלת העזרה בדרך היעילה והמהירה , לעשיית הצדק בנתינת פסק הדין שזכינו בו , וכן היחס האישי שקיבלנו. ממליצים בחום על עו''ד רועי לייכטמן לייצג במיקרים דומים ובמיקרים הרבים האחרים שיש לרועי את ההתמחות בהם מש' זזרין
Yali Gold
Yali Gold
2023-01-04
עורך דין רועי ליכטמן טיפל בתיק שלי במקצועיות ובמסירות שאין כמוה. שמו יכול להכנס למילון תחת הגדרות אלו. תותח כבד, דאג לכל הפרטים הקטנים תוך כדי קשר אישי ויחס חברי. רועי הגיע לעסקה מול בית המשפט שלא נופלת ממדהימה ועשה את הבלתי אפשרי. על הכל אני מודה לו בצורה שלא תתואר. מלך
lilach kantarovich
lilach kantarovich
2022-12-12
ממליצה בחום על עו"ד רועי לייכטמן. קיבלתי מענה אישי וליווי מקצועי, מהיר ובנוסף, יחס יוצא מהכלל.
עודד חן
עודד חן
2022-08-30
הטיפול היה מקצועי ומהיר . אני מאוד מרוצה מהתוצאות. יישר כוח רועי.
ליאל גלעדי
ליאל גלעדי
2022-08-25
ייעץ לנו במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום
יובל שלם
יובל שלם
2022-08-22
רועי טיפל באופן מהיר ומקצועי בתיק בענין נזקי הרכוש שלנו. היינו מרוצים מאד גם מהשרות, מהמקצועיות ומהתוצאה של התביעה.
tali avraham
tali avraham
2022-06-20
עו"ד מקצועי קשוב ונותן מענה מיידי בקי ברזי הביטוחים והתנהלות מול חברות הביטוח
שני בר
שני בר
2022-04-01
ממליצה בחום. הגעתי למשרד של רועי לאחר המלצה, קיבלתי יחס רגיש ואישי מצד רועי שליווה ותמך לאורך כל הדרך, תמיד עדכן ושיתף בכל. אני מרגישה שהוא נלחם ובסוף התוצאה הייתה מעבר לכל הציפיות שלי ובדיוק בזמן. תודה על הכל!

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

המלצות מלקוחותינו

[grw place_photo="https://law-rl.co.il/wp-content/uploads/2020/06/F2.jpg" place_name="רועי לייכטמן, משרד עורכי דין" place_id="ChIJr2p00ktLHRURGEDkv4lkJ5M" reviews_lang="iw" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]

כתבו עלינו

נושאים נוספים בנושא סיעוד

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

אתה כבר לא סיעודי

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור מצער אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו. כתוצאה מהפגיעה

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעודי כללית הראל

מהו ביטוח סיעודי קבוצתי במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט 'דחיית תביעות ADL' מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של 'דחיית תביעת adl' בדרך

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

החמרת מצב נכות כללית

החיים מציבים בפנינו אתגרים רבים שאינם תמיד צפויים. אנשים שואפים בדרך כלל לחיים בריאים בהם הם יכולים לעבוד, להתפרנס, לבלות, לגדל משפחה וכן הלאה. אך

קרא עוד »

הכל על תביעת סיעוד

מאמר שיעשה לכם סדר אם אתם לקראת תביעת סיעוד רבים מאיתנו היו מעוניינים ברשת ביטחון כלכלית במקרים של חולי קיצוני או מוגבלות, על כן בשנים

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים 'התמודדות תביעות סיעוד' ימצא

קרא עוד »

זכויות לילד עם אוטיזם

הורים לילד עם אוטיזם בישראל? כדאי שתכירו זכויות לילד עם אוטיזם והוריו. גידול ילד על הספקטרום מהווה אתגר לא פשוט ובהתאם לנסיבות הדאגה לצרכיו עשויה

קרא עוד »

חוק סיעוד

חוק סיעוד במדינת ישראל קובע כי גמלת סיעוד ניתנת ע"י המוסד לביטוח לאומי. חוק ביטוח סיעוד חוקק בכנסת בשנת 1986 והוא מופעל על ידי משרד

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

מה נותנים אחוזי נכות?

זכאות לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי תנאי הזכאות לקבלת קצבה מורכבים מארבע חלקים: ראשית, על התובע להיות תושב ישראל, שגילו גדול מ-18 אך נמוך

קרא עוד »

מוסדות לתשישות נפש

הזדקנות  הינו תהליך הדרגתי, בהתחלה מתחילים להרגיש את הפגיעה בפרקים, בשרירים ובגב, מתקשים יותר ללכת, ישנים פחות טוב או דווקא ישנים המון, התאבון משתנה, מצבי

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

מימוש זכויות סיעודיות

זקנה ותלות הן חלק בלתי נפרד ממעגל החיים. עם העלייה בתוחלת החיים, יותר ויותר אנשים זקוקים לעזרה בפעולות היום יום ובטיפול אישי. אך לא רק

קרא עוד »

סיעוד

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים: במצב דמנטי ו/או

קרא עוד »

סיעוד ילדים

מחפשים מידע בנושא תביעות סיעוד ילדים? אנו נוטים לחשוב כי מצב סיעודי קורה אך ורק לקשישים אך המציאות מלמדת כי הורים רבים נדרשים להתמודד עם

קרא עוד »

עורך דין ביטוח סיעודי

ביטוח סיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי.  הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב

קרא עוד »

עורך דין תביעות סיעוד

אינכם יודעים לעולם מתי תזדקקו לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד לעיתים ללא הכנה מוקדמת אנו ניצבים לפני סיטואציה בה מצבו הרפואי שלנו או של

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח 'זמן' מקבל

קרא עוד »

קצבת סיעוד

אזרחי המדינה שהינם בגיל פרישה עלולים להיתקל באתגרים ייחודיים (בפרט בשנותיהם המאוחרות). קצבאות סיעוד מבקשות להבטיח את רווחתם של האזרחים הללו ומעניקה להם סיוע כלכלי

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

שיתוק מוחין

CP – שיתוק מוחין הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר לנכות מוטורית. על פי ההגדרה העדכנית, שיתוק מוחין היא קבוצה של הפרעות קבועות בהתפתחות התנועה והיציבה

קרא עוד »

תביעות ביטוח סיעודי

אחד מהחששות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא להפוך לסיעודיים, ובכך ליפול לנטל על בני משפחתם וקרוביהם. לכן, הם רוכשים במהלך החיים ביטוח סיעודי. כך,

קרא עוד »

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד – מדריך תביעת סיעוד מעודכן 2024 [חובה!] מבוא למדריך תביעות סיעוד החיים מלמדים אותנו שללא התרעה מוקדמת עלולה להתווסף הוצאה בלתי צפויה: הוצאות

קרא עוד »

תביעת סיעוד רטרואקטיבית

התקופה שבה מצבו של קרוב משפחה אהוב משתנה באופן דרסטי, הינה עמוסה רגשית ודורשת אין סוף משימות שקשורות למצב ולטיפול הרפואי. זו הסיבה שבגללה נזכרים,

קרא עוד »

תשוש נפש

ככל שאנו מתבגרים הסיכון לחלות במחלות סיסטמיות או להיפצע בצורה חמורה ממקרים כאלו ואחרים, עולה באופן עקבי. עם זאת, תופעה אשר כוללת בתוכה מספר סימפטומים

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא
המשרד בתקשורת

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

[leadercf7 campid="9628"]

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

ייתכן ומגיע לך הרבה כסף!

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות!

סמן/י את הצורך

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: