עו”ד ביטוח סיעודי

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. 

הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב דמנטי ו/או שנזדקק לעזרת הזולת לצורך ביצוע פעולות יומיומיות פשוטות ביותר כגון:

 • הליכה
 • רחצה
 • הלבשה
 • קימה ממיטה או כיסא
 • אכילה ושליטה על סוגרים.

החיים מלמדים אותנו כי ללא התראה מוקדמת עלולה להתווסף הוצאה בלתי צפויה לחיינו: הוצאות לצרכים של אדם סיעודי. 

הוצאות שכאלה יכולת להיות מעמסה כלכלית עצומה.

על מנת להימנע מתשלום בשל העזרה הסיעודית הנדרשת, אנו רוכשים ביטוח סיעודי.

לבדיקה ראשונית, ללא עלות לחץ כאן

הביטוח הסיעוד אמור, לכאורה, לתת לנו מענה. למה לכאורה?

כי אנו נתקלים במצבים בהם חברות הביטוח גובות מהציבור סכומי עתק במשך שנים בכל חודש בחודשו, ובעת צרה כאשר מתקיים מצב סיעודי, מנסות חברת הביטוח להתנער מהתחייבותן תוך מתן תירוצים שאינם תואמים את המציאות…

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף

בדיקה להערכת סיכויי תביעתך ללא התחייבות

סמן/י את הצורך

אנו נתקלים במצבים כאלה על בסיס יום יומי כגון:

 • המצב הרפואי אינו עונה להגדרה בפוליסה ולכן חברת הביטוח אינה צריכה לשלם תגמולי ביטוח.
 • אח או רופא מטעם חברת הביטוח שמחליט כי המבטח לא מדיף ריח של שתן ולכן לא ניתן להכיר בו כמבוטח שיש לו קושי בביצוע פועלות היום יומיות.
 • אמנם המוסד לביטוח לאומי הכיר במצב הסיעודי אבל החלטתם אינה מחייבת את חברת הביטוח.
 • המבטח הסתיר מידע מחברת הביטוח בעת מועד הצטרפות לביטוח בכוונת מרמה.
 • המבוטח לא הצהיר מיוזמתו אודות מצבו הרפואי לאשורו בעת המועד להצטרפות לביטוח.
 • מצבו סיעודי אבל זה החל בטרם הצטרף לביטוח.
 • למרות התיעוד הרפואי ודעת המומחים הרפואיים, חוקרים פרטיים מטעם חברת הביטוח סיפרו שראו את המבטח מבצע תנועות גוף מהם ניתן ללמוד שהוא מבצע פעולות רחצה, הלבשה, מעברים והליכה בכוחות עצמו.

חוקר פרטי אינו רשאי לפנות למבוטח סיעודי המיוצג על ידי עורך דין

כאמור, חברות הביטוח אינן מסתפקות בבדיקת המצב הרפואי של החולה הסיעודי כפי שהוא עולה מהמסכים הרפואיים ולעיתים מוצאות לנכון להיעזר בחוקרים פרטיים אשר כל מטרתם היא לספק לחברת הביטוח ממצאים שיסעו לשלול את הגמלה הסיעודית.

המדובר בהתנהלות מטרידה שלא פעם נעשית באופן מקומם ולעיתים אף באופן לא חוקי.

לכן יש לפניה לעורך דין לתביעות סיעוד ייתרון נוסף, מאחר שלחברת הביטוח אסור לפנות באופן ישיר למבוטח סיעודי המיוצג על ידי עו"ד.

גם כאשר חברת הביטוח מנסה את מזלה ופונה לחולה הסיעודי באפשרותו להפנות לעו"ד המייצג תוך שמירה על עיקרון של הזכות לייצוג משפטי.

כאמור, אנו נתקלים בטענות דחיה שכאלה מטעם חברת הביטוח והדוגמאות לעיל הנן רק "על קצה המזלג" ליצירתיות של חברת הביטוח בעת שהן נדרשות לשלם את תגמולי הביטוח.

אנו קוראים לכם ואמורים באופן פשוט וברור: החלטת חברת הביטוח "אינה סוף פסוק" יש לבחון את טענת הדחייה באפן מקצועי באמצעות עו"ד המתמחה בתחום.

מטרתנו לנסות ולהקל על האוכלוסייה בעלת הצורך הסיעודי ועל משפחתם על ידי הנגשת היכולת למימוש הזכויות בביטוח הסיעודי באמצעות משרדנו.

אנו יודעים כיצד להשיג עבורכם את הפיצוי עם כמה שפחות טרדה עבורכם ועבור יקיריכם, לכן המסר שלנו פשוט: אסור לוותר, תנו לנו להילחם בשבילכם.

לחצו וקראו על המלצות של לקוחות משרדנו

עו

עו”ד ביטוח סיעודי

בנים ובנות רבים להורים סיעודיים קורסים תחת הנטל הנדרש בטיפול בהוריהם ופעמים רבות אינם מוצאים את הזמן, הידע הנדרש והכוחות הנפשיים לפנות ולממש את זכותם מפוליסת הביטוח הסיעוד. 

במקרים אחרים חברות הביטוח דוחות את תביעת הסיעוד כמעט באופן אוטומטי ותעצומות הנפש הנדרשות להתמודד עם תאגידי הביטוח בנקודת הזמן המורכבת הזאת, לרוב אינן נמצאות. 

התוצאה היא כי חולים סיעודיים רבים ובני משפחותיהם פעמים רבות מתייאשים ומרימים ידיים מתוך עלבון מהחלטת הדחייה, מתוך חוסר בידע, מתוך יאוש נוכח המצב הרפואי והמשפחתי החדש ולפעמים בשל כולם גם יחד.   

לבדיקה ראשונית, ללא עלות לחץ כאן

חשוב לנו בנקודה זו להגיד לכם: דחיית התביעה אינה סוף פסוק, נהפוך הוא. 

לעו"ד ביטוח סיעודי יש הרבה מאד מה לתרום לכם לפני הגשת התביעה לחברות הביטוח ואף אחרי שפינתם וקיבלתם החלטה הדוחה את תביעתכם. 

אף "ברי המזל" שתביעתם לגמלת סיעוד התקלה יכולים, וחשוב שיתייעצו עם עו"ד לתביעות סיעוד, וזאת מאחר שחברות הביטוח יאשרו תביעה על פי רוב מרגע זה ואילך, כאשר מבוטחים רבים זכאים לקבל פיצויים באופן רטרואקטיבי וסכום גבוה ביותר באופן מצטבר.  

לחצו וקראו על המלצות של לקוחות משרדנו

חוזרי המפקח על הביטוח

בשנת 2013 יצא חוזר מטעם המפקח על הביטוח המתייחס לתוכניות הביטוח הסיעודי. 

חוזרי המפקח על הביטוח כוללים הוראות והגדרה של מצבים שונים המוגדרים כאירועים ביטוחיים בהם:

 • מצב בריאותי ותפקודי ירוד כתוצאה ממחלה המקשה על המטופל לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הבסיסיות ביותר כגון להתלבש, לקום ולשכב, לאכול ולשתות, להתרחץ, להתנייד ולשלוט על הסוגריים.
 • מצב של תשישות נפש הכולל פגיעה קוגניטיבית וירידה בתפקוד המנטלי של המטופל כתוצאה ממצב דימנטי הדרוש השגחה במרבית שעות היממה. מרבית חברות הביטוח שולחות מומחים הנעזרים במבחן מיני מנטל, מדובר על שאלון הבוחן את התחומים בהם חווה המטופל קשיים קוגניטיבי.

התמודדות עו"ד ביטוח סיעודי מול תאגידי הביטוח

מטופלים סיעודיים, בין שהם ילדים, מבוגרים או קשישים, מוגבלים ביותר ביכולתם להתמודד מול תאגידי הביטוח. 

חוסר האיזון ביחסי הכוחות נותן לחברת הביטוח תמריץ לדחות תביעות באופן שאינו מוצדק ובמגוון תירוצים רחב. 

מטופל סיעודי אשר חסך כל חייו ליום שחור, עלול למצוא עצמו בזמן האמת ללא כיסוי להוצאותיו ההולכות וגדלות. 

תמונת המצב שונה בתכלית כאשר נעזרים בליווי של עו”ד ביטוח סיעודי. 

סיכויי ההצלחה של תביעה המוגשת על ידי עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח סיעוד עולים באופן משמעותי ביותר עוד בטרם הוגשה תביעה לבית המשפט:

 • עו"ד לביטוח סיעודי ידאג להכין עבורכם את התיעוד הרפואי הרלוונטי שיציג את מצבו של החולה הסיעודי בהתאם לתנאי פוליסת הסיעוד ולמקסם את תקופת הזכאות שרלוונטית עבורכם. 
 • עו"ד ידאג לפנות למומחים הרפואיים הטובים ביותר אשר יבחנו את הבסיס הרפואי לצורך תמיכה  בטענותיכם ויחזקו את תביעתכם באופן שיקשה על חברות הביטוח לדחותן. 
 • עו"ד ביטוח סיעודי יתלווה איתכם לבדיקת המומחים מטעם חברות הביטוח וידאג לוודא כי הבדיקה נערכת באופן ראוי שמכבד את כבודו של המבוטח ויכול להציג בפני הרופא את המצב התיפקודי באופן משקף.
 • עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי ידאג לעמוד בקשר מול חברת הביטוח ויבטיח שההליך יתנהל באופן מהיר ויעיל ולא יאפשר לחברות הביטוח "למרוח" את הזמן מבלי שהחולה הסיעודי יקבל את מלוא התשלומים המגעים לו, כאשר אנו יודעים שבתביעות אלה מרכיב הזמן הוא קריטי למתן טיפול מייטבי למטופל הסיעודי. 

חברות הביטוח מבינות שכאשר מעורב בעניין עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי המבין ומתמחה בתביעות סיעוד, היכולת שלהן לדחות את התביעה ללא סיבה כבדת משקל אשר תחזיק גם בבית המשפט מאוד מצטמצמת. 

לצד האמור, לחברות הביטוח אינטרס ברור וממשי שלא לשלם גמלה בגובה אלפי שקלים לחודש, והן יודעת שמשיכת הזמן פועלת לטובתן כאשר מרבית החולים הסיעודיים הם קשישים לקראת סוף חייהם. 

כך, בדרך כלל מוצאות חברות הביטוח עילה טכנית או רפואית בשביל לדחות את התביעה הראשונית המוגשת אליהן ללא כל הצדקה. 

בנקודה זו מומחיותו וניסיונו של עו”ד בביטוח הסיעודי יעמדו כיתרון ממשי וברור ללקוחותיו. 

אמנם, אחד הכינויים השגורים בתחום הוא עו”ד דחיית תביעות סיעוד, מן הטעם שמרבית התביעות נדחות בחברות הביטוח, אך עו”ד לתביעות סיעוד טוב אשר מכיר את חוק הסיעוד, את חוזה ביטוח ואת הנחיות המפקחת על הביטוח ידע כיצד לתקוף את מכתבי הדחייה של חברות הביטוח ולאלץ אותן לשלם למבוטח הסיעודי את מלוא התשלומים המגיעים לו. 

הטיפול של עו"ד ביטוח סיעודי יפחית את הנטל מכתפי המשפחה ויאפשר לה לחזור ולנהל אורח חיים שגרתי ככל הניתן. 

עו"ד יסייע לחולה הסיעוד לקבל את הגמלה לה הוא זכאי במהירות וביעילות.

ההשפעה הקשה שיש לדחיית תביעת סיעוד על המבוטח ומשפחתו

אירוע של דחיית תביעת סיעוד, בשונה מהליכים משפטים אחרים בדרך כלל אינו סובל דיחוי. חברות הביטוח מנסות להרוויח זמן, משום שעבורן ‘זמן’ זה ‘כסף’ – הכסף שהן חוסכות ולא משלמות לכם בזמן שמתנהל משא ומתן על כסף שמגיע לכם בדין ושעבורו שילמתם פרמיה כל החיים. 

כאשר עלות הטיפול בחולה סיעודי יכולה להסתכם בעשרות אלפי שקלים מדי חודש, הרי שמדובר במלחמת ההתשה שניתן למנוע על ידי סיוע של עו"ד ביטוח סיעוד.

מנגד, לחברת הביטוח יש את כל הזמן, הכסף והאינטרס לנהל התדיינות ארוכה ככל הניתן, ולדחות את המבוטח בטענות שונות. 

כאשר אלו הם יחסי הכוחות הרי שניהול מאבק, ללא עו"ד ביטוח סיעוד, על קבלת גמלה לה אתם זכאים וזקוקים ואשר עליה שילמתם משך שנים ארוכות בציפייה כי תעמוד לרשותם בעת הצורך גובה מהמטופל הסיעודי ומקרוביו עומס רגשי, כלכלי, תסכול ומצוקה אמיתיים. 

עו”ד לתביעות ביטוח סיעודי טוב מבין היטב את המורכבות שבצומת הדרכים הזו וידע איך לנתב את ההליך המשפטי למען האינטרס הרחב של המבוטח, ובמידת הצורך ידע כיצד להגיע לפשרה נכונה ומהירה מול חברת הביטוח או להמשיך ולנהל מאבק משפטי באופן אגרסיבי מול חברת הביטוח עד לקבלת מלוא הזכויות המגיעות לחולה הסיעודי. 

עורך דין לתביעות ביטוח סיעודי עם ניסיון, צריך לדעת לזהות את צרכי המטופל ומשפחתו ולקבל עבורם את הפיצוי המקסימלי במינימום זמן.

המדובר ביתרון חשוב שיש לקחת בחשבון כאשר מתנהלים מול חברות הביטוח.

נדגיש: ככל שיגיעו המטופל ומשפחתו בשלב מוקדם יותר, יוכל עורך הדין להשפיע בצורה הרבה ביותר על התפתחות ההליך ועל סיכוי התביעה.  

עו"ד לתביעות סיעוד יוכל לסייע במילוי טפסי התביעה לגמלת סיעוד. לסוגיית מילוי הטופס השלכות קריטיות על ההליך כולו והאמור בו יכול להשפיע ולהתוות את ההליך המשפטי כולו. 

מילוי נכון של התביעה הראשונית יכול להפחית את הסיכוי שתתקלו בדחיות מיותרות של התביעה ויקצר את ההליך.  

נציין כי חולים סיעודיים רבים אינם מודעים לקיומה של פוליסת סיעוד על שמם וזאת מאחר שקופות החולים מבטחות בביטוח סיעודי את מרבית מבוטחיהן. 

ביכולתו של עו"ד לביטוח סיעוד גם לבחון קיומן של פוליסות חופפות או משלימות ולגבש עבורכם את מתווה הפניה אליהן באופן שימקסם את סך הגמלה שתגיע למטופל הסיעודי. 

מתי הכי נכון לפנות לעו"ד ביטוח סיעודי?

פניה מוקדמת לעורך דין לתביעות ביטוח סיעודי תפחית מהעומס הכלכלי והטיפולי מהמשפחה ותעלה את סיכויי התביעה.

עו"ד יכין את המבוטח ומשפחתו לבחינתה של חברת הביטוח בפני הבדיקות שנערכות על ידי המומחים הרפואיים מטעמן וגם בפני חוקרים פרטיים מטעם חברות הביטוח.

עורך דין ביטוח סיעודי יתלווה לחולה הסיעודי בעת הבדיקה באופן אשר גם בו יש כדי למנוע הפעלת מניפולציות על תוצאות הבדיקה לטובתה של חברת הביטוח. 

סקירת ההליך בטרם הגעת חברת הביטוח לבית המטופל תסייע לו בצמצום אי הוודאות ותחושת החדירה לפרטיותו, זאת כאשר הבחינה המתבצעת עלולה פעמים רבות לגרום לחוסר נוחות עד אשר מבוטחים מבקשים לוותר על זכותם רק שלא ירגישו מושפלים בעת הבדיקה של חברת הביטוח. 

עורך דין ביטוח סיעודי המבין לעומק את תחום הסיעוד יוכל לסייע למטופל הסיעודי במיצוי זכויותיו אף מעבר לדחיית תביעת הסיעוד למשל במוסד לביטוח לאומי מס הכנסה ועוד. 

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד מהמוסד לביטוח לאומי יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. 

קצבת סיעוד בכסף מעניקה לזכאים סיוע כספי ומגוון שירותים שנועדו לסייע להם בביצוע פעולות היומיום וכן השגחה במידת הצורך מהמוסד לביטוח לאומי. 

הקצבה מוענקת עבור מי שהינו תושב ישראל והגיע לגיל פרישה וזקוק לסיוע בביצוע פעולות יומיומיות או להשגחת הזולת. 

במסגרת השירותים הניתנים, הזכאים לקצבת סיעוד בכסף מקבלים סיוע בשירותי כביסה, לחצן מצוקה, ביקורים במרכז יום, סיוע של מטפלת ועוד.

קבלת שירותים סיעודיים או גמלת סיעוד בכסף

מי שמעוניין להמיר את הזכאות לשירותי הסיעוד לכסף, יכול לבחור להעסיק את המטפל באופן ישיר וללא תיווך ולקבל את קצבת הסיעוד בכסף לחשבון הבנק שלו מהמוסד לביטוח לאומי. 

כמו כן, ניתן לשלב בין קבלת קצבת הסיעוד בכסף באופן חלקי במקביל לקבלת שירותים נדרשים בהתאם לצורך. 

קבלת קצבת סיעוד בכסף מהמוסד לביטוח לאומי מספקת יתרון חשוב וברור שהינו קבלת סכום גבוה יותר למשפחה מזה המועבר כאשר המטפל מועסק דרך חברת סיעוד. 

בהערת אגב נדגיש כי יש לשים לב שהמטופל ובני משפחתו הינם המעסיקים הבלעדיים של המטפל ועליהם לדאוג לכל העניינים הבירוקרטיים הכרוכים בהעסקה.

בכל מקרה של הגשת תביעה לקבלת גמלת סיעוד, בין אם כשירותים ובין אם כקצבת סיעוד בכסף, הרי שחשוב להיעזר בשירותים משפטיים מקצועיים של עורך דין ביטוח סיעודי המומחה בהגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי ובהגשת תביעות נגד חברות הביטוח.

למשרדנו ניסיון רב ועשיר בתביעות סיעוד, תביעות ביטוח סיעודי, וטיפול בטענות דחייה של חברות הביטוח השונות. 

כמו כן, למשרדנו התמחות ייחודית בשלל היבטים נוספים הנוגעים לכל הקשור בטיפול בחולה הסיעודי ובמשפחתו. 

משרד עורך דין רועי לייכטמן עומדים לרשותכם בכל עת ומאפשרים לכם לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ללא עלות. אז למה אתם מחכים?

השאירו פרטים עורך דין ביטוח סיעודי המתמחה בביטוח סיעוד יחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

 

המשרד בתקשורת

להערכת סיכוי תביעתך
ללא התחייבות

כדאי לדעת

לקוחות ממליצים

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 28 ביקורות
powered by Google
hagit aichenbaum
hagit aichenbaum
18:30 18 Nov 21
פנינו לעו"ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבות שהיתה לנו בבית מהשכן.רועי הפגין מקצועיות במקרה, יחס אישי ומהיר בכל פעם שהיתה... התקדמות בתיק, לשמחתינו זכינו בתביעה, אין ספק שאנחנו ממליצים עליו בחום לייצג במקרים דומים.מש' אייכנבאוםקראו עוד
שי שראבי
שי שראבי
11:23 17 Nov 21
שירות ויחס מהטובים שנתקלתי וכמובן עם ניסיון וידע עצוםתודה על כל השירות והעזרהכל דבר היה בסבלנות הסבר מקצועי... והדרכה,ושאתה מול חברות הביטוח ומנסים להוציא אותך שקרן ממליץ שאחד כמו רועי יהיה בגב שלכם!קראו עוד
Slava Rozenraukh
Slava Rozenraukh
11:45 28 Jul 21
I turned to Adv. Roi Leichtman after a car accident in which I was injured.From the first session I felt I was in the... right hands and I could trust him 100 percent.After about two years of treatment, in which I received guidance and explanation throughout the process, I can say that I was right in my choice.Thank you for everything.highly recommendקראו עוד
Dean Gerber
Dean Gerber
13:06 20 Jun 21
I met Roy at a very difficult point in my life, after an accident that left me paralyzed in a recovery bed, and with no... hope of returning to my job as a ski and fitness instructor. Roy accompanied me (from attending meetings at my home to phone calls and correspondence around the clock) with professionalism, sensitivity, gentleness and kindness that are not taken for granted at all nowadays. Roi's law firm provided me with all the tools and tolerance so I could get the compensation I deserved.Recommends to anyone who encounters the need, not to hesitate and turn hereקראו עוד
מחמוד טהה
מחמוד טהה
08:05 27 May 21
זה המקום הכי טוב. ועורך דין רועי לייכטמן התותח והזריז עובד מהלב ובאהבה ותמיד עוזר לאנשים ונותן להם את העבודה הכי טובה... שיש .ממליץ עליו אחרי תביעה שעשה לי הכי טובה והכי זריזהקראו עוד
יעל גרינברג
יעל גרינברג
06:44 23 May 21
There are a lot of lawyers, but finding one who is also very professional, even with personal service and genuine... caring and smoothness - is a very difficult task.I talked to a lot of lawyers before I got to Roy's office, and in the first conversation I realized that there are people who will take care of my interests, that there are people who understand my needs.Even then I saw in practice the professional ability and the much experience and the much experience he has. Highly recommend!!קראו עוד
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
18:02 08 May 21
To Adv. Roi Leichtman:I wanted to thank you for the professionalism at the highest level I have received from you, for... the attitude, the quick response to every question I had throughout the period you represented me.The truth was revealed in the verdict we received!Glad I chose you as the one who represented me in this trial.Straighten up, Svetlana Pinchasov / Petah Tikvaקראו עוד
הביקורות הבאות
js_loader

אודות הכותב: עו"ד רועי לייכטמן 

לעו"ד לייכטמן ניסיון רב בייצוג ובהבנת האינטרסים הן של המבוטחים והן של חברות הביטוח. הוא פתח משרד ומשתמש בידע ובניסיון הרב שצבר על מנת להפיק את המיטב עבור לקוחותיו. כיום, עו"ד לייכטמן מייצג אך ורק תובעים פרטיים, עוסק בייצוג משפטי לנפגעים בתחום הנזיקין והביטוח ודואג לאינטרסים של מבוטחים רבים שנדחו ע"י חברות הביטוח ולא זכו לממש את זכאותם.

המלצות מלקוחותינו

רועי לייכטמן, משרד עורכי דין
5.0
מבוסס על 28 ביקורות
powered by Google
hagit aichenbaum
hagit aichenbaum
18:30 18 Nov 21
פנינו לעו"ד רועי לייכטמן בעקבות רטיבות שהיתה לנו בבית מהשכן.רועי הפגין מקצועיות במקרה, יחס אישי ומהיר בכל פעם שהיתה... התקדמות בתיק, לשמחתינו זכינו בתביעה, אין ספק שאנחנו ממליצים עליו בחום לייצג במקרים דומים.מש' אייכנבאוםקראו עוד
שי שראבי
שי שראבי
11:23 17 Nov 21
שירות ויחס מהטובים שנתקלתי וכמובן עם ניסיון וידע עצוםתודה על כל השירות והעזרהכל דבר היה בסבלנות הסבר מקצועי... והדרכה,ושאתה מול חברות הביטוח ומנסים להוציא אותך שקרן ממליץ שאחד כמו רועי יהיה בגב שלכם!קראו עוד
Slava Rozenraukh
Slava Rozenraukh
11:45 28 Jul 21
I turned to Adv. Roi Leichtman after a car accident in which I was injured.From the first session I felt I was in the... right hands and I could trust him 100 percent.After about two years of treatment, in which I received guidance and explanation throughout the process, I can say that I was right in my choice.Thank you for everything.highly recommendקראו עוד
Dean Gerber
Dean Gerber
13:06 20 Jun 21
I met Roy at a very difficult point in my life, after an accident that left me paralyzed in a recovery bed, and with no... hope of returning to my job as a ski and fitness instructor. Roy accompanied me (from attending meetings at my home to phone calls and correspondence around the clock) with professionalism, sensitivity, gentleness and kindness that are not taken for granted at all nowadays. Roi's law firm provided me with all the tools and tolerance so I could get the compensation I deserved.Recommends to anyone who encounters the need, not to hesitate and turn hereקראו עוד
מחמוד טהה
מחמוד טהה
08:05 27 May 21
זה המקום הכי טוב. ועורך דין רועי לייכטמן התותח והזריז עובד מהלב ובאהבה ותמיד עוזר לאנשים ונותן להם את העבודה הכי טובה... שיש .ממליץ עליו אחרי תביעה שעשה לי הכי טובה והכי זריזהקראו עוד
יעל גרינברג
יעל גרינברג
06:44 23 May 21
There are a lot of lawyers, but finding one who is also very professional, even with personal service and genuine... caring and smoothness - is a very difficult task.I talked to a lot of lawyers before I got to Roy's office, and in the first conversation I realized that there are people who will take care of my interests, that there are people who understand my needs.Even then I saw in practice the professional ability and the much experience and the much experience he has. Highly recommend!!קראו עוד
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
18:02 08 May 21
To Adv. Roi Leichtman:I wanted to thank you for the professionalism at the highest level I have received from you, for... the attitude, the quick response to every question I had throughout the period you represented me.The truth was revealed in the verdict we received!Glad I chose you as the one who represented me in this trial.Straighten up, Svetlana Pinchasov / Petah Tikvaקראו עוד
הביקורות הבאות
js_loader

כתבו עלינו

נושאים נוספים בנושא סיעוד

אלצהיימר שלבים

מחלת האלצהיימר פוגעת בקשישים רבים ובישראל סובלים מהמחלה כ – 100 אלף אנשים. מדובר במחלה פרוגרסיבית הפוגעת בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות של החולה והיא מתבטאת בקשיים

קרא עוד »

את לא זכאית לכיסוי ביטוחי

הכביש הינו מקום דינמי ולעיתים בהעדר תשומת לב מספקת קורות, לצערנו הרב, תאונות דרכים שגורמת לנזקי גוף ונזקי רכוש. מאחר שתאונות שכאלה יכולות לקרות לכולנו, רובנו

קרא עוד »

אתה כבר לא סיעודי

לרוב אנו מייחסים מצבים סיעודיים רק לאוכלוסיה המבוגרת, אך לפנינו סיפור מצער אודות בחור בן 27 שנפגע בסופת שלגים בנפאל ואיבד את אצבעות ידיו. כתוצאה מהפגיעה

קרא עוד »

ביטוח לאומי חוק סיעוד

בישראל ישנו ביטוח לאומי מפואר. באמת. זאת לא בדיחה. הרבה מדינות היו מתאפרות במוסד לביטוח לאומי כמו שיש בישראל. אנחנו עם שאוהב להתלונן ותמיד ניתן

קרא עוד »

ביטוח לאומי קופת חולים

אם המוסד לביטוח לאומי דחה את התביעה שלכם, כדאי שתדעו שזה לא סוף הסיפור! תביעות נגד ביטוח לאומי קופת חולים במקרים סיעודיים ונכות יכולים לעבור

קרא עוד »

ביטוח סיעודי כללית הראל

במקביל לביטוח הסיעודי הפרטי רבים מאיתנו מבוטחים גם בפוליסת ביטוח סיעודי קבוצתי דרך קופת החולים אליה אנו שייכים, כאשר לעיתים אנו כלל לא מודעים לקיומו

קרא עוד »

ביטוח סיעודי מאוחדת

מבוטחים בביטוח סיעודי דרך אחת מקופות החולים? אם אתם נמצאים במצב סיעודי, זה הזמן לתבוע את חברת הביטוח של קופת החולים שלכם. חברות הביטוח הסיעודי

קרא עוד »

גמלת סיעוד בכסף

על פי חוק הסיעוד ביטוח לאומי, קשיש הזכאי לגמלת סיעוד ומעוניין להחזיק מטפל צמוד, יכול לבחור לקבל את גמלת הסיעוד לחשבון הבנק שלו ולהעסיק את

קרא עוד »

דחיית תביעות ADL

אם עד היום טרם שמעתם את המשפט 'דחיית תביעות ADL' מצבכם ומצב הקרובים לכם כנראה טוב, כי מי שמגיע למצב של 'דחיית תביעת adl' בדרך

קרא עוד »

דחיית תביעות אלצהיימר

בעבר יוחס מצב סיעודי רק לאנשים המתקשים לבצע פעולות יומיומית עם קושי בתחום הפיזי, אולם משפחות רבות נאלצות להתמודד עם מצב סיעודי אשר נובע מקושי בתחום הקוגניטיבי שאינו קשור בהכרח לתחום הפיזי. המצב לעיתים מאוד מבלבל כאשר רואים אדם בריא ללא כל מגבלה הנראית לעין. חוסר ההבנה של הקושי הקוגינטבי יוצר תסכול רב אצל המבוטח, משפחתו ואף מאפשר לחברות הביטוח לנסות לחמוק מההכרה בתביעות אלצהיימר. 

קרא עוד »

התמודדות תביעות סיעוד

למרבה הצער בישראל של שנת 2018 דחיית תביעת סיעוד בתום ההליך הראשוני היא כמעט עניין צפוי. מי שיקליד בגוגל את המילים 'התמודדות תביעות סיעוד' ימצא

קרא עוד »

חוק סיעוד

חוק סיעוד במדינת ישראל קובע כי גמלת סיעוד ניתנת ע"י המוסד לביטוח לאומי. חוק ביטוח סיעוד חוקק בכנסת בשנת 1986 והוא מופעל על ידי משרד

קרא עוד »

טיפול באוטיזם

החיים על הרצף האוטיסטי הינם מורכבים וההתמודדות עם אוטיזם הינה קשה ומחייבת קבלת עזרה מקצועית שנועדה להקל, ולא במעט, על חייהם של האוטיסטים ובני משפחותיהם.

קרא עוד »

טיפול באלצהיימר

אלצהיימר הינה מחלה ניוונית קשה, הפוגעת במערכת העצבים המרכזית במוח וגורמת באופן הדרגתי, לליקויים ביכולות החשיבה, הזיכרון, הלמידה, התפקוד, ההתמצאות והתכנון של החולים. תסמיני אלצהיימר

קרא עוד »

טיפול בטרשת נפוצה

טרשת נפוצה זו מחלה כרונית דלקתית קשה, בה מערכת החיסון פוגעת בתאי עצב בגוף. המדובר המחלה אוטואימונית הפוגעת במערכת העצבים המרכזית ותוקפת איברים ורקמות בגוף

קרא עוד »

טיפול בסרטן

כיום, סרטן נחשבת לאחת המחלות הקשות ביותר, שיכולה להתפרץ בהפתעה אצל אנשים בגילאים שונים, בכל רגע בחיים. טיפול בסרטן מצריך התמודדות נפשית ופיזית אמיצה של

קרא עוד »

טיפול בפרקינסון

מחלת פרקינסון היא מחלה נוירולוגית חמורה, אשר גורמת באופן הדרגתי לניוון שרירים והפרעות מוטוריות באיברים שונים בגוף. תסמיני פרקינסון עיקריים הינם רעידות, התקשות של השרירים וביצוע תנועות

קרא עוד »

מה נותנים אחוזי נכות?

זכאות לקצבת נכות כללית מהמוסד לביטוח לאומי תנאי הזכאות לקבלת קצבה מורכבים מארבע חלקים: ראשית, על התובע להיות תושב ישראל, שגילו גדול מ-18 אך נמוך

קרא עוד »

מימוש זכויות ALS

מחלת ניוון השרירים, המוכרת יותר בשם ALS הנה מחלה חשוכת מרפא שמשלב מסוים מותירה את החולה בשיתוק מוחלט. מדובר בתהליך ארוך, לעיתים יעברו שנים מהאבחון

קרא עוד »

סיעוד

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים: במצב דמנטי ו/או

קרא עוד »

סיעוד ילדים

מחפשים מידע בנושא תביעות סיעוד ילדים? אנו נוטים לחשוב כי מצב סיעודי קורה אך ורק לקשישים אך המציאות מלמדת כי הורים רבים נדרשים להתמודד עם

קרא עוד »

עו”ד ביטוח סיעודי

ביטוח הסיעוד הוא כנראה הביטוח הנמכר ביותר בישראל ולא בכדי.  הרצון של כולנו הוא לא להיות לנטל על משפחתנו ועל קרובנו כאשר נהפוך לסיעודיים במצב

קרא עוד »

עורך דין לתביעות סיעוד

רבים מאיתנו רכשו במהלך חייהם ביטוח סיעודי, רבים נוספים מבוטחים דרך קופת החולים אליה הם שייכים לעיתים אף מבלי לדעת שיש ברשותם ביטוח. אנו משלמים

קרא עוד »

פיצויים ALS

אחד הדברים הכי אכזריים במחלת ניוון השרירים, ה-ALS, היא העובדה שהאבחון נוחת על אנשים באמצע החיים פעמים רבות בשלבי המחלה הקלים. פתאום המונח 'זמן' מקבל

קרא עוד »

קצבת סיעוד בכסף

אדם שזכאי לקבלת קצבת סיעוד ומחזיק מטפל או מטפלת צמודים, יכול לבחור האם לקבל גמלה, על פי חוק סיעוד, בשירותים או בכסף. קצבת סיעוד בכסף

קרא עוד »

תביעות ביטוח סיעודי

אחד מהחששות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא להפוך לסיעודיים, ובכך ליפול לנטל על בני משפחתם וקרוביהם. לכן, הם רוכשים במהלך החיים ביטוח סיעודי. כך,

קרא עוד »

תביעות סיעוד

ביטוח סיעודי הוא ביטוח שנרכש באמצעות קופת החולים או באופן פרטי. תביעות סיעוד מיועדות לענות על מצבים שבהם המבוטח נדרש לסיוע כספי במקרים שבהם הוא

קרא עוד »

המלצות מלקוחותינו

Yael M
Yael M
01.05.2021
קרא עוד
יש הרבה עורכי דין, אבל למצוא אחד שהוא גם מקצועי מאוד, גם עם שירות אישי ואיכפתיות אמיתית ללקוח – זו כבר משימה קשה. שוחחתי עם הרבה לפני שהגעתי לרועי, ובשיחה הראשונה הבנתי שיש מי שידאג לאינטרסים שלי . שישי מי שמבין את הצרכים שלי וגם לאחר מכן ראיתי בפועל את היכולות המקצועיות והניסיון הרב שיש לו . ממליצה בחום !!!
סבטלנה פנחסוב
סבטלנה פנחסוב
08.05.2021
קרא עוד
רציתי להודות לך על המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר לה זכיתי ממך, על היחס, המענה המהיר לכל שאלה שהייתה לי לאורך כל התקופה שייצגת אותי. האמת יצאה לאור בפסק הדין שקבלנו ! שמחה שבחרתי בך כמי שייצג אותי במשפטי זה. יישר כח, סבטלנה פנחסוב/פתח תקווה
Galit Lavi
Galit Lavi
17.09.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפולו המסור והמקצועי בתיק התביעה שלי לאורך כל התהליך. הגעתי לפגישה הראשונית עם עו"ד לייכטמן כשאני לחוצה וחוששת מכל המצב שהייתי בו. הוא הקשיב בקשב רב לכל השתלשלות המקרה שלי. הרגיע אותי והסביר לי בסובנות מהי הדרך הנכונה לפעול. בתוף זמן קצר עו"ד לייכטמן הגיש את כתב התביעה וזירז את כל התהליך שבא בעיקבותיו. בכל שלב שפעל הוא יידע אותי על כך והסביר לי מה הולך לקרות. במידה והיו לי שאלות הוא תמיד היה זמין לענות לי. לאורך כל הדרך הוא היה אנושי ונעים ובהחלט שינה את המחשבה שלי על עורכי דין. אני ממליצה בחום על שירותיו ויודעת שאם חלילה אזדקק שוב לעו"ד לא אחשוב פעמיים ואפנה אליו שוב.
Ira Agranat
Ira Agranat
17.05.2019
קרא עוד
ברצוני להודות לעו"ד רועי לייכטמן על טיפול מסור ונכון בתביעת נזיקין הקשורה לת. דרכים שעברתי. מדובר בעו"ד מקסים. מקצועי מאוד (ידע וניסיון רב בעולם הביטוח) ולא פחות חשוב אנושי ונעים, הטיפול היה זריז מעבר לכל הציפיות. שוב תודה גדולה 😊 ממליצה בחום !!!
Avihay Doron
Avihay Doron
08.08.2018
קרא עוד
שירות מדהים ! תוצאות אפילו עוד יותר !
Ofir Seidner
Ofir Seidner
04.01.2019
קרא עוד
טיפול ושירות מהמעלה הראשונה.
Mor Atia
Mor Atia
28.05.2018
קרא עוד
משפטן מהמוכשרים בארץ , אלוף אמיתי ! מאוד מומלץ !!
Hila Edri
Hila Edri
04.01.2019
קרא עוד
מקצועי יצירתי ואנושי ! עורך דין מוביל בתחומו !
Roey Cohen
Roey Cohen
24.05.2018
קרא עוד
רועי לייכטמן הינו עורך דין מהשורה ה-1 ובעל יכולות משפטיות יוצאות דופן. כמו גם בעל ניסיון עשיר ומרשים. כל זאת , מבלי לגרוע מעצם היותו אדם טוב ונעים ונוח לבריותץ מומלץ לכל דיכפין לשאול, להתייעץ ולהתרשם ואף לשכוא את שירותיו
Aviv Albonher
Aviv Albonher
04.01.2019
קרא עוד
קודם כל מיקצועיות ואמינות. ובנוסף מגיע קשר אישי חם ויכפתיות ....
Yoel Padel
Yoel Padel
09.05.2018
קרא עוד
רועי עומד בלו"ז שנקבע (מלבד סיטואציות שאין תלויות בו) אמין. ישר. עומד במילתו. מומלץ בחום !!!!
Hanan Harush
Hanan Harush
24.05.2018
קרא עוד
יש יותר מחמישה כוכבים ??? אלוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
Kobi Fogel Shashouaua
Kobi Fogel Shashouaua
24.05.2018
קרא עוד
ממליץ על רועי בחום, מקצועי, הוגן, שירותי. יש על מי לסמוך !
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
מירי לייכטמן
קרא עוד
מצויין !
הקודם
הבא
המשרד בתקשורת

תנו לי להילחם עבורכם!

מלאו פרטיכם לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

תודה שנרשמת

ניצור קשר בהקדם

מלא פרטיך

ואצור קשר מיידית: